Не мога да разбера какво иска той...
Лятото се запознах с едно момче, което живее близо до нас ,излязохме няколко пъти (хареса ми, защото имаше за какво да си говорим, беше ми приятно) и така нещата започнаха да стават по-сериозни. Аз ходих в тях, той в нас .Започнах да си мисля, че не го интересувам ,че му е само заради секса.

На следващата вечер остана до по късно в нас и си говорихме за бивши гаджета, общи приятели и т.н., тогава ми каза, че не иска да си мисля, че излиза с мен само ,за да може да спи с мен и после всичко да свърши, че има нужда от нейност и да може да я сподели с някой.

Много се зарадвах, че стигнахме до тази тема . Но ето, че дойде есента и той ми каза, че ще учи в университет в друг град и няма да можем да се виждаме, за това не трябва и да ''тръгваме''. На мен и така си ми беше добре, но не исках да се привързвам към него ,за да не ми е гадно след това.

Опитах се да се държа с него само като приятелка, но нещата не се получиха. Никога не ме е задушавал с смс-и и обажданя и това ми харесваше, защото има тръпка.
Преди седмица се прибра за 2 дни ,защото е има работа .Обади ми се да излезем, каза ми, че съм му липсвала много даже искаше да отида при него .Стана ми хубаво, защото разбрах, че все пак знача нещо за него.

Не очаквам нищо сериозно, не го питам къде е с кого е-знам, че това са му най-хубавите години и искам да си изкарва хубажо без да бъде ограничаван. Но всичко ми се вижда много объркано -казва ми, че му липсвам ,виждаме се, когато е тук, а през останалото време почти не се чуваме.
Не разбирам дали се сеща за мен само ,когато няма какво да прави или наистина знача нещо за него ,но го показва, само когато се виждаме?

Коментари

1.   Какво да прави като се прибере? Вие се познавате приятно му е, добра компания. А в тая възраст и при това разстояние, едва ли ви е и ще ви е и на двамата единстваната връзка с другия пол.

2.   Миличка ако се обичайте взимайте се какво означава това да си поживее ?? да ходи по курви илли да пие какво е това незнам.Аз съм с моя мъй от 17 годишна и сега съм на 25 и пак сме си поживели ,ебането ли е поживяване.Ако го обичай не го оставяй да излети,това е луюов мила ,успех
ЕМили

3.   Мила, мисля си, че не си мн. заинтерсoвана от него. Не може хем така хем по друг начин, или или. :D Не се прави, че не те интересува каде е бил и т.н. Също така мисля, че ще ти е мн. по- добре ако през онова време когато го няма да ти се обажда и да ти праща СМС-и така, ще покаже, че се инт. от теб а и ти от него ;). Не бъди наивна вземи си в ръце и бъди с него ( За любовта няма граници :] )

4.   МИТИО: Намери си друуууууууг ааааааааа стига с тия еднообразни теми. Къде отидоха изневерите с 3ма?