Глупачка ли съм?
Здравеите. Аз съм Нели и искам да ви споделя какво ме мъчи. Познавам един Митко, които ми е просто приятел, проблема е, че аз все повече почвам да изпитвам чувства, а той ме търси само за секс. Да вземе шише водка, в моята квартира, и след това да ме изчука. Много ми харесва секса с него толкова е страстно, с никой друг не е било така хубаво. Но разбирате ли, че тои друго не иска, иска само СЕКС. Аз съм на 20, а той на 32. Побърква ме, направо ми спира всичко. Но аз почвам да се влюбвам какво да правя ..моля ви

Коментари

1.   Директно на въпроса ти - отговорът е "да".

2.   Ами по начало мъжете търсят само секс и изпитват чувства до момента в който свършат след това ее друго знам го защото съм момче но аз лично немога да го направя да свърша и после се едно да я заеба ама според мене щом е така той е на 32 ти на 20 няма да е добре да има мевду вас нещо хвани си някой на твоята възраст или поне приблизително там. (аз съм на 19 год момче дано съм ти помогнал :)

Успех ии това е просто коментар по твоя вапрос каквото искаш да направиш такова направи може и да му кажеш сподели с него как се чувстваш и ще разбереш какъв е и какво иска от тебе само секс или повече !

3.   Mи ако нямаш гадже на което да изневеряваш, кво лошо?

4.   Връзка без бъдеще.

5.   Щом търси само секс е по-добре да се отдръпнеш и да му отказваш, за да не те приема като някаква играчка, с която да се задоволява.Разкрий му намеренията и чувствата си към него, а той ако те обича или поне изпитва нещо малко към теб ще остане.Нормално е да се отдръпне,но почакай. Ако те обича ще се върне!!! УСПЕХ!!!

6.   Този не си пада по теб, миличка!!! Използва те само за секса.Отдръпни се и се опитай да го забравиш!!!

7.   Знаете ли колко ми е гадно опитвам се да спра да не му вдигам но не мога видя ли номера му и полудявам засиявам от щастие,а като си помисля че всичко е само за едното ебане и тои ще ме остави след вечерта дори и след като ме наебе..Умирам!!!толкова ме боли че умирам от болка.а така го искам,секса с него е нещо повече от секс,наи готиния ми досега,направо ме влудява имам чувсрвото че с друг не искам да го правя.искам го като цяло да е с мен постоянно.а тои дори не отваря тема,говорим общи неща,след това се напиваме и скачаме в леглото. и след това ме тарси когато пак му се преебе..ох незнам..помощ!!!!!!!

8.   Aми според мен трябва да се праснеш кофата от секс с тоя щом той те използва използваиго кат йивотно за разплот праскаите се секи ден да станеш на кофа отдоло и кано ни омразне и се сцепиш от ебане го зарейо ;)

9.   На времето и аз бях така на същите години,същата разлика във възрастта.
Сега имаме 2 прекрасни дечица и добре си живеем!

10.   Проблема е че вече минаха 11 дена и не ми се е обадил все още.липсва ми много.постоянно мисля за него.ходя с едно момче отскоро излизаме,целувките му нямат нищо общо,нищо не е така както с Митко,толкова ме боли..а това момче постоянно тича след мен има интерес..личи си. А митко ..ох не мога знаете ли колко е гадно как го искам как всяка вечер мисля за него и бурните вечери как в леглото е супер а защо не сме заедно не искам само един страхотен секс и дотам.искам Го !!!а тои просто идва когато му се иска..с шише водка..и това през около 15 дена..Боли ме много защото много го искам..супер е,имаме и разлика 12 години но не ми пречи..а на него дали??

11.   Мила,зарежи го,той има друга!Или е женен или има сериозна приятелка ,или има още 3 като теб!Не иска да се обвързва и това си има причина,иначе защо да не е с теб по-често,дори и само за секса?Не иска да си споделяте защото го прави с друга.Ако един мъж иска да е с теб ще намери и време и начин да сте заедно.Ти си съгласна с това , което той прави и нещата няма да се променят!Колкото и да е добър леглото , не е по-добър от един мъж , който е влюбен в теб и се старае да ти достави максимално удоволствие , а ако е истински мъж ще направи така , че и ти да се влюбиш в него . другото е загуба на време и енергия . пожелавам ти любов и късмет

12.   N 11: БЛАГОДАРЯ ти душко знам че си права но незнам много ми е гадно.следващия пат ще го питам директно има ли си приятелка,аз досега не го бях питала защото ме е страх от отговора.зная колко ще ме заболи ако отговора е Да.повярваите ми много е трудно.излизам и с други,да,опитвам се да не мисля за него..но легна ли си вечер,затворя ли очи..и почвам да мечтая и да си спомням на това легло какво е било..дали наистина си има друга.иначе няма сапруга сигурна сам,преди имаше приятелка но се разделиха защото тя е от Бургас това сам сигурна.какво да правя?да оставя ли тази игра или да спра?аз го искам и не ми се иска ама ..повече боли като знаеш че си използван..

