Съвети за мъже с главно М
Ето и няколко съвета за да се предпазите от "жени" използвачки, кифли или каквото се сетите там още:

- жена и алкохол-цигари. Тук бих казал ДА. Но в разумни граници. Ако пие и пуши на 18 - 19 - 20- 30
години използвай я само за забавление и после я забрави. От нея не може да очакваш стабилно семейство и да имаш здрави деца. А ако се
напушва с разни дроги забрави, че си я срещал. Иначе може да те оплете в големи интриги от които
няма да излезеш цял живот. А най-страшното е да стигнеш и в затвора за няколко грама.
- Ако жена ти не пие и не пуши а ти пиеш и пушиш цигари опитай се с времето да ограничиш пушенето на
цигари и алкохола да го ограничиш в разумни граници. Иначе това ще я отблъсне от теб.
- Не и споделяй нищо което си говорите в твоето семейство с твоята майка и баща. Все пак тези неща
трябва да си останат у вас.
- Наблюдавай внимателно дали изразява правилно своето мнение и дали взема сама решенията а не с
допитване с майка, брат, баща. Такава жена не мисли с нейния мозък. Бягай далеч от нея.
- когато почнеш да живееш с някоя жена и тя започне да плаче за майка си, баща си бягай далеч от
нея. С нея няма да имаш семейство. Тя обича повече тях от колкото теб. След време 3-4 годинни ще
съжаляваш за това, че си останал с нея. Има ги и такива жени, мъже, които не могат да се откъснат от майките си. Но тук става дума за жените. При тях е по специфично защото те могат да те излъжат да им направиш едно дете и после да плащаш цял живот издръжка за дете, което ще виждаш само за 10 - 15 минути. Тук мисли много добре!!!
- Ако правиш ремонт на нейния апартамент пази всички фактури, касови бележки. може да дойде момент в които ти да станеш излишен и без дори един лев в джоба си. А Женати да си свирка и да се радва на това което си и направил. А ти недай си боже да си поредния клошар за това че си теглил кредит за да и създадеш удобства за да създадете семейство. Такива големи подаръци само Дядо Коледа дава. Ако стане така завеждаш дело и си прибираш парите. Ако ти предложи да си вземеш всичко не го прави. Защото ще загубиш много. Стойността на уреди, мебели и др. втора употреба пада двойно. И си на загуба. Завеждаш дело, вадиш копия на фактурите и съдиш до дупка.
- Наблюдавай внимателно и се интересувай кои са и приятелките и, и с какво се занимават те.
Ако можеш искай да присъстваш на срещите им за да анализираш разговорите им.
- Разпитвай я за всякакви неща от миналия и живот и ги анализирай и си прави заключения дали имаш
бъдеще или не с тази жена. Миналото показва бъдещето и. Ако една жена си е хойкала с мъже и в
миналото, и се крие пред тебе все някога ще пробва пак. Тук може да разпиташ познати. България е малка Все някак ще се издаде и този момент ти трябва да го усетиш.
- Задавай и няколко едни и същи въпроси, които са свързани с вас двамата през период от един месец и забележи дали не те лъже за отговора.
- когато си в интимни отношения с жена не забравяй да сложиш гумата колкото и да не ти се иска. Това
те спасява от нежелано дете. Тя (жената) може да го махне с хапче, но има жени на които им трябва
само дете а бащата да върви на м---ната. (минах вече през това).
- По никакъв начин не сключвай брак ако не си живял с жената поне 5 години. Та те вече дори не са и
на мода- браковете.
А това е един излишен голям разход за твоите родители.
- Измисли няколко тайни, които ще си ги знаете само вие двамата и ако това се предава по GSM- а на
майката или бащата забрави за тази жена. Каквото се говори у вас ще го знаят и родителите и. Такова
семейство няма да съществува дълго време защото нейните родители постоянно ще се месят и ще
ръководят нещата. А недай си боже бащата да е някоя важна фигура в обществото. Увисваш като... и
правиш цял живот слуш. А твоето мнение може да го оставиш в някой контейнер за рециклиране.
- В началото не харчи за нея много пари дори и да я обичаш защото както я свикнеш така и ще си
замине. Излизайте на заведение само на кафе. А на дискотеки казвай, че нямаш пари.
Купувай големи подаръци само за рождени дни и именни дни. Ако те обича истински тя ще те разбере и ще е с теб. Ако започне да се муси и да ти опява, че не ходите на дискотека. Кажи и, че там не ти
харесва и искаш да се разходите в някой парк и да сте само двамата. Ако ти откаже. Забрави я.
- Купувай и цветя, обичай я истински както само ти можеш.
- Уважавай нейните родители и следи внимателно как те се отнасят с теб и какво е отношението им,
когато водите двамата разговори в които трябва да вземете двамата решението. Внимателно следи дали
те се намесват във вашия разговор и дали опитват да наложат мнението си!!! Ако искат да наложат
мнението си. Ти трябва да застанеш като личност - мъж и да кажеш. НИЕ ТАКА СМЕ СИ РЕШИЛИ!!! Ако се
съгласяваш винаги с тяхното мнение семейството ще ти е "кукла на конци" ръководено от тях.
Първия, Втория месец е лъжлив. След четвъртия месец може да видиш истинските лица на родителите и.
- Не забравяй рождения и именния ден на жената си, също така и на родителите и. Това е много важно.
- Прави на жена си много малки изненади но с много любов.
Примерно отиди в някой магазин за цветя купи една роза опакована с красива панделка и предварително се уговори със сервитьорката в някое заведение да ти донесе розата когато седнете в заведението на кафе и кажи на жена си, че тази роза е за нея. Избери някое заведение в което има повече хора 15 - 20 човека.
Наблюдавай дали тя ще се почувства специална или просто ще се намуси. Може да измислиш всякакви
такива малки изненади в които да има много любов.
Ако радостта е голяма значи тази жена е за тебе. Ако само получиш изкуствена усмивка бягай
далеч. Следващата жена те чака на опашката.

