Жестоко объркване...
Имам приятелка от две години. Нещата никога не са вървяли отлично, но тя поне ме обича много силно. Aз нея също, но може би не достатъчно и по начина, по който ми се иска. На хоризонта изгряха бившата ми приятелка. Моята първа, голяма и може би единствена истинска любов и едно друго момиче, което май ме привлича повече чисто физически, отколкото по друг начин. Всъщност и трите момичета са много хубави, но в случая не там е акцента.
Объркан съм и незнам какво да правя. Никога не съм бил в такава ситуация. Чувствам се зле при мисълта, че контактувам изобщо с други жени. Нищо не съм правил с тях, не съм изневерил на сегашната ми приятелка, но не знам какво да правя. Много сложна ситуация. Мъж на 27 съм.

Коментари

1.   Ще ти кажа аз съм много по голям от теб и аз бях горе долу в същата ситуация, като разбрах след време че ми е изневерявала искаше ми се да си изям топките от яд.Затова не му мисли а ми си живей живота каквото е писано така ще бъде.
От АА

2.   !!!ИЗРОД!!!

3.   И как разбра че ти е изневерявала

4.   Идиот

5.   Ще можеш ли да ги оправиш и трите?...Ха ха малко се съмнявам.Ти ако можеше нямаше да се жалваш тук.

6.   От автора: Ако думите изрод и идиот са насочени към мен, само искам да кажа, че определно не съм "играч". Ако бях такъв, нямаше дори да търся съвет. Просто се чувствам зле от глупавата ситуация. Не искам да наранявам никой.

7.   Тогава реши ти самият какво искаш. С коя от тях искаш да бъдеш? КОя ще те направи най-щастлив? Само ти можеш да си отговориш и само ти можеш да вземеш това решение.
Но запомни едно - каквото и да решиш, все някой ще страда и ще бъде наранен, няма как. Няма как всички да са щастливи и никой да не пострада. Има начин по-малко да страда, а какъв е той - ти знаеш най-добре! ;)
Успех, каквото и да решиш :)

8.   E тва е..както има 1 приказка-искам тебе-оби4ам много другата...ама искам да еба 3тата,,.

9.   Защо се отнасяте толкова грубо? Той казва, че нищо не е направил.
Аз пък искам да кажа, че много добре те разбирам. Долу горе, в същото положение съм. И ще ти кажа какво направих аз.

Понеже също бях много объркана, говорих с приятеля си , реших да поискам малко време от него, за да помисля какво точно искам. В крайна сметка нищо обаче не направих. Излизах с друго момче, което ме привличаше безкрайно много. Ама в главата ми беше приятелят ми. Много объркано обеснявам, но исках да кажа, че след като обичаш приятелката си и си с нея толкова дълго време , по-добре се откажи от някакви мимолетни привличания и бивши приятелки. Тея неща може да съсипят едно истинско нещо (зависи до колко е такова де)

Но все пак ако приятелката ти е разбрано момиче, може да опиташ да поговориш с нея. Ако си много объркан, сподели й какво чувстваш. Мисля, че ще те разбере. Поне аз бих постъпила така.

10.   Ангелче :)

11.   Аз пък ще ти кажа друго. Щом желаеш друга, дори 2 други момичета, значи не обичаш толкова приятелката си, колкото просто си свикнал с нея. Бившата си е минало. Замисли се защо ти е БИВША. Явно сте се наранили и нещата не са вървяли добре. Затова я забрави, тя е просто един по-специален спомен за теб. А и никога не се получава отново, само в много редки случаи. А за другото момиче, коео споменаваш. Тя е нещо ново, интересно и явно много ти харесва. Преди обаче да предприемеш каквото и да е първо разбери дали това е любов или просто едно моментно увлечение, за да няма наранени, както и ти искаш да бъде. Успех ти желая :) ЛиЛи

12.   Разкарай бившата, чукай третата и нито дума на сегашнатати приятелка! третото е най важно! М26

13.   Оффф ама тука всички сте големи моралисти бе :)))
Момчето си казва, че е объркано, че е в кофти положение а вие? Оооо вие сигурно не поглеждате в страни тцтцт тихо тихо :)))))))))

Ами виж какво...какво да правиш ние не можем да ти кажем .. само ти си знаеш колко обичаш сегашната си приятелка..какво те е свързвало с бившата и какво те привлича в третата. Неписано правило е, че на мъжете си им е в кръвта да изневеряват (не, че жените не го правим, но това е др тема ;) ) така, че ако сега не го направиш след време със сигурност ще стане хах.

Според мен бившата ти, за да ти е бивша значи има причина :)) така, че е тъпо да се връщаш назад, пък било то и мимолетно ;) Ако другото момиче толкова много те привлича сексуално и мислиш, че би ти дала нещо повече от приятелката ти опитай, и така поне ще имаш представа струва ли си или не :) Ако ли не оставаш си с твоето момиче и нямаш кахъри на главата ;)
Във всеки случай не се коси можеше и да е по-зле ;) Успехи!

Криста

14.   Автора: Ето какво стана след няколко дни... Излизах с новото момиче-третата в историята. Да, много е красива наистина но определено е от онези момичета, за които парите са от особено значение. Не е проблем да я имам, но това ме отвращава в една жена.

Излизах и с бившата. Тя като че ли малко е променена от преди. Все пак преди бяхме много млади. Незнам, все още се колебая за нея. Със сегашната положението е буквално никакво. Тя явно вижда, че нещата не са както трябва и се държи много добре напоследък, но това е само докато всичко тръгне по старо му и се убеди, че властта е нейна. Това е положението засега. Благодаря много на всички за съветите и мненията. :)

15.   МИЛО МОМЧЕ, ТИ МОЖЕШ ДА МИ БЪДЕШ СИН !!!
ЧЕТИ ПОВЕЧЕ, ЗАЩОТО ,МИСЛЕНАТА ИЗНЕВЯРА Е ПО ЛОША ОТ ФИЗИЧЕСКАТА !!!
НЕ СПОМЕНАВАЙ,"ЧЕ,НЕ СИ ИЗНЕВЕРИЛ НА ПРИЯТЕЛКАТА СИ"???
ЛОШО СЕДЛАРОВ, Л О Ш О !!!

16.   ДО АВТОРА
СЛЕД КАТО СИ НАЯСНО ,КОЯ, КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА ,КАКВО ПИТАШ В СЪЩНОСТ ???
ИЗЛИЗА, ЧЕ СЛЕД КАТО СИ НАЯСНО СЪС СИТУАЦИЯТА ,САМО НИ ГУБИШ ВРЕМЕТО ???