Споделена история от Тинейджърски

Трябва да споделя!
Здравейте, аз съм момиче на 15 години.
Миналото лято се запознах с едно момче на плажа. Отворена съм, завързвам разговори със всякакви хора обичам да общувам. Та там се запознахме и се оказа, че е от училището ми. Не знам как не го бях виждала по коридорите. Излязохме няколко пъти и доста се приближихме. След 2 седмици той ми призна, че ме харесва. Станахме гаджета. Отначало нямах чувства към него, но с времето и аз го захаресвах. Сега сме на 16 години и като се връщахме от училище той заговори за секс. (Аз съм девствена все още) Говореше ми, че вече сме доста време заедно и, че му се иска. Аз не казах нищо. Не знам дали е правилния човек. Моля за съвети, но не от онези в които казвате "то ще се случи от самосебе си". Дайте истински съвет!

Коментари

1.   Ако и ти го искаш с него, ако го обичаш и той е мил и внимателен с теб, значи проблем няма. А случаите, в които момичето намира правилния човек, правят го и после заживяват щастливо са много много малко.

2.   Щом го иска от теб на тази възраст значи не е правилният човек. Правилният човек няма да те притиска за тези неща, пък и си още много млада.

3.   според мен трябва да пуснеш на момчето защото ние искаме СЕКС СЕКС СЕКС

4.   От авторката : Онзи ден замалко да го направим! Бях се подготвила и четох доста неща, но от страх... не стана.

6.   Ако е мъж на място ще чака, колкото и дълго да е това.

7.   Не е страшно... Просто трябва да сте внимателни. На 16 не е чак толкова рано. Но ако ще го правиш само за идеята да си правила секс... По-добре недей. Трябва да си сигурна, че го искаш. А иначе 1 е прав/а - няма такова нещо като правилен човек. Дойде ли момента, в който решиш, че искаш да правиш секс, всеки ще е правилен. Аз се разделих "първия" ми месец след като го направихме за първи път, а го направихме месец, след като се "гаджосахме". И не съжалявам. Тогава той беше подходящия. След това, в рамките на 10 години, съм имала само 4-5 партньора (дългосрочни).

8.   Не съм съграсна. 7 не си права. Правилният човек ще направи първият път специален, а неправилинят болезнен и неприятен. Така че внимавай с кого ще го направиш! Още си млада. Не е нужно да бързаш.