Успех на всички, които търсят обикновената жена. А не тази, която през вечер е в дискотеките и на алкохолни купони.

П. П: ако някои е патил като мен може да напиши и други полезни съвети ще са от голяма полза за прохождащите МЪЖЕ.

Коментари

1.   Тези съвети може да ги напише само мъж, който има сериозна травма от брак, който е направил по свой избор. Изобщо няма да коментирам полезността на съветите. Моят съвет е да положи усилия да си излекува травмата и да не прилага стриктно повечето от това, което е написал...

2.   Браво за поста. Съгласен съм с почти всичко, но имай предвид, че перфектна жена няма, а и ние не сме перфектни. Понякога е необходимо да се правят и компромиси, когато си заслужава разбира се.

И накрая не е добре прекалено много да се проверява, защото се подкопава доверието, най-малкото трябва да се прави поне по-деликатно. Може пък и жената да се окаже свястна, но да я пропъдим с вечните си проверки.

3.   Жена съми като цяло повечето съвети ми допаднаха, само това с касовите бележки и фактурите ми дойде малко в повече. Че с мъжът ми се жененеи от 7 години, ако взема да броя и да пазя всяка фактура, която аз съм платила или ако той прави същото... къде ще му излезе края? ! А баба ми и дядо ми бяха женени 53 години, а си представи що фактури и бележке щяха да се натрупат!!! Но иначе имаш и много добри попадения, като това да правиш малки жестове, но от сърце. Честно казано аз много бих се зарадвала на един мил жест без повод, пък ако ще и да е едно цвете откъснато от парка. Много по-важното е, че е помислил за мен, а не колко струва. Е, не казвам, че ще откажа скъп подарък... на жестът е много по-важен! Даже понякога не е нужно да купува нещо. Едно "Скъпа, изглеждаш уморена, днес аз ще измия чините. " също би свършило работа. :-))
Обаче си забравил най-важния съвет. Ако търсиш истинска жена, за съпруга, а не завоевание за 1-2 нощи не я търси по баровете и дискотеките! Защото много често мъжете правите тази грешка. Срещнете някоя красавица в някой бар, започнете връска с нея и после олеле, ама тя пуши, олеле ама тя обича да ходи по дискутеките, олеле ама тя не обича да готви... ами нормално? Да не мислиш, че домушарките, които обичат да готвят и да се грижат за семействата си киснат по баровете цяла нощ? Нито пък момичетата с цел и кариера. Просто са прекалено заети и уморени за такива неща. Там киснат точно кифлите и златотърсачките. Е, тогава не роптй, че приятелката ти е кифла. Ама в чалготеката няма как да срещнеш друга. Помисли и за това, защото всички говорите как жените ви били такива, как били онакива, а не се сещате, че сами сте си ги избрали. Ама тогава сте гледали само тялото и, а не характера и после изведнъж откривате, че принцесата не е никаква принцеса, а обикновена кифла с претенции за кроасан.

