Аз и Той
Историята е следната:случи се през 2005 година 20-ти ноември!Беше един от онези дни в училище-скучни и едва търпими.На всичко отгоре трябваше и да ходя наолимпиада о математика с моя приятелка.Часовете свършиха и се отправихме към стаите за състезанието.В стаясепадаха долу-горе по 2-3 чевека от клас,като имаше от 8,11 и12 клас деца.Раздадоха листите и започнахме да решаваме така или инъче нерешимите задачи.. искам да кажа че бяха ужасно трудни...за целта искахме помощ от момчетата които седяха зад нас...а те бяха три,едното от тях беше седнало върху чина и размиваше едва ли не дори и квестора..другите две бяха седнали нормално както се сяда на чин.Въпросното момче"веселяк"беше средно на ръст ,със много красиви очи,които за секунди ми грабнаха окото,с дълга черна къдрава коса.Облечен с жълт суичер и с пъстра забрадка на главата.Те бяха дванадесетокласници.Помогнаха ни доста докато разсмиваха всички ни и решаваха задачите.Общо взето ми хареса,но нищо поче.Преди нова година в час по химия едвам вече изтърпяща го и нямаща търпение да бие звънеца на вратата се чука-и през прага прекрачва момче,със същият суичер и красивите очи ,искащ нещо от учителката.Аз втренчила поглед в него забрави едва ли не да дишам ,сърцето ми се качи в гърлото и бавно слизаше надолу докато "той" излезе от стаята .В случея ще наричам с "той" въпросното момче.После дните си отминавахаи времето летеше ,а аз сладко сладко си го заглеждах по коридорите,изпивакйки го с поглед наведнъж.От тези моменти срещи се докарх до моментното ми положение,което се нарича"лудо влюбена"Та тогава реших че поне ще бъде добре да се запозная с него.В последствие разбрах ,че той беше човекът заради когото заспивах вечер и ставах рано сутрин.И какво да правя,какво да правя?Реших да го търся в ирк чата.Но как да го намеря след като имам толкова малко информация -име клас и години...но пък ми свършиха работа..в продължение на 1-2 седмици си пишех ника с информацията която имам т.е. "търся"той" от 12 клас" и такива подобни.Една вечер ми се включва някакво момче което след дълъг 2-часов чат ми заяви че съм намерила момчето което търся.. Аз щастлива на седмото небе и невероятно наивна -повярвах!На следващият ден тоест неделя трябваше да се видим в 10 и 30ч. на центъра.Речено сторено.Бях там в уречения час,чакаща до 11ч. си останах с чакането...постъпи доста нагло...и това ме нарани доста не от факта толкова че не дойде а от самото чувство което изпитвах..не си бях на мястото ,тей като се подигра един вид с мен...Така мина 2005 година и дойде новата 2006година..аз продължавах да поддържам връзка с това момче в чата и накаря се получи така че дори вече не исках да се запознаваме въобще и тайно се надявах момчето което виждам в училище и това с което си пиша да са различни...просто момчето от чата се държеше с много просташки характер...Така един ден ми се включва това момче и ми призна истината.Да, това не беше той ,а само се представяше за него.Не се изненадах,а и в същото време се ядосах на тъпата му постъпка...вярвах в продължение на месеци че това е той,а всичко е било един голям фарс..През това време в което ме е мятал по върбите е запознал с обстоятелствата истинското момче.Казал му е че има момиче което иска да се запознае с него..Отново дните минават и времето отлита...получих имеил от "той" с което ме пита защо не отида да се запозная с него лично и че той не хапел:) Продължихме да си пишем всеки ден чрез имейли..а когато за деня нямаше такъв бях най-съкрошения човек на земята..просто той ми беше необходим за да се усмихван до следващият ден!Решихме че ще бъде възможно да се видим пред 406 кабинет преди началото на 5-ти час.Бях там ,чаках ,и се надявах този път да дойде!Звънеца би и аз трябваше да влизам в час когато затворих вратата мярнах за части от секундата жълтата блузка...така или инъче го изтървах за нула време..вечерта трябваше да направя нещо поне да обесня защо ме нямаше.И успях да му намеря номера и даму кажа какво се е случило.Обесних му за неволната тенекия която му вързах и така.. На следващият ден 18.05.2006година по времето на 2-ри час получавам смс в който пишеше,че няма нищо ,не се сърди и че ако все още искам да се запознаем може дастане след този час.Вече решена отидох кадетобеше срещата 304кабинет.Той беше там...и чакаше...а аз наметри отнего..поемайки въздух се запътих кум него...Протегнах ръка без дори да кажа здрасти или нещо от сорта..стиснах неговата и за първи път седеше толкова близо до мен,усещах аромата на парфюмът му.Разтреперах се колкото и глупаво да изглжда гледаката беше трагикомична..говорихме си около 20-тина минути ...макар и толкова неловки,бих казала - най-невероятните!Това че вече сепознавахме беше факт най-сетне :)на 24-ти май беше неговият бал...фактът че се познавахме беше страхотен.но нещо липсваше...аз трябваше да му кажа това което изпитвам...