Споделена история от Здраве

Не знам дали да се притеснявам
Направо... Чувствам опъване, след като опитам да пипна с езика си областта под него, да докосна с езика примерно вътрешната част на долният ми венец.. Чувствам супер силно опъване и болка... преди такова нещо не ми се е случвало, а това продължава няколко месеца вече и не знам дали трябва да се притеснявам.. МНОГО ЩЕ СЪМ ВИ БЛАГОДАРНА, АКО ИЗРАЗИТЕ МНЕНИЕ! БЛАГОДАРЯ
Усмихвайте се!!

Коментари

1.   Върви на зъболекар или УНГ лекар на преглед. Тук с нищо друго не можем да ти помогнем без да те видим.

2.   А при дъвчене? Аз например, винаги усещам известно опъване при въртене на езика надолу. Все пак езикът е органът с може би най-много мускули в тялото ни. Нормално е на някои от мускулите понякога да им става нещо. Може да се дължи и на афта, която не усещаш, погледни с огледало.

3.   Няколко месеца и не си отишла на лекар... чак не мога да се начудя на глупостта на някои хора! Става въпрос за твоето здраве, разбирам да е за на комшията ама...

4.   ОТ АВТОРКАТА:
На какъв лекар да отида?? И какво да му кажа "Боли ме мускула под езика! ".. И той ще ме гледа като полезно изкопоемо, като цяло.. Затова исках да попитам тук дали на някой му се е случвало и дали има нужда да се притеснявам.. Защото като цяло не мми създава проблеми, не ме боли като ям, говоря, дори като се целувам, само като си опъна езика и мускула под него.. Айде да не съдим кой къде ходи и кой къде - не, преди да помислим!!

5.   Ще ти кажа мила авторке, къде трябва да отидеш, отиваш при лекар„уши нос, гърло”.

6.   Нещо нормално. На някои не ги боли, други са по чувствителни. Няма защо да се притесняваш. Ако преди не е било така, а сега ти се е появил този проблем, значи че просто си го опънала и има някаква раничка. Не е нищо съществено.