4.   Мамма миа! Четох от тук от там. Направими впечатление " твоите родители". Какво да напиша, мамин сладък. Дръж се за полата на мама и си чакай тази извънземната, която си описал. Може, ако искаш куче да си вземеш ще те слуша също толкова, като " това нещо" на описанието ти. Иначе аз не пив, не пуша, но с двеста бягам от такива " мъже" като теб

5.   Къв "мъж" си ти, бе? Като г**** на дъжд...
От един истински мъж

6.   wow Баща ми го казва това почти винаги на мен, имаш едно голямо БРАВО от мен!!!

7.   Ха ха ха, добре че съм омъжена :)))

Ако някой ми прави такива тестове и чете наръчници как да ме изпробва, ще лети със скоростта на светлината.

Никъде не прочетох автора да говори за ЛЮБОВ!

Бедни ми комплесарю, дори девойче от село има достойнство и себеуважение, за да ти седи и да те гледа в очите за няма нищо.
Не всичко в живота е пари. Когато се научиш да даваш, без да очакваш нищо в замяна ще срещнеш истинската любов, не че ти я търсиш.
Така както разсъждаваш, само можеш да си намериш производителка на деца, една сгодна женица дето още на първата година ще лее горчиви сълзи, че е с теб, а ти в името на децата и общите благинки ще кръшкаш за да търсиш емоция и страст и ще се прибираш винаги, защото меркантилната ти същност е по силна от теб.

8.   Доста верни неща има в поста, но все пак и аз да понапиша нщичко.

Сега, 5 години преди брак си е загуба на време. Гаранция, че ако си достатъчно наблюдателен за не повече от година съвместен живот ще и знаеш и кътните зъби, но само при положение, че имаш опит. За млад и неопитен мъж е доста трудно да прецени реално жената за 1 година.

Авторе, имай предвид и нещо друго, жените на 20 и жените на 30 са различни, защото жените се променят. Около 30-тата година, когато вече са завършили образование, понаправили са кариера, имат сигурна работа по-ясно се вижда колко им е акъла.

По отношение на нейните родители бих добавил, че в никакъв случай не бива да живеете с тях - заврян зет никога!

Също бих добавил нещо много важно, а именно жена, чиито родители са разведени трябва да се тестува много повече от всяка. Сред тия жени много по-рядко има читави. Браковете на такива жени в над 70% от случаите завършват с развод! Важно е в какви отношения е с бащата, той грижил ли се е за нея, имат ли здрава връзка. За всички жени важи правилото, че тя трябва да уважава баща си, да го слуша и да го почита.

Ако майка и не струва-бягайте далече, защото жените в повечето случаи са копия на майките си и дори днес да не е така, след години...

Ако в нейното семейство майка и дърпа конците, а баща и е под чехъл не е никак добре, защото тя е възприела този модел и ще се опитва да го налага и на вас.

За алкохола и цигарите нещата са малко по-сложни и не толкова категорични. Принципно жена-пушачка не е добре, но и да не близва грам алкохол никак не е добре.

Друго, което ми идва на ума е наблюдавайте дали се опитва да ви променя, дали я дразнят ваши навици, дали ви дава акъл колко да пиете, как да се храните, прави ли ви забележки за дребни неща. Това означава, че не харесва всичко у вас и ако сега забележките и са шеговити, то след години, когато и мине тръпката и се установи статукво на семеен живот с дете и т. н. ще ви трови за всичко от това, че пиете бира от бутилка, гледате мач, до това, че пикаете под душа. Вашите недостатъци след години ще и се виждат непоносими и ще провокират скандали. При първите сигнали, че не ви харесва такъв, какъвто сте – бай, бай.

Наблюдавайте я как говори за хората, дали дели хората на симпатични и несимпатични.

Не тичайте по нея, не я издигайте на пиедестал. Тя трябва да помни, че вие сте главата. Усетите ли, че се изживява като ментор-бягайте защото има властна, непримирима и себична природа.

Раздава ли се в секса или е егоистка. За нея вашето удоволствие трябва да стои над нейното, за вас нейното над вашето, защото в секса важи правилото, че колкото повече даваш, толкова повече получаваш.