на 24-ти вечерта когато той купонясваше реших да му пратя имеил на брой 9-ти в който му казах какво изпитвам към него ,а то е огромно аз го обичах и не можех да продължавам да го крия.Написах доста неща но това е най-същественото.след 3 дни на 27-ми..получих отговор със заглавие "!!!" съдейки по характера който бях упознала до сега,разбирах че това може би не му се е харесало,,потръпнах при мисълта затова..прочетох следното.. "ами аз мога да кажа само едно и то е че това е много хубаво....но има едно голямо Но..аз не мисля че би трябвало понеже отивам да уча в друг град... сорру..." та в началото добре съгласен е, това му се нрави, после се разобеждава и ме одрязва...в същият момент ми се включва в чата....аз шашната блокирала отвсякъде се чудя какво да кажа и въобще как да реагирам ,не знаех какво да кажа...заяви ми че може да ми отговои утре(понеделник)или още след малко ако искам да се срещнем....тук е подходящо да кажа ,че бързата работа наистина е много голям срам за майстора...Какво мислите че направих?ами приех даже настоях да ми се отговори сега...видяхме се и тои ми каза ,че си харесва друго момиче...макар и наранена приех отговора...все пак се усмили да ми го каже в очите...от този момент нататък света ми стана вероятно най-безличния...най-противния..най-самотния...изобщо нещо неописуемо...опитвах се да го забравя и бих казала че БОГ ми е свидетел че се опитах,за да разберете че дадох всичко от себе си за да го забравя!Но когато дните отминат седмици дори,когато тъкмо бях успяла да си го избия от клавата поне да не се сещах за него ден-два,,получавах смс с който ме питаше как съм? Това ме правеше много шастлива и в същото време най-наранения човек...по този начин беше невъзможно да го забравя...а и той същност какво правеше?защо му беше нужно да ми пише след като знае че това ме наранява....много въпроси и нито един отговор...минаха месеци в които не го виждах и сякаш беше по-лесно...След изминалите месеци почти бях убедена че всичко е свърщило ,че вече не ме боли за него.Но един слънчев юлски ден го видях в едно заведение..разминахме се на две педи разстояние...отново вдъхнах парфюмът му,все така омайващ и зърнах дълбоките сини очи...сърцето ми спря...и сякаш пеперудите в корема ми отново се съживиха...Старата песен на нов глас!Пак дните отминават и така до 2007 година..През тази година се опитвах да го забравя по какви ли не начини...мислех си може ми би ако го заменя с друг..ако мечтая за дуг ами заспивам с мисълта за друг...така се запознах с едно дръго момче.Потдържахме връзка окло 3-4 месеца след това той поиска да се видим ,а аз приех,та нали се опитвам да се оттърся от "той"Така излязох с това момче два пъти след които момчето ми заяви че ме обича....аз просто не можех да пордължавам с тия фарсове....та какво правех дори не ми беше симпатично...струваше ли си да го наранявам по този начин...прекратих всякакви отношения с него!След това отново се появи друго момче...проявих интерес...стигнахме до там че се натискахме в една отдалечена гора...едва го познавах ....какво правех???Тогава казах на това момче че нищо няма да стане и го оставих ...В последствие осъзнах че единственото което правя е да отблъзквам всеки който се е поинтересувал от мен...Промених се страшно много...станах много коравосърдечна,понякога нетрогваща се от нищо,неинтересувайки се от нищо и никого,живееща от ден за ден,безкруполна....одрязвах всеки един който се доближаваше до менв очите без да ми мигне окото,бягах ,а после се чудех защо съм сама...Това бяха просто опити да го забравя....на 19 август 2007 година отново го срещнах на един панаир...същата тази вечер си обещах че повече няма да пролея и една сълза за него...Факт беше че го обичам и нищо не може да ми помогне....така изпратих 2007 година...през вече новата 2008 аз можех да си сложа главата в торбата ,бих се обзаложила,че вече не го обичам,че всичко е миналото и че дори не ми пука!Но вчера...на 22-ри януари.. той мина покрай заведението в което бях...беше прегърнал едно момиче...така от доста време насам сърцето ми отново показа че чувства и че все още може да бие по друг начин освен нормалният...моментално и несъзнателно сълзите ми потекоха...Не си изпълних обещанието...отново плаках за него....
....мисля,че не е честно...не сум от камък...никой не би изтърпял това ,3 години...твърде много са...А моето сърце все още тупти за него...в крайна сметка аз все още продължавам да го обичам! И съм безсилна да променя това....и е много измъчващо да си безсилен..не можеш да промениш нещата по никакъв начин...не можеш да си помогнеш,нито да ти помогнат!няма изход...много хора казват"времето лекува"!знаете ли напълно не съм съгласна с това...годините са много и не се изтърпят...
Така до ден днешен един човек ми липсва и всичко е безлично...един човек,а всъщонст ВСИЧКО!

