Изоставих го, защото е беден.
На 22 години съм и имах 5 годишна връзка с мъж, който обичам и до днес. Преди време му казах, че не го обичам вече и го излъгах с това. Направих го, защото разбирах какво ще е бъдещето ми с него. Бедно, ще броя всяка стотинка, ще тънем в немота и ограничения както е израстнал и той самият. Преди не обръщах внимание толкова много на тези неща, но сега е различно. Работя и печеля много, исках да му помогна и на него - да го уредя с добра работа, макар и непостоянна, но той отказа. Щеше да му бъде добър старт в живота, но той не предпочете.

Мразя се за това, но се разделихме по мое желание, той все още ме обича и аз него, но той няма място до мен - там на където сам тръгнала. Развивам се и се изкачвам, срещам се с успели хора в съвсем различна среда от досегашната, в която съм живяла. Мечтата ми започва да се сбъдва - исках той да е част от нея и да я изживеем заедно. Но както казах вече, той няма място там където отивам, поне не такъв какъвто е. Обичам го, но той ме тегли надолу, съжалявам, че трябваше да става така. Страхувам се само от това, че едва ли ще намеря друг, който да ме обича толкова много. Не намирам душевен мир, болно ми е, защото него го боли.

Коментари

1.   Ако наистина го обичаш не е тряввало да го оставяш. Мислиш ли че ще си щастлива ако го няма човека които обичаш до теб. С кого ще споделиш всичките си успехи?! Лично мое мнение! Ти вече си взела решение но дано не съжаляваш :(

2.   Просто следвай мечтите си и не спирай да успяваш-това е което ще те направи истински щастлива! Рано или късно ще намериш човек на твоето ниво, с които да се радваш на постиженията си!!!

Посоката е нагоре .... не надолу ... той е този който има нужда от промяна...

УСПЕХ !!!