Любов,скандали и антидепресанти
Здравейте на вас, които четете това в момента... пиша ви за да ви разкажа и моята история.
На 26 съм, последна година студентска, всъщност дипломната ми работа е нещото, което най-много ме мотивира в момента.
През живота ми съм нямала сериозен приятел, само някакви измислени връзки за по месец-два, забавлявала съм се дори си мисля, че взех от живота прекалено много на прекалено рано
преди година и половина обаче срещнах едно момче, минахме през много неща, караници, любов, пътувания, караници, сдобрявания, любов, дори щяхме да се оженим този месец на 23 юни, но той взима антидепресанти от 5-6 години и главата му е каша, която постоянно се опитвам да оправя и разбера... Тези хапчета въобще не му помагат, а точно обратното, притъпяват чувствата му и той не може да бъде човекът, който всъщност е
има да връща много пари на банки, и определено не е светец... но той е човекът, който е правил най-много за мен, мъжът който с, който стигнах най-далече, в съзнателния ми живот до сега... за това ми е много тъжно, че след поредния скандал той се отказа, този път завинаги от нас и нашето бъдеще,
Опитвахме да имаме и деца, за година и половина не успяхме, най-вероятно заради хапчетата, които взима.
Не искам да прехвърлям цялата вина върху него, защото и аз съм нервачка, но Бог ми е свидетел, толкова исках, а и още не мога да се откажа да бъда с него и да сме заедно...
Животът не е като в приказките, в това се уверявам всеки божи ден, но имам сили да продължа и ще го направя...
Обичам го, но не знам с тези караници до къде ще стигнем, той ме отряза, случвало се е и преди, и пак сме се събирали, ... искам да защитавам достойнството си, но нямам сили за това вече,
p. s обичам те, бъди щастлив и оздравявай бързо...

Коментари

1.   Той взима антидепресанти от 5-6 години, а си го срещнала преди година и половина и казваш, че притъпяват чувствата му и той не може да бъде човекът, който всъщност е... а как точно знаеш какъв човек е всъщност, ако без тях е човек, чието състояние се доближава до лудост, параноя и подобни... Заедно сте от година и половина и от толкова време правите опити за бебе и освен това, той има да връща МНОГО пари на банки? !? Вие добре ли сте??? Искате да съсипете един нов живот??? Ти сериозно ли си на 26 години? Не мога да повярвам, че едно 26 годишно българско момиче с всичкия си, може да пише такива глупости! Още един пример, че хората днес нямат никакво чувство за самосъхранение, камо ли такова за поколенията си...

2.   хм, , , знам че не звучи добре... но човек се учи докато живее, нали така?
Моето положение не е съвсем цветно, но и аз като всяка жена искам да създам семейство и деца... а и не съм от супер амбициозните и еманципирани жени на 21 век...
явно ще се науча по трудния начин, това е!
авторката

3.   В момента се чувствам и виновна защото имам чувството, че мога да му помогна а не го правя... но това май е проблем при нас жените-да хукваме да оправяме живота на изгубените агънца... а всъщност са вълци
от авторката

4.   Ти си удивителна жена!!! Историята ти ме трогна. Надявам се да откриеш щастието си