Силата на чувствата.
Не знам как започна всичко, сега ми е като сън.
Учих във София и бях много зает, да завършвам магистратура, имах много добра приятелска компания, е нямах приятелка, но ухажвах момичетата. Но както всяко нещо и това си има край.
Прибрах се във родният си град, тук аз вече нямах приятели, парите ми бяха недостатъчни за излизания по - кафета.
Но пък НЕ ми се искаше съвсем да се изолирам и затова почнах да пиша в един анонимен чат, за които знаех, че момичетата там, сами те търсят.
Позавъртях се малко, пописах с няколко от тамошните момичета, не мина време и ето едно момиче се лепна за мен. Търсеше ме всеки ден.
Аз пък да проверя още ли ме бива, по - добър от преди ли съм. Почнах да ? свалям звезди. И след две седмици, за по час днес тя се раздели с приятелят си и ми писа, че иска да ходим. Аз още тогава знаех, че няма да се получи нищо, но пък още не ми се спираше, още повече, че се оказа свястно момиче и приех. После си писахме още седмица.
Докато бях в чата, не ми оставаше време да се занимавам с други момичета, но и това което допълнително бях зарибявал го заразях исках, да напредвам само с първото момиче.
След седмица откакто тръгнах с първото момиче, реших че това вече ми е омръзнало и ще спра да пиша с нея, още повече че бе от друг град. Аха само, че не бях я питал нея, готова ли е да спрем или...
Крих се близо месец от нея. Следваше съобщение в ФБ, две, три. И аз може би изпитах вина, (не мога да кажа защо точно) но реших, поне да и кажа че не е вината в нея, просто съм бил за малко с нея и толкоз.
Да но съобщенията не спряха и не след дълго реших поне да ? обясня защо съм го направил. И така докато накрая ? казах, че искам да сме само приятели. Но дали ще е съгласна не знам.
Питам се защо, продължавам да ? пиша, не знам. Не чувствам любов, определено не, но пък не съм и неутрален, съвестно ми е, не искам да страда, продължава да ми е хубаво да пиша с нея, още повече, че реалното момиче си тръгна, макар и обяснявайки ?, че трябва да спрем.
През този месец, когато прекъснах да пиша с нея, се бях свързала с друго момиче, тя бе много по реална. Но замина за чужбина и сега пак останах сам.
Тя пък от своя страна толкова ме обича, чак песен за мен избрала. И ми го е свидетелства не веднъж, дала ми е всичко което искам, и пак би го направила. Нищо че само чрез чатове сме говорили с нея, не сме се виждали и се питам, какво толкова ме е харесала.
Абе тиин работа.
И аз сега се чудя, как да постъпя, как да я убедя да сме само приятели?
Пък искам ли това. То и друго не може да има, поради законови и други пречки.
Не знаех, че толкова ми пука за хората!

Коментари

1.   Остави я човече! Аз бях с едно момиче от вина и страх какво ще и причини раздялата ни и нещата свършиха катастрофално. Накрая ме обвини, че съм я лъгал и че съм бил с нея без любов, а аз го правех за нея. Стискай зъби и и кажи, че не я обичаш и не искаш да сте заедно.

2.   Не се занимавай с интернет любови, само ще си изгубиш времето.

3.   Завършил си магистратура и още вярваш в чат гаджетата....
Ума не ми го побира!!!!

4.   Спри си интернета...

5.   Вятър те вее на бял кон, моето момче

6.   Проблемът при тиин - както ги наричаш е, че обикновено щом си ги зарязал веднъж, после имат огромни съмнения дали ги обичаш и затова се въртят, като "пумпал" ( ту ти си всичко за тях, ту пък те обвиняват в липса на любов) По добре я зарежи в скоро време, преди да си изживял това поведение и си намери някоя на твоята възраст.
Освен това "тиинките" не могат да разсъждават трезво, подадени са преди всичко на чувствата си, а хормоните са им много силни и ги тласкат в различни посоки. Та съветвам те, ако наистина си завършил Магистратура, да си намериш някоя по - голяма с която да можеш да общуваш нощем. И остави тиинките на мира, че ще имаш проблеми със закона.

7.   Абе, с една дума, човек без работа...

8.   Макар че и аз стигнах до заключението, че е по - добре да я оставя. Тя постоянно ме търсеше, молеше ме и настояваше да сме нещо повече от приятели. Докато накрая се съгласих с нея. Ами не знам защо, но не мога да спра да мисля за нея. И сега ще видим накъде ще отидат работите.

9.   И ти си един непораснал тийнейджър като ти чета глупостите, чатове, виртуално зарибяване на мацки, "ходене" хахах... Да не си на 15?
П. П. Завършил магистратура, а не знае къде се слагат препинателните знаци, егати и образователната система имаме :D