Влюбен в проститутка...
Запознах се преди 8 месеца с момиче на повикване и се влюбих в нея. 1 месец всичко между нас си беше перфектно., нормални взаимотношения, но изобщо си нямах и напредстава какво ще последва. Аз се държах добре с нея, защото знам на какво унижение са подложени тези момичета и как се държат повечето мъже .Добре съм финасово, на 32 год съм ,изглеждам добре ,имам стабилна работа, винаги съм си плащал, когато се виждах с нея, отделно и правех скъпи подаръци, за 8 март и купих златен пръстен, маркови очила, през ден и поднасях цветя, поръчвах и изненади.

Тя ми каза, че никога през живота и мъж не се е отнасял с такова уважение към нея. Прекарвах с 3-4 часа с нея ,само за да си говорим, да се отпусне с мен, да разговаряме, да си споделяме. Аз просто желаех тя да е щастлива и да си прекарваме добре през времето, през което се виждаме.

Споделих и че имам чувства кам нея и че тя ми дава това, от което имам нужда в момента ,пожелах да излизаме на вечеря, да ходим на ресторант, на кино, нормални взаимотношения. Тя ми каза, че си има приятел и че не може да излиза и с мен дори и като клиент. Приех този факт ,но забелязах, че на момичето и се искаше да излиза с мен и да контактува с мен.

Към края на 1 месец тя започна да ме отблъсква, започна да ме лъже само и само да не я търся. Тя ми каза да стоя по далеч от нея. Беше ми адски зле, защото когато обичаш някой мислиш само за него. Изгарях отвътре исках да и платя само да е зърна. Търсех е и 1 ден тя ми каза, че няма нищо против мен, но не можем да се видим, защото и правят големи проблеми, че контактува с мен.

Чувствата не могат да се крият, забелязах че тя също има влечечние към мен. Свързах се с нейна колежка, попитах е само дали тя е добре. Тя ми каза, че не желае да се виждаме, за да не боли и 2 мата. Аз е попитах дали може да и предаде подаръка, който съм и купил за рождения ден, купих и златно бижу. Тя каза да предала и го, но моето момиче дори не ми се обади да ми каже, че го е получила.

След време е потърсих пак. Видях ме се, но не можех да повярвам, че едно момиче може да се промени толкова само за 2 месеца. Имаше синини, изглеждаше състарена, много ме заболя, когато е видях така. Попитах е какво лошо и причиних с държанието си за да ме отблъсква и да не иска да се виждаме. Тя ми каза че е задушавам, обсебвам и затова ме е отбласнала.

Не и повярвах и е попитах дали отново можем да контактуваме. Тя каза да. Започнахме да се срещаме отново, започнахме да излизаме на ресторант, кафе, прекарвахме си страхотно. Питам е дали има нужда от повече пари, тя отказваше да взима повече пари, които и давах.

Една вечер тя ми сподели една голяма трагедия, която е преживяла. Била е манипулирана да стане такава чрез някакво момче към, което тя е имала чувства, и след 2 месеца разбира, че всичките пари, които е изкарвала, за да му помага, за да го искара от затвора, хората, на които ги дава си гледат живота на неин гръб и тя е вече в системата, от която няма излизане. Аз на всяка цена исках тя да повярва отново, че на този свят има и добри хора, спечелих доверието и, тя започна да споделя с мен. Разбирам, че тя няма право на лични контакти, среща с приятели, никакъв личен живот,. Има сериозни медицински проблеми, аз и помагам с каквото мога. Отново се даржа добре с нея, подаръци, цветя.

Една вечер след бар, аз решавам да е разкрия защо тя ме е отбласнала. Казвам и всичко в очите, че между нас е избухнало нещо, че тя се променя, че сутениора разбира за тяхните взаимотношения, прави и жестоки проблеми, че се вижда с мен, че чувствата и пречат на работата и, че не желае да разбива и моя живот заедно с нейния. Казвам и как размишлява и че може би след време, когато тя свърши с тази работа, ще бъдат заедно. Тя ми казва че е точно така..

Единствена ми цел стана да и помогна да излезе от този кошмар .Започнах да се подготвям за ангажимент и почивка в чужбина. Споделих с нея, виждах как и се иска да иде на почивка и дали желае да дойде с мен, като ангажимент.Тя ми каза, че не може, трябва да работи, аз и казвам, нали ти плащам защо с някои друг клиент можеш да идеш ,а с мен не може. Това ме боли, искам да и дам невероятни моменти в живота и мога да и ги дам, тя ми казва да знам с сълзи на очите.

