Вечната дилема
Харесвам момиче което се оказа, че си има приятел и в задачата се пита как трябва да се постъпи да се опитам ли да и се харесам или да не се занимавам въпреки, че адски ми допада само за пояснение харесвам я не заради външния и вид, а заради това което е и фактически съм говорил с нея само един път защото се запознахме във влака. Аз си мислех да не се занимавам защото аз винаги съм бил така винаги постъпвам по най-правилния начин, но този път наистина се замислих защото си мисля, че е точно момичето за мен. Това което пиша сега са си малко лиготии и не съм очаквал дори да ги пиша ама кво да прая дано ме разбирате.

Коментари

1.   Общо взето нещата не стоят по-лесен начин.
Ако не ти пука за нея и ти е за самият секс, би могъл да си поискаш, но като гледам нещата далеч не стоят така.
Представи си че си поискаш, а тя от своя страна хване да се раздели с приятеля си, какво мислиш че ще се случи?
Ще летиш в облаците месец два и после? Ще се сещаш винаги че тя се е метнала от клон на клон, че може да си мисли за този бившия, както става нерядко, че може утре и теб да замени така внезапно и ненадейно и все такива неща с пикантни нюанси.