Разбира се, важно е с колко мъже е била преди вас. В днешните идиотски времена дори до 10 е приемливо. Ако са я минали 20-30-40 човека...

Защо са се проваляли предишните и връзки също е важно. Сама ще си изплюе камъчето, вервайте ми, само трябва да я предразположите и ще си каже всичко.

Не на последно място внимавайте с мързеливи жени, които все се оплакват колко са уморени. Ако предпочита да си прави маникюр, вместо да сготви, разчитайки, че ще е водите на ресторант не е добре. Ако не желае да се научи да готви – бягайте, няма и да пожелае!

Ако си кътка пари при съвместен живот – бай, бай. Парите в обща каса беза двоен бюджет!

9.   Теб някоя здраво те е наплашила май. :)

10.   Браво пич! С тая статия реши проблемите на половината хора тука!

11.   Съгласен съм с всички неща.
Трябва да се внимава много защото кучките са много повече от свясните жени.

До номер 1
По всяка една дума си личи, че си жена :-) няма как да се скриеш. Мисленето ти е много простовато и заблудено.

До номер 2
Трябва да се правят проверки за да има и доверие.
Ако всекидневно живееш в една слепота за жената до теб, може да ти натресе и 20 деца и ти да им се радваш и да си мислиш, че са от теб.

12.   От АВТОРА:
Тези съвети важат както за жени така и за мъже.
отваряйте си очите на 10 за да не съжалявате цял живот.

- Номер 1:
Разбирам, че ще има и недоволни от моята тема, която пуснах. Но аз нямам травма от никакъв брак защото не съм се женил никога. Много са ме лъгали разни жени но от тези лъжи съм спечелил много пари без да работя и един ден за тях. Тези пари са узаконени чрез съда като са се водели дела по 2 - 3 години. Но аз съм търпелив. И това търпение трябва да се роди във всеки един мъж за да излиза винаги на чисто без да е нахакан от някоя кифла.

- Номер 2
Тези проверки имат за цел да разучиш, провериш ти самия,
надежността на човека до теб и това дали за в бъдеще ще има външна намеса във вашата връзка семейство. Никъде не съм писал, че тези проверки трябва да продължат цял живот. Те се използват в рамките на 1 - 2 години. Няма как да отблъснеш по този начин някой, които държи на теб и те обича искрено и истински.
Но ако това стане и този човек ти каже ДО ТУК БЕШЕ. Значи този човек не е бил за теб и не иска да му се месиш в личното пространство( Тук Любовта я няма ) може да се говори само за приятелство. Разликата между двете е огромна. отворете си очите и не бъдете толкова слепи за тези неща.

Идеалните жена или мъж не съществуват никъде.
Намерете този, които ще ви Обича истински а не този които ще говори за вас и вашите лични неща зад всеки ъгъл. и ще търси начин да ви нахака 1 - 3 деца за да им плащате издръжката.

13.   “жена и алкохол-цигари. Тук бих казал ДА. Но в разумни граници. Ако пие и пуши на 18 - 19 - 20- 30
години използвай я само за забавление и после я забрави. От нея не може да очакваш стабилно семейство и да имаш здрави деца. А ако се
напушва с разни дроги забрави, че си я срещал. Иначе може да те оплете в големи интриги от които няма да излезеш цял живот. А най-страшното е да стигнеш и в затвора за няколко грама. “
-Bъй-въй! А тези, които пушат над 30 годишна възраст?? А не са забравени? А сега, де! А това, за затвора, съжалявам, но не съм по-компетентна от теб.. май говориш от опит!

„- Ако жена ти не пие и не пуши а ти пиеш и пушиш цигари опитай се с времето да ограничиш пушенето на цигари и алкохола да го ограничиш в разумни граници. Иначе това ще я отблъсне от теб. „
-Това не го коментирам, защото и двамата пушим с мъжа ми

„- Не и споделяй нищо което си говорите в твоето семейство с твоята майка и баща. Все пак тези неща трябва да си останат у вас. ”
-Да разбирам, тогава, че и нещата, които ние, жените обсъждаме с родителите си, не трябва да ги споделяме с мъжете си. Или..?