Коментари

1.   ;(

2.   Знаеш ли, и при мен се получи по същия начин. И аз страдам по същия начин за един човек, който продължава да напомня за себе си с обаждания по телефона и с мили думи.

Отново знам че няма да издържа и ще се видя с него, въпреки че много ме е наранявал и съм слушала много лъжи. Опитвала съм вече веднъж да го забравя-не можах.Сега опитвам втори път -немога.Той знае че ми действа като наркотик и ми звъни всеки ден по джи ес ема и след като затворя съм най-щастливата жена.Този човек не ме заслужава.Не заслужава вниманието ми , усмивката ми дори, но и моето сърце тупти в гърлото все още когато го видя и чуя.И аз съм наранявала хора които не го заслужават, и аз съм пропускала сигурно много красиви моменти и отношения, но това което ме кара той да чувствам е нещо различно.Това е обич.Ти просто го обичаш.И знаеш ли,чувала съм че когато искаш едно нещо много да ти се случи - то се случва.Така че дерзай.Не спирай да го искаш и не се отчайвай.Той рано или късно ще усети твоята обич и ти пожелавам да ти даде шанс да си я заслужи.Пожелавам ти късмет!

3.   Мерси за казаното, но проблема е там че той е надалеч не учи в моя град замина да следва на милярд километри струва ми се от мен...:( а моментите когато го видя сякаш всичко се връща и случва отново и отново... Но знам че това колкото и невъзможно да е ако се върне и ми обърне внимание аз ще съм при него въпреки всичко и всеки защото го обичам!Проблема е че не мога да променя нищо и НЕ МОГА ДА СИ ПОМОГНА!!!

4.   Защо не държиш връзка с него по интернет? Кажи му директно. Сподели. Всичко.

5.   Според него е по-лесно да го забравя, ако не го виждам и не подържаме връзка (тва са лично негови думи) с които ми казва един вид да не го търся... + всичко това нз как би реагирал, а ако съдя по характера му може би ще каже че прекалявам или ще ме одреже или може би всички варианти без този ,в който може да каже "ами добре ай да се видим.."по този начин изкарах 2 год и половина....но резултатът не е различен.

Варианта да му кажа не мисля че би променило нищо тои е далеч и предполагам че не е сам сиг си има половинка... благодаря за коментара

6.   Не си намерила подходящо момче досега. На мен се случи същото. След раздялата с приятеля ми мислех, че умирам. С такава болка не се живееше. Аз съм зряла жена, не съм момиче и съвсем съзнателно потърсих мъж в интернет. В един момент реших, че съм намерила подходящ, с който мога да се срещна. Писахме си около 2 седмици, обменихме си снимки, и след около месец си уговорихме среща. Като се видяхме останахме като ударени от гръм. Беше невероятна любов от пръв поглед. И досега е така.

7.   Знам как се чувставш аз вече 7 години сам така и наистина нищо не помага обичам я немога да я забравя постоянно е в мислите ми да но моята агония не те сподели обичам това момиче до болка

8.   Действай постепенно. Първо откъсни всякакви контакти с него - телефон,имейл, скайп и тем подобни. Изтрий всичко което би ти напомнило за него. Второ - не ходи на места където той ходи. Трето - когато се уловиш, че мислиш за него, започни да мислиш за нещо друго. Ако имаш силата да спазиш тези правила, бъди сигурна, че до месец най-много два ще си го избила от главата си. Пожелавам ти успех! Дано сърцето ти бъде достатъчно силно да се справи заради теб самата!