Перфектната жена
Въпросите ми са към мъжете. Каква трябва да бъде жената поскоро красива /какво имате предвид / или умна, девствена или вече отдавна отворена, дави контролира или не, и тн. Какво ви отвръщава в жените? И защо

Коментари

1.   Перфектна няма, но все пак една жена за мен лично трябва да бъде скромна, работлива, да бъде вярна. За предпочитане разбира се е девствена, ама такива няма вече. Мразя да ме контролира, искам да се чувствам мъж, а не чехльо.

Отвращават ме развратни, меркантилни, мързеливи, феминизирани и нечестни жени.

2.   Най-много ме отвращава една жена да пита това.

3.   Колкото различни жени има, толкова и различин вкусове за жени има. Значи, примерно едната ми съседка е толкова мазна фешънка ултра чалга фенка, че ме дразни до мозъка на костите ми. Обаче си има гадже, обичат си се хората.

4.   Колкото хора, толкова и критерии. Може би най-привлекателното е чарът и самоувереността.

5.   за мен жената трябва да е отговорна, да знам, че мога да и имам доверие, че няма да ме зареже при първата трудност в живота, че ще е добра майка, честна, откорвена, нито прекалено скромна, нито пък надута и със супер голямо самочувстиве, но да вярва в себе си, да е оптимист, да не се предава лесно, да знае какво иска от живота, жена, която знае какво да цени в един мъж, която държи на семейните ценности, да не е евтина, която иска да впечатли мъжа само с физика, да си знае цената, да е добър и услужлив човек, да не мисли само за парички, почивки и нови дрешки, а да е по-духовна, да не се страхува да мечтае смело, да следва мечтите си, да е романтична. Мразя жени, които парадират с цици, 5 тона грим и т. н. Те са евтини и не особено привлекателни. В най-добрия за тях случай мога да си легна 1 път и толкова, но такива жени не могат да разберат, че само с тяло може да ми спечели оная работа за една нощ, но сърцето ми може да спечели, като ми докаже своите вътрешни качества.
Колкото до леглото, от време на време да прави първата крачка, да е по-инициативна, с въображение, да сменя пози, да влиза в роли, да експериментира (разбира се само с мен), да ме държи в леко напрежение по време на предварителната игра, а не само да чака да и свирна, за да легне, да си отвори краката и да лежи като препарирана.

6.   За мен перфектната жена е тази която не изневерява и има достойнство - т. е. ако нещо не върви във връзката ще ти каже и ще си дръгне с достойнство. Не е меркантилна. Не е задължително да е най-красивата или да е девствена (както каза номер 1). Да плаха, скромна и неуверена. Да не е от онзи тип жени които биха те зарязали заради размера на пениса или пък да не е от онези жени за които по-голямо значение има външният вид.

10.   Бъди себе си и така най-сигурно ще си намериш хората, които харесват точно такива като тебе! Ако се правиш на нещо друго, различно, ще събереш фенове, които харесват другото и различното, но не и тебе, и в един момент ще ги разочароваш. Ще се разочароваш и ти - от тях и от себе си, но ти и само ти ще си си виновна, понеже си избрала да шикалкавиш. А същевременно - ще изпуснеш точно тези, които биха харесали теб - точно такава каквато си.

11.   Трябва да е ВЯРНА , а не поредната ку*ка която се заглежда по всеки 2-ри и когато е в кофти настроение и някой я утеши да не скача веднага в леглото му ;))

ВЕРНИ ЖЕНИ = хахаххахахахахах ;xx

12.   Едва ли някой било то мъж или жена може да ти даде точен отговор на този въпрос. Всеки има различни предпочитания - не само за външния вид, но и за характера и т. н. Не можеш да се моделираш според нечии субективни представи и няма как да си перфектна за всички. Хубаво е, когато двама души си пасват и въпреки всичките си недостатъци са си перфектни един за друг. Предполагам това е да обичаш някого наистина - да го възприемаш като перфектен, дори когато той не е. Съветвам те независимо дали си жена или мъж да не се опитваш да се променяш според някакви измислени критерии и наложили се стандарти. Външния си вид винаги можеш да промениш, но вътрешно поне според мен хората не се променят. А и не би било честно да се представяш за различен човек само и само, за да те харесват. Освен това не можеш вечно да се преструваш особено пред някого, когото обичаш. Човекът до теб трябва да те обича заради това, което си в действителност, а не да е влюбен в измислената представа, която си създала за себе си.
Ж19

13.   На първо време да бъде грамотна!

14.   Аз най- не харесвам жени, които са се лепнали за мен. И които постоянно ме следят дали не съм с някоя друга жена приятелка, с която сме излезли на питие, заради това че не сме се виждали от завършването. Или да ми поставя условия, че ще ме напусне, ако имам работен проект с някаква жена примерно. Мразя такива жени! Аз съм мъж и искам да си живея, не искам да бъда контролиран за това с кого се срещам. Не бих изневерил, но такива жени ме отврАщават. Авторке, много си неграмотна!

15.   ... 12 дава отличен отговор! Няма какво да добавя!!!

16.   Дългокосо плиткоумно.

17.   Едно, че неграмотно пише авторката, няма спор в това, както и да е, но друго лошо впечатление ми направи на мен това, че употребява епитети от сорта на''отворена''.. ужас.. Какво ще рече отворена? ! , авторке като те слушам сигурно ще разбереш каква трябва да е перфектната жена.. Перфектната жена със сигурност трябва да е по-различна от твоето изказване, трябва да е как да кажа.. някак по-възпитана и много е важно съдържанието в главата, отколкото дали са ти дълги краката.. примерно. А ти си тръгнала да питаш.. и да, всяка жена си е с нещо перфектна, но не и с просташко поведение.. само трябва да го открие сама за себе си и да го използва, ако ме разбираш.

18.   ИДЕАЛА Е..

#Красива.. < красива за този който ще я обича и ще бъде до нея завинаги.

#Умна.. < толкова, че да може да стане една семейна счетоводителка.

#Девствена-отворена.. < до някъде е по добре да е девствена (радостта от това да си 1-ви е много хубава), но от друга стана.. много играчка, време, креватно джудо трябва да се тренира докато влезе във форма. Ако е отворена вече.. все ти е тая..

#Да си знае мястото.. да не говори много.. да знае кога трябва да донесе 1 бира.. да знае кога трябва да отиде в другата стая докато гледаш мач с приятели. Да знае кога да ти налети и да правите бурен и див секс.

> И най - вече.. малко или много да се поддържа. Нали това се вие ЖЕНИТЕ.. Когато кажете ЖЕНА.. какво си представяте?? Хубаво и стройно момиче. Трябва да отделяте малко повече време на външния вид.

19.   номер 11.. ЕВАЛА ТИ ПРАВЯ!!

Когато една жена не е вярна.. ТЯ просто не е жена.. тя е КУ**А.. тя е най - долното същество.. и точно тогава.. когато е в кофти настроение и някой я "утеши" и ай де.. вече е негова.. Жени.. осъзнайте се малко- моля ви ;xx

20.   Авторе, абе ти нямаш ли атлас у вас? Виж къде живееш и си прочети пак темата. :)

21.   Темата е за мъже но бих си пизволила да отговоря перфектни жени и мъже няма аз съм девствена на 17 съм момчетата и мъжете ми казват че съм секс бомба но аз искам единствено обич, разбиране и най вече вярност а не поредния който иска да ме... Никой в днешно време не е безгрешен всички се крият зад нечий маски и се правят щом четя в този сайт как жена спала със свекара си и още тем подобни истории ето това ме отвращава че има такива хора