Българка и българо-мохомеданин
Здравейте! Не знам дали ще успея да навържа всичко, но.. ще се опитам.

Майка ми работи в едно ресторантче, което денонощо и аз винаги и ходех на нощните смени. На една от смените към 22:00 часа дойде един доста симпатичен младеж, който се смееше, усмихваше и разогваряше с майка. Познаваха се, това си личеше. Взе си бира и дойде при нас на масата да си говорят, а после излезе навън да пуши. Майка отиде и тя и ме викна за компания, а аз вместо да стърча като дърво до вратата седнах на неговата маса (не виждах проблем да седна за две минутки). Мама си изпуши цигарата, влизаше и излизаше постоянно, а аз седях и говорех с него. После влезе до тоалетна и аз след него да питам мама какъв е и от къде се познават. Каза ми, че бил редовен клинет и т. н. , бил на 28 години. Не повярвах и като излезе му исках лична карта да се уверя. Както и да е, видях годината на раждане и това беше. После пак излязохме и седяхме до сутринта така - нищо особено. Обаче някъде в периода между 2:00 -6:00 часа станахме гаджета. Изпрати ме да си хвана маршрутака и се разделихме, като се бяхме уговории вечерта пак да се видим при мама - речено-сторено. Беше сряда, а аз в събота заминавах за Дупница. Разбрахме се да се видим в петък, след като доста се дърпах. Идва в моето село, понеже лятото съм там.

Дойде към 10:30, носеше ми в пликче от ОЦБ три негови снимки, което ме шокира. Хубаво - цяло село ни видя, слезе от маршрутката заедно с баба ми и брат ми. Разхождахме се цял ден, накрая се скарахме и той си тръгна. Накрая минахме с една приятелка покрай спирката и си правехме физиономии, докато накрая от нищото се прегърнахме и целунахме. Даде ми неговата глобулска карта, докато ми вземел на мен, та да си говорим безплатно.

На следващия ден дойде за две минутки до гарата да ме изпрати и през остатъка от деня говорехме мнооого. И така за ден и половина, докато не се прибрах, 1000 минути изчезнаха за норматив. Преди това бяхме говорили и ми беше споменал, че никога не е казвал на жена, че я обича, никога не е плакал за жена.. А на мен ми каза тези думи след три - четири дена познанство, плака за мен на два пъти. Ходи сутринта в 7:00 часа да говори с мама за нас и за това, колко иска да е с мен и колко е сериозен. Изтърпя глупостите на вуйчо ми, лошото му отношение и продължава да го търпи, заради мен. Наистина всичко е много хубаво - баба ми го обожава, майка ми и другия ми вуйчо много го харесват. Неговите хазяйни треперят над мен като.. и определение няма, постоянно ми правят някакви подаръци и т. н. Той си е чист, обрязан турчин с турско име, бедно момче от бедно село с бедно семейство - обаче не ме интересува. Наистина искам да съм с него, обаче не знам дали ще бъде занапред толкова сериозен, колкото твърди че е.
За моите петнайсет години, съм много объркана. Казала съм му за страховете си, че ме е страх от това да не ме пребие, когато се напие. За това, че не искам да ме наебе и да ме остави.. За няколко седмици видях най - леките и най - тежките му пиянства, видях всякакви настроения и всякакво държание и наистина искам да съм с него.

Не знам дали има изобщо смъсъл да натисна бутона "Изпрати", но искам мнение от хора, които са изпадали в подобни ситуации.

Коментари

2.   Много си малка още, момиче. На 15 години къде тръгна да се занасяш с хора на два пъти възрастта ти? Това от какъв етнос са без значение за който и да е човек с модерни разбирания.

Но ти си още дете. Във всички отношения. Той явно също психически, инак не виждам как щеше да изговори 1000 минути с теб за ден и половина.

3.   "Обаче някъде в периода между 2:00 -6:00 часа станахме гаджета. " - няма какво да кажа повече...

4.   не

5.   Не се занимавай с турци те са подли, гадни ще те ревнува няма да те пуска да ходиш до магазина без придружител НЕДЕЙ... ГАРАНТИРАМ ТИ, ЧЕ ЩЕ ТЕ ПРЕБИВА БЕЗ ПРИЧИНА

6.   Турчин или българо-мохамеданин? Има огромна разлика. Щом пие, си помисли добре. Възрастовата разлика не е проблем, просто ти си малка. Един ден ще осъзнаеш и ще съжаляваш, че не си наблягала над уроците. Последното си личи от написаното от теб.

7.   Мила не си ли малко малка за да имаш връзка с мъж на 28? И не е ли по-добре да имаш връзка с някой на твоята възраст, с който да споделяте общи интереси? Защото да, сега ти е много интересно да си с баткото, ама ти самата говориш за напивания и т. н., което определено не е добре за никого да не говорим за момиче на 15! Та съвета ми е, останете си приятели, обаче нищо повече! А ти си потърси някой 15-16-17 годишен с който ще имате много повече общи неща.