Всичко се срина...за секунди
С приятеля ми сме заедно от година и половина. В началото отношенията ни бяха повече от прекрасни, привързахме се адски много един към друг.. бахме си хем гаджета, хем най-добри приятели... с няколко думи бяхме най-близкия човек един на друг.. но в един момент нещата се обърнаха. Започнах да пия противозачатъчни, зарибих се адски много с фитнес и пиех какви ли не добавки. В един момент просто превъртях.. започнах да го ревнувам много, влизах му в профили, разбивах пароли.. държах му сметка, започнахме да се караме, атой от друга страна, все не ми вярваше, нито за мойте чувства към него, все мислеше, че съм му изневерила и т. н, макар, че дори аз не бях погледнала друг... но все още през повечето време се държахме много добре един с друг.. абе обичахме си се.. много.. а аз започнах все повече да се променям.. станах вглъбена и вманиачена във външнияд ми вид.. всичкото ми време отиваше по фитнес, маникюри, грим, прически.. (а преди не бях такава.. занимавах се с изкуство.. интересувах се от душевното, не се интересувах от външен вид, пари и т. н., не ревнувах, не държах сметка.. той се влюби в мен точно заради тези неща.. ) започнах да му говоря само за фитнес и т. н... а той тогава се занимаваше с музика.. и когато се виждахме единия си бърбореше за музика, другия за фитнес.. спрях да го подкрепям за музиката, мрънках му, че няма време за мен (което беше така.. виждахме се в нас за 2 часа и то седейки всеки на компа. след работа преди да заспи).. той почна да ме критикува.. просто почнахме да си пилим нервите... и все пак.. пак си ги имахме хубавите моменти и то не рядко, показвахме си все пак, че се обичаме... докато той не почна лека по лека да се държи студено.. спря да показва всякакви емоции.. през цялата ни връзка нито 1 път не ми е подарил цвете, не ми е написал нещо мило смс примерно, не ми е направил 1 комплимент... и мен започна да ме боли.. мислех, че не го привличам.. гадно ми беше комплексирах се... не мислех, че ме обича достатъчно.. и започнахме да се караме и за това... изведнъж се появи 1 момиче, което той не познава лично, но започнаха да си пишат всяка вечер с часове. до сутринта. аз изперках.. скарахме се заради нея, дори се разделихме.... изпадах в истерии търсех го, молих му се, затривах си всяка капка достойнство заради него, влачех се по земяна едва ли не падах на колене, бях готова на всичко само и само да съм с него... оправихме се, казваше, че ме обича... след 2-3 седмици пак
имахме подробен скандал... и това беше просто края каза ми : "Отвращаваш ме, не ми е приятно с теб, нямам нищо към теб, от 2-3 месеца сме заедно, само защото не мога да се оттърва от теб и ми е жал".... все още не мога да повярвам... та той ми беше най-близкия човек, въпреки всичките скандали и проблеми... беше моето всичко, моят свят.. мечтаех си за бъдеще с него... просто отказвам да повярвам на думите и как съм живяла в една лъжа.. как най-близкия ми всъщност ми е бил най-далечен и чужд.... в момента се чувствам ужасно, объркана съм, адски самотна съм.. изпълнена съм с омраза, гняв и тъга.. не искам да живея повече, всичко ми се срина за секунди.. в момента нищо за мен няма смисъл, не вярвам, че може да има каквито и да било истински отношения между хора.... чувствам се като непотребен психично болен урод...

Коментари

1.   Хайде стига глупости, бе. Живота продължава.Пораснали сте във връзката си, всеки е определил интересите си и е станало ясно, че не сте един за друг. Боли, ще те боли още и ще ти мине. Ще срещнеш други хора, ти си млада, давай напред и не го мисли.

3.   Едва ли би ми повярвала, че моята история е едно към едно с твоята ако изключим интересите(музиката и фитнеса) нашите бяха други... Сега излизам постоянно гледам да съм сред хора гледам да не оставам сама но мисълта за него ме побърква не мога да спя, не мога да дишам спокойно очите ми са пълни със сълзи денонощно, макар, че осъзнавам, че всичко е повече от приключило. Мъча се да вярвам, че и аз ще бъда един ден щастлива, но някак си съм на дъното и ми се струват тези дни много далеч. Не мога да повярвам, че се будя сама, не мога да повярвам, че не ми звъни, че не го виждам, просто живея във някакъв филм.. друг свят. Не искам нищо друго, но и него не искам вече, обичам го дори не знам защо. А и при мен той вече е с друга от няколко седмици, видях ги щастливи, прегърнати като нас, гадно е, но е и факт. Трябва да сме силни и да продължим въпреки всички и всичко. Трябва да докажем, че и ние можем. Просто сили и търпение нищо друго.

Мими

4.   Спри да гледаш на себе си през неговите очи.
Подобни "авторитети" нямат място в твоя живот.
Този човек заслужава цялото ти презрение. Не той, а ти трябва да изпитваш отвращение и жал.
Щом не те е оценил значи е умствено и душевно недоразвит - остави го да си отплава по течението :)

ОБИЧАЙ СЕ, върни се към себе си - такава каквато си била пълноценна. Харесвай се и се грижи за себе си, всеки миг. Лесно е да се каже, а нямаш представа и колко е лесно изпълнимо.