На следващия ден, апартамента ми е разбит, нищо ценно не е взето, липсват само документи, кредитни карти, паспорти, резервации за хотели. Споделям с майка си, тя ми казва, че това са го направили нейните хора, за да ме сплашат. Каза ми да е оставя, защото ще си имам проблеми. Аз е потърсих тя твърдо отказа да излезе да се видим, казах и защо ме отблъскваш отново, след като знам, че не искаш да си тръгвам от живота ти, ако нямаш чувсва към мен ела и ми го кажи в очите, тя не посмя и ми затвори.

Казах и че знам, че и 2мата можем да си имаме неприятности, и че ако ни видят заедно ще си имаме проблеми, и че е избухнало нещо между нас. Тя ми казва да така е. Питам е колко пари ти трябват да те оправим, тя ми казва, че не може да ми каже такова нещо.

Започнах да се обърквам от държанието и кам мен. В скайп ми казва, че няма чувства кам мен, че си въобразявам някои неща, да не се занимавам с нея, да не мисля за нея. Аз и казах, че не и вярвам и да дойде да ми ги каже тези неща в очите, пак ми затваря телефона. В скайп се държи все едно не и пука за мен, имала чувства към друг мъж, да е оставя, че моите чувства са причината да не се виждаме, това ме обърква тотално, на живо контактувам с 1 човек ,който ми показва уважение, интересува се от мен, прикарваме си страхотно, а по скайп и телефона е друг човек, това ме докарва до лудост, не знам кое е истинското и лице.

Искам да се видим да ми каже тези неща, които ми казва по скайп, тя ми затваря. След 20 дена наемам лимузина ,защото ми е споделяла как отново иска да се снима и да бъде модел. Тя ми казва, че ще приеме жеста ми, виждаме се, аз пак е разкривам, казвам и в очите, че ще е чакам ако трябва 10 години, за да бадем заедно, виждам как учите и се насълзяват от тези думи, казвам и да не ми казва, че няма чувства кам мен,т я мълчи. Сега е момента кажи ми всички неща,к оито ми казваш в скайп, пак мълчи.

Казва ми, че докато е чакам ще си намеря друго момиче, за да бъда ми даде това, което тя не може да ми го даде. Аз заминавам за чужбина за да искарам пари, за да и помагам и да е взема при мен, за да си почине. Един път ми казва, че ще дойде при мен, един път ми казва да е оставя, да не се занимавам с нея. Там се почват пак старите неща. Пак е различна от това, което виждам на живо. Иска да е оставя, прави ми номера. Казвам и кое е истинското ти лице, така се обарквам, не знам с кой контактувам. На живо си една, по скайп си друга. Връщам се в България, за да се свърше с всичко това, тя ми казва, че вече не работи. Аз се зарадвах питам е дали можем да се видим,т я ми казва не. Обърквам се тотално, казвам и хайде да се видим за да се разберем, отказва.

Разбирам, че тя все още работи, на вечерта и изпратих няколко саобщения,т я пак започва да ми казва, че се заблуждавам, почва да ме ругае по телефона нарича ме боклук, никога не ми е пукало за теб, ти си луд ,отивай в лудницата. Казвам и ела да ми ги кажеш тези неща в очите ,пак ми затваря.

Обажда ми се някав мъж и ме заплашва, да не се занимавам с нея, че ще си имам проблеми. Аз казвам ок и затварям. Обърквам се тотално ,не знам на какво да вярвам, на живо тя е добра, обръща ми внимание, а по телефона и скайп е вулгарна, лоша. Казах си край, няма да е търся.

Преди 2 дена тя ми се обажда, по скайп, и ме пита кой сам аз. Пак се започва, да не я търся никога, да не и се обаждам, Аз и казвам, че не я познавам и не контактувам с хора, които не виждам на живо. Тя ми казва какво се правиш. Аз и казах сбогом.

Хора не знам на какво да вярвам, единственото нещо ,което искам е да излезе и да ми каже в очите че сам боклук, луд, да не занимавам с нея, че няма чувства към мен, че съм лъжец, всички тези неща, които ми ги казва по телефона, а тя не иска да се видим за последно и да ми ги каже тези неща.. Просто съм объркан от тов,а че на живо е един 4овек, а в скайп е друг човек. Имам начин да направя така, че да се видим, но нез нам дали е правилно. Единственото нещо, което искам е да ми каже тези неща в очите.

Коментари

51-51 от 51

53.   Изключително неграмотно написана история, то човек не може да разбере за какво става въпрос. Явно с пари само не става.

51-51 от 51