Той!
Здравейте! Пише Ви едно объркано момиче.
Преди 6 месеца бях с едно момче, но се разделихме. Преди година и нещо се запознахме. С течение на времето се и харесахме, той беше кавалер и на балът ми. Бяхме почти винаги заедно. Той познаваше родителите ми, аз се запознах с неговите. Всичкото беше тръгнало доста на сериозно, а и нормално. Септември месец заминах в Англия, за да работя, а той учеше в София (студент). Първоначално карахме на смс-и, защото нямах от къде да му пиша. И така 3 месеца, всеки ден смс-и. До някъде още тогава се отчуждих, но оставих нещата така. Когато се прибрах реших да го изненадам и брат му доста ми помогна. Когато се прибираше от София, се бяхме събрали утях и го чакахме всички. Интересно се получи. Но някакси вече нещата не бяха, както беше лятото. Не бяхме НИЕ, бяхме ТОЙ И АЗ. Пренебрегваше ме, излизаше без мен. За всичко аз мислих и организирах. Винаги се оправдаваше, че той не разбира от такива неща. Реших да се разделим през Януари. Сега разбрах, че от скоро си има приятелка.
Не ми пука, но някакси ревнувам и не мога да си го обясня. Защо?

Коментари

1.   Нормално е да су чувстваш така. Съжалявам, че ти се е случило това. Все пак си жертвала немалко време от живота си, както и си била отдадена на това момче. А в замяна - той нищо не е оценил.
Бъди спокойна - ще дойде подходящият :)

2.   Ах момиче мило, това е съдбата на всички като теб и мен решили да заминат в чужбина. Не искам да те плаша, но постоиш ли навън, доста твои приятели ще те забравят. Това е живота. Научи се да го приемеш и не очаквай от мьжете да те чакат. Няма по-голяма мъка от връзка от разстояние. Нямаш идея колко сълзи съм излял, а хем съм мъж :)

4.   Подкрепям номер 2 връзката от разстояние отчуждава и двамата няма как да е било същото като преди затова съм на мнение че или когато заминаваш в чужбина няма да имаш връзка или взимаш и гаджето с теб

5.   Ревнуваш и ти е гадно по една проста причина-той има връзка и нещо ново в живота си а ти не. Намери си гадже и ще видиш как няма да се сетиш и за секунда за него... проста житейска логика. Желая ти щастие.

6.   N 5 от къде измисли, че аз нямам връзка? Напротив! Но тук не става дума за моята връзка, а за това, че ревнувам, а няма защо!

7.   Ами щом ревнуваш, значи все още го обичаш, изясни си чувствата, но не е честно спрямо сегашният ти приятел, трябва сама да избереш с кой искаш да бъдеш.