Как да избера между двете?
Искам съвет... Мъж на 29.
Преди време (горе-долу по едно и също време) се запознах с две момичета. (Да ги наречем П и Г) Не бих казал, че обичам и двете, защото според мен е невъзможно да обичаш двама човека едновременно. Сърцето е едно. Наясно съм, че обичам едната, но как да разбера коя е тя? Поддържам връзка и с двете, излизам от време на време и с едната и с другата. Не ги залъгвам. Не съм такъв. Опитвам се да не се стига до секс, тъй като все още съм объркан, ай те двете са приятелки (не много близки) и ми е тъпо, но как да разбера коя е 'моето момиче'. И двете са прекрасни. Изслушват ме, разбират ме, харесват ме и се усеща... но не мога да избера... онзи ден, когато бяхме стигнали до адски разгорещена ситуация с едната, изведнъж в този миг докато бях с Г си помислих за П и ми стана адски гадно, почуствах се, че я лъжа... въпреки, че не ходим. Някой от вас бил ли е в подобна ситуация? И двете са толкова невероятни, толкова различни, това което притежава едната го няма в другата и обратното.

Коментари

1.   Не си влюбен в нито една от тях - харесваш си ги, разумът ги е преценил като подходящи, но не си влюбен. Влюбеният човек не си задава такива въпроси - ТОЙ ЗНАЕ веднага, къде го влече сърцето.

2.   Няма значение дали авторът е влюбен или не, това не е от такова значение, защото любовта само може да го заслепи. Проблемът в случая е, че двете кандидатки са със сходни на кантар качества и е трудно да се избере. Ами няма как да разбереш, просто след доста време, правейки анализ с оглед прекараното време заедно, ще си направиш изводите, а сега си в патова ситуация и никой съвет тук няма да ти бъде от полза, та затова, както имаше един виц - избери тази с по-големите цици:))) Или по-точно избери тази, която повече те привлича физически, ясно е, че останалите качества са на кантар.
М, 35

3.   Ч..ай ги и двете до разглобяване и която забременее първа - нея взимай!

4.   Щом се питаш коя от двете - значи нито една. Баси смешната тема... Ако беше влюбен в някоя - щеше да знаеш в коя, то е близко до акъла. Все едно да си купиш два предмета, но без единия по някаква причина да не можеш, защото го обичаш, а другия - можеш и без него.

5.   Доста кофти ги въртиш двете мацки - те наясно ли са, че са конкурентки, защото малко ме съмнява да те чакат чинно, докато не си избереш една от тях. Извинявай, но доста инфантилно разсъждаваш за човек на 29... Колко време сте били заедно (казваш, че от време не време излизате), че чак заобича някоя от тях, а даже и не знаеш коя точно... Ще падна от смях :) Ти изобщо разпознаваш ли го това чувство? Ако беше по-наясно със себе си, щеше да знаеш коя искаш истински, в случай май нито една от двете...

6.   Винаги когато ги сравняваш, сърцето тегли повече към едната отколкото към другата!

7.   Петя и Гери ли

8.   Не Ади и Нели.

9.   Избери втората в която си се влюбил, ако наистина обичаше първата, нямаше да има втора.

10.   Аз пък мисля, че П е Пламена, а Г-Гергана, Гери :)

11.   щом си се сетил за П значи на нея държиш повечче

12.   Пич и аз съм в подобна ситуация с момче на твоите години. Поинтересувай се и от двете и щом са приятелки, дори да не ти изглеждат близки, най-вероятно знаят една за друга. Мъже много често си мислите, че жените са играчки в ръцете ви и дори не разбирате, че вие сте играчки в техните. Ако съм права и знаят една за друга, значи поне една от двете те има само за забавление, така че следващият път като излезеш с някоя от тях се поинтересувай малко и ти от тях. Жените са като оръжията, ако не внимаваш, може много да те заболи.