Споделена история от Тинейджърски

18-ти рожден ден...
Здравейте.
Този Август е моят 18-ти рожден ден. Не мога обаче да реша как да го празнувам.
Някои от моите роднини ми казват, че това е просто още един обикновен рожден ден, само дето ставам пълнолетна. Всичките ми приятели обаче твърдят, че това е нещо много специално, и че трябва "да го помня до края на живота си". И аз съм горе-долу на това мнение, но все пак с разумни граници. Проблемът е, че мама и тате не искат да дават много пари за този рожден ден, понеже се охарчиха доста за бала ми, който беше скоро. И сега с малко пари трябва да организирам нещо за около 20 човека, и все пак да бъде като за "18-ти рожден ден".
Вие на какво мнение сте по въпроса? Някакви идеи какво да организирам? Мерси предварително.

Коментари

1.   На басейн ще бъде супер! Брат ми, когато ставаше на 18 си празнуваше рождения ден на басейн и се получи мега яко :)

2.   Заведи ги на дискотека и им поръчай по питие.

3.   Ще имаш много по-важни моменти в живота си, които наистина ще си ги заслужила.
Човек веднъж става на 18, 19, 20, 32, 33 и 1/2, няма възможност всичките да се отпразнуват запомнящо се :)

4.   Хаха аз имах прекрасен 18-ти рожден ден, празнувах го три пъти в рамките на 24 часа и не се охарчих. Но при мен просто така се случи, че имаше паралелно събиране и не плащах всичко. И да ти кажа, не е кой знае колко специален празника, че да "инвестираш" в него. Тия приятели го карат само на празници и търсят някой да направи купон, за това ти говорят така.

5.   А какво значение ще има как си изкарала 18-тия си рожден ден когато станеш на 28 или на 38? Мислиш ли, че тогава ще познаваш някой от 20-те души, които смяташ да поканиш сега? А и да поддържате връзка - мислиш ли, че той/тя ще си спомня как сте изкарали на 18-тия ти рожден ден?
Аз нямам подобни спомени - нито за себе си, нито за някой познат/съученик. Бъди сигурна, че и ти няма да имаш.

6.   От авторката: Значи, мерси на всички :) Да, осъзнах, че и да искам, след 10 години няма да си госпомням. Номер 1, наистина ми даде идея ;д Та, засега това е планът, а и родителите ми са съгласни.