„- Наблюдавай внимателно дали изразява правилно своето мнение и дали взема сама решенията а не с допитване с майка, брат, баща. Такава жена не мисли с нейния мозък. Бягай далеч от нея.
- когато почнеш да живееш с някоя жена и тя започне да плаче за майка си, баща си бягай далеч от нея. С нея няма да имаш семейство. Тя обича повече тях от колкото теб. След време 3-4 годинни ще съжаляваш за това, че си останал с нея. Има ги и такива жени, мъже, които не могат да се откъснат от майките си. Но тук става дума за жените. При тях е по специфично защото те могат да те излъжат да им направиш едно дете и после да плащаш цял живот издръжка за дете, което ще виждаш само за 10 - 15 минути. Тук мисли много добре!!! „
-Ауу, колко комплицирано! А ако има нужда от съвет от човек, със значително по-богат житейски опит, зачита ли се? Или е „черна” точка? ! А за мъжете важи ли? АА, забравих – те не бива да споделят!

„- Ако правиш ремонт на нейния апартамент пази всички фактури, касови бележки. може да дойде момент в които ти да станеш излишен и без дори един лев в джоба си. А Женати да си свирка и да се радва на това което си и направил. А ти недай си боже да си поредния клошар за това че си теглил кредит за да и създадеш удобства за да създадете семейство. Такива големи подаръци само Дядо Коледа дава. Ако стане така завеждаш дело и си прибираш парите. Ако ти предложи да си вземеш всичко не го прави. Защото ще загубиш много. Стойността на уреди, мебели и др. втора употреба пада двойно. И си на загуба. Завеждаш дело, вадиш копия на фактурите и съдиш до дупка. ”
-А как стои въпроса с ренмонта на НЕГОВОТО жилище? А на общото такова?

„- Наблюдавай внимателно и се интересувай кои са и приятелките и, и с какво се занимават те.
Ако можеш искай да присъстваш на срещите им за да анализираш разговорите им.
- Разпитвай я за всякакви неща от миналия и живот и ги анализирай и си прави заключения дали имаш бъдеще или не с тази жена. Миналото показва бъдещето и. Ако една жена си е хойкала с мъже и в миналото, и се крие пред тебе все някога ще пробва пак. Тук може да разпиташ познати. България е малка Все някак ще се издаде и този момент ти трябва да го усетиш. „
-А ако, не дай си Боже, имате общи приятели? За частен детектив ли ще заделяш? А ако в миналото си е хойкала И с жени? На кладата!!!

„- Задавай и няколко едни и същи въпроси, които са свързани с вас двамата през период от един месец и забележи дали не те лъже за отговора. „
-Не забравяй да си водиш записки!

- когато си в интимни отношения с жена не забравяй да сложиш гумата колкото и да не ти се иска. Това те спасява от нежелано дете. Тя (жената) може да го махне с хапче, но има жени на които им трябва само дете а бащата да върви на м---ната. (минах вече през това).
-За „гумата” решават ДВАМАТА. Иначе, можеш да продължиш с ръкоблудството. А ако бащата не става за нищо, както, предполагам, е в твоя случай – да, задържаме само детето!

„- По никакъв начин не сключвай брак ако не си живял с жената поне 5 години. Та те вече дори не са и на мода- браковете. А това е един излишен голям разход за твоите родители. „
-Не знаех, че бракосъчетанието е модна тенденция. А и разходите, при нормалните, здравомислещи хора, са ТЕХНИ, а не на родителите им.

„- Измисли няколко тайни, които ще си ги знаете само вие двамата и ако това се предава по GSM- а на майката или бащата забрави за тази жена. Каквото се говори у вас ще го знаят и родителите и. Такова семейство няма да съществува дълго време защото нейните родители постоянно ще се месят и ще ръководят нещата. А недай си боже бащата да е някоя важна фигура в обществото. Увисваш като... и правиш цял живот слуш. А твоето мнение може да го оставиш в някой контейнер за рециклиране. „
-Не забравяй за детектор на лъжата! Може тъщата или тъстът да не издават ТАЙНАТА! А това, дали едно мнение ще стои в контейнер за рециклиране, зависи от... мнението!

„- В началото не харчи за нея много пари дори и да я обичаш защото както я свикнеш така и ще си замине. Излизайте на заведение само на кафе. А на дискотеки казвай, че нямаш пари.
Купувай големи подаръци само за рождени дни и именни дни. Ако те обича истински тя ще те разбере и ще е с теб. Ако започне да се муси и да ти опява, че не ходите на дискотека. Кажи и, че там не ти харесва и искаш да се разходите в