14.   Hомер 11 съм:като ти пристигне другия път с водката ,го попитаи направо -Има ли друга?-не очаквай да е искрен дори , само му гледай реакциите ,те ще ти подскажат истината.За да не мислиш постоянно за него има един трик-върши физическа деиност ,но да е тежка и да не я правиш обичаино , например намажи стените с латекс ,нямам предвит че си мързелива или нещо убидно ,това е от моя опит.

А за да ти е по-лесен разговора с него си помисли -нямаш какво да губиш в краина сметка-нито сте заедно ,нито секса е редовен , нищо!Тази мъчителна връзка е само в твоята глава.Мило момиче ,обичай се!Бъди значима и се уважавай!И да го спечелиш , реално той е човек , които не иска да носи отговорност дори за собствения си секс , този тип хора ще те оставят в кризисен момент...тои не си заслужава

15.   Ном.11: Мерси миличка за саветите..права си.все още ме се е обадил и кои знае дали ще е скоро..обаче следващия пат директно ще го питам има ли приятелка..днес бях по задачи и много не се сещах за него ама вечер като стане и направо откачам..много е гадно.как искам просто да сме заедно да ходя с него а не така..не когато му скимне..ако има приятелка ако отговора е Да какво да правя?

16.   Ном. 11 съм -сигурно искаш да сте заедно, тогава му кажи, че имаш нова тръпка , и че някакси новия е страхотен любовник че има нещо в него...мъжете мразят нещо да им се изплъзва от контрола ,не го питай за другата, ако го искаш и гледаи отнесено,някаде на страни и най-важното-не му давай повече секс!накараи го да се постарае, за да го получи...не ка не бъде сигурен в теб и за нищо.За да си спокоина -кажи му че го уважаваш като личност...но може би е по-добре да сте само приятелчета- не приятели,а приятелчета-нещо несериозно и подигравателно. Влюбен или не,един мъж винаги се състезава с другите и ако не друго ще събудиш ловния му инстинкт-не се предавай колкото и да ти писне,защото никой не ловува мъртав дивеч.и не на последно място не му споделяй нищо повече за себе си ,бъди загадъчна и за да го постигнеш не пий от водката за да запазиш самоконтрол

17.   Hомер 11: Да миличка,права си наистин..знаеш ли колко е гадно да чакаш телефона ти всяка вечер и да изпише неговото име а това да не се случва..дори незнам дали повече ще ме потарси,а аз нямам намерение да го тарся мисля че ще е глупаво,нали?ти ми казваш да не го питам дали има приятелка,но направо ще откача ако незнам,да го питам ли ?така както си говорим да му задам вапросчето,а какво ли ще отговори?права си,няма да пия,защото после ставам неадекватна.няма да му пускам повече макар че трудно ще стане.двамата в стаята сами си гукаме.тои е седнал отдреща и ми вика ела до мен и аз патката отивам и се почва малко по малко.какво да правя ще си стоя на стола и дотам.и ще го изпратя да си ходи по някое време.а като ме пита защо какво да му отогворя,не сам играчка..

18.   Hом 11-зависи какво искаш да се случи ,това трябва да определя постъпките ти , а не моментното любопитство.Знам , че е трудно...още по-лошо -знам че е почти невъзможно но ако не се научиш ,ще страдаш още повече. ако не намериш сили в себе си ,от сега се откажи .Ако анализираш ситуацията отстрани ,ще видиш едно съвсем объркано и влюбено момиче ,което е с мъж ,които не знае какво иска. поне единия трябва да успее да овладее ситуацията...това трябва да си ти.не сядаи до него и прочети пражилната стратегия по горе ,ако не можеш тази агония ще продължи докато единия не си отиде.ти защто да не може да му се обаждаш , той да не е президент?

19.   Hом.11: Миличка,права си..ами не искам да му званя защото някакси не искам аз парва да го тарся искам тои да ми се обади ако изобщо има някакво намерение.а ако се обади и доиде ще му задам директно вапроса има ли приятелка и ако отоговора е Да какво да правя,мила??още на минутата да го изгоня нали..няма смисал от секс за една вечер и кои откадето е и до следващия пат..всичко е толкова скапано..а новия ми приятел дето писах по горе 2 дена не ме е тарсил а и аз нямам трапка честно казано..просто нямам..дори не умее да се целува както трябва..ох мила..много ми е гадно ..

20.   ДО №19,Е КАК ДА ТЕ ХАРЕСА НЯКОЙ МЪЖ ОСВЕН ЗА СЕКС,ВИЖ СИ ДУМИЧКИТЕ КАТО :ЗВАНЯ,ТАРСЯ,АЗ ПАРВА,СЛЕДВАЩИЯТ ПАТ,НЯМАМ ТРАПКА,НЯМА СМИСАЛ,ЩЕ МУ ЗАДАМ ВАПРОСА,???
КОЙ КЛАС СИ ЗАВЪРШИЛА ???
НА УСТНИЯ СИ ИМАЛА 6