Не се разбирам...Защо изневерявам?!
Здравейте, жена на 25 години съм, имам връзка от 5 години. Страшно много обичам човека до себе си и той мен, проблема е че откакто сме заедно не съм спирала да му изневерявам. Не мога да се разбера, хем той е всичко за мен и го осъзнавам, хем тичам при бившия. Аз съм един ужасен и долен човек със слаба воля! Всеки път си казвам, че е за последно. С две думи не знам какво искам. Има ли жени в същото положение?

Коментари

1.   типично курвенски номера, зарязвай горкото момче не го заслужаваш.. уж го обичаш а пък... нямам думи

2.   Е ти като не знаеш, ние ли да знаем?
Каквото и да бъде написано не би имало смисъл.

3.   Ами сама трябва да си отговориш на този въпрос. Какво толкова те връща при този бивш? Първата ти сериозна връзка ли е било? Нещо неизживяно ли е останало между вас? Той ли е поискал да се разделите? Има ли нещо в характера на сегашния ти приятел, което силно те дразни или ти нещо от характера на другия, която ти липсва? Жените сме емоционални и рядко изневеряваме без да има някакви мисли и чувства, макар и неосъзнати...

5.   Ми бих ти отговорил защо изневеряваш, но няма да го публикуват! Късай с пича, не го заслужаваш! Жена тръгне ли веднъж да изневерява... Може някога да ти дойде акъла.

6.   Номер 5, макар да съм съгласна с теб, не бих била толкова нападателна. Аз също бих била много наранена, ако някой ми изневеряваше - и то да беше 1 път!! Все пак, ако скъса с него, каква е гаранцията, че нещата няма да се повторят в следващата й връзка? Авторке, според мен трябва да си наясно какво искаш от партньора си и да си загърбила бившите, преди да се обвържеш.

7.   до 5

аз го написах и наистина не го публукиваха :)

8.   Номер 7, трябва да е било много брутално значи!!! :D

9.   Някой казват да зарежеш приятеля си, т. е. този, с който не се виждаш само Кекс. Аз ще ти кажа да не зарязваш, а само да му кажеш за всичко и той да прецени дали да продължите. ОК, изневеряваш, изневеряваш, ама поне му кажи. Може пък да не му е чак такъв проблем и дори да се навие на тройка. Така с един куршум ще удариш поне 2 заека.

10.   до 8

не беше брутално, беше кратко, ясно и въпреки това изчерпателно :)

12.   А защо си се разделила с бившия?

Има причина, която те тласка при бившия.. и то 5 години. А пък как му галиш егото.. нямам думи. 5 години правиш сегашния си приятел на маймуна, заради предишния.

каква е причината?

Защото ако я няма изтрития коментар най-точно те е описал.

13.   Тук всички са големи моралисти. каже ли някоя жена, че е изневерила, веднага й се лепват етикети.
До Авторката: Явно има причина да си объркана и да го правиш. Със сигурност и бившият ти те манипулира, защото на него така му е супер удобно- хем си те харесва, хем няма ангажимент с теб, хем се чувства над сегашният ти приятел по разбираеми причини. Има много хора, които не могат да бъдат верни. Аз също съм от тях, до сега и в двата си брака, които съм имала съм имала паралелна връзка.. Знам моралистите какво мислят, ама живота си е мой и така си го живея. Ти си прецени какво и как искаш от живота и връзките си и. Ако те измъчва съвестта, просто спри.

14.   a, 8, на мен са ми трили коментари без грам обидна дума, предполагам само несъгласие с мнението.
а че авторката не знае какво иска, е видно с просто око :-) че заслужава да падне от 2 стола на земята - също! :-)

15.   не, спокойно, не си долна. и двамата знаем каква си, ма не ти стиска да го кажеш нали, на нито една такава не и стиска, в природата ви е :)

искаш съветче? стоиш си при бившия, признаваш всичко на сегашния, за да знае що за ***** си и след време естествено почваш да изневеряваш и на бившия. не е нужно да отричаш, ще стане точно така, толко може да се очаква от една ***** като тебе :)

17.   Не се обвинявай, чадо, неведоми са желанията на плътта, дано поне успяваш да ги осребряваш:))
_Az_

19.   за да има изневяра нещо липсва,и второ има условия за изневяра,иначе няма как да се случи...рядко са хората които са примерни,май любовта,тръпката,удоволствието от секса движи света,стремежа да опиташ нещо ново,изкушението...нека да не съдим никого,животът е кратък,нека всеки избере...

21.   Просто се раздели с приятеля ти. По-добре, отколкото да му въртиш такива гнусни номера. ;)

22.   Как да спрем да плюем в лицето на човек, който прави и струва за нас? Интересен въпрос! В същото положение жени има и такива сте 98% от жените! ( да не е посмяла някоя да каже, че не е от тях!!! ). Мисля, че ако наистина ти е скъпо момчето, колкото си написала, то трябва да му признаеш.

25.   Река да започне да тече в обратна посока, куче да спре да си яде изпражненията и жена като теб да спре да изневерява... това е НЕВЪЗМОЖНО! ;)

26.   Брейй, как започнахте да генерализирате и етикетирате жените, които изневеряват. Защо не говорите изобщо за хората, които кръшкат, като обичате да обобщавате, а конкретно за жените, м? Повечето сте едни комплексирани мъжленца-женомразци като номер 22 - върха на генерализацията и "задълбочеността" :D

А мъжете, които кръшкат с повод и без повод, сигурно са по-извисени същества, а? !

27.   До авторката!

Рано или късно всичко излиза на повърността! Ако наистина обичаш сегашният си приятел, не го наранявай и се раздели с него. Сигурно ''много го обичаш'' затова му се е**ш на леглото! Не те съдя, но това което правиш на никого не би му харесало. Представи си, че той така постъпва с теб, дали би ти харесало? Мисля, че никога и никой НЕ остава длъжник на съдбата, идва време, когато си плаща за коварствата, въпросът, колко надалече искаш да стигнеш с вересияата, преди да ти донесът сметката!

Волф 32

28.   Наистина си такава, каквато се описваш! единственото нещо, което не понасям и което никога не бих простила на абсолютно никого, това е изневярата. Не заслужаваш мъжа до себе си. По- добре го освободи от себе си, защото когато разбере (а всяко нещо рано или късно се разбира) ще го нараниш, защото си глупава, и то много! А съм сигурна, че той не е виновен за нищо!

29.   Ей, че моралисти се изказаха тука... тц, тц да не ви се на чете човек!

Като сте толкова праведни и чисти, като ангели, какво правите този сайт???

Хайде отивайте да четете Библията и да поискате прошка за грешната душа на момичето!

Към Авторката: щом споделяш историята си, значи до някъде сама осъзнаваш в какво блато си попадала. Признанието, че има проблем е на половината решен проблем. С този, с който изневеряваш няма как да те приеме на сериозно след 5 години лъжа. От друга страна нараняваш човек, който може би не го заслужава. Ако не го обичаш си тръгни от него, но не му признавай, както те съветват, ако искаш да не разбиеш живота му. Може да ги оставиш и двамата и да помислиш сериозно над живота си, какво искаш от него, как си го представяш и дали е чак толкова важно някой от тях двамата да е в живота ти.

Всеки греши... ти не си изключение! Бъди искрена със себе си и ще откриеш правилните отговори.

Тук ще получиш само обиди, нищо че 99% от писалите тук са кръшкали колкото теб... да не кажа повече ;)

Ти си единствения човек, който може да реши проблема.
Успех!

30.   Съгласна съм с 29, с едно изключение - признай на момчето за изневерите, не заслужава да се мъчи и чуди къде е сбъркал и защо си го оставила.
Така ще му дадеш шанс да те преодолее по-лесно, нека знае, че вината не е в него.

31.   Женa която изневерявa=К**кa
Мъж който изневерявa=Супер пич

Тия дето се прaвят нa много морaлисти сa нaй-гaдните лицемери. То си им личи по простите, долни коментaри!

32.   Никой не е перфектен. И любовтa не е перфектнa. Обaче трябвa дa се нaучим дa прощaвaме a и дa молим зa прошкa. Aз съм прощaвaлa изневярa и не съжaлявaм. Aко човекът е искрен и нaистинa съжaлявa зaщо дa не получи втори шaнс? Всеки може дa сгреши, човеци сме. A ти сaмa реши дaли дa му кaжеш или не. Но те съветвaм дa не го прaвиш. Би го нaрaнило много

33.   Как един мъж ще е всичко за мен и ще пожелая друг. След като срещнах мъжа които обожавам обичам и уважавам всички останали ми се виждат елементарни. Не будят интерес никакъв. Не мога да го осмисля това дори да имаш силни чуства към един мъж, а да мърсуваш с друг. За такива жени мои близък казва имат една мозъчна клетка и тя е в муждукрачието им.

34.   Моля те скъсай по най-безболезнения начин с приятеля ти... поне това заслужава след всичко, което си му причинала

35.   И аз съм така. Омъжена съм с две деца и от пет години изневерявам. И на знам защо го правя? Нито секс, нито любов, нито пари ми липсват в къщи. Защо не мога да спра?
Държа да подчертая, че нямам постоянна връзка. Правя го според обстоятелствата и дали мъжа отсреща ми харесва.

36.   Това не е толкова рядко явление. Получава се раздвоение на личността и пълна загуба на контрол над себе си. Явлението е опасно и унизително за настоящия ти партньор, но е още по опасно за теб самата, защото човек, който няма власт над себе си, е вид наркоман - сам не знае, какво ще направи утре, или само след минута... Можеш да си отговориш, какво бъдеще те очаква. Лекувай се!

37.   Авторке, няма да те клеймя. Просто бих ти дал съвет, да се разделиш с настоящия наивен добряк, който явно не е за теб. Явно той е добро, мило, грижовно момче, което обаче не те привлича на първично ниво, не те кара да се подмокряш от мисълта за него, все още си незряла и небалансирана личност, която иска да бъде с алфа мъжкар. Не го уважаваш и не го заслужаваш. Просто го освободи да си намери подходяща жена! А ти имаш сериозен проблем, започни терапия при психолог, защото това ти поведение издава много големи личностни дефицити! Няма нищо фатално и страшно. По-страшно е да заметеш проблема, да спреш да се чукаш с бившия, с настоящия да свиеш семейно гнездо, да родиш и след време, когато отново се почувстваш скучно и отегчено, или просто на подсъзнателно ниво изпиташ привличане към друг мъж да започнеш отново с изневерите. Тогава катастрофата ще е наистина страшна, защото ще разбиеш, освен своя и още няколко други човешки живота. Но със сегашния си приятел нямаш бъдеще, пусни момчето, а ти лекувай душата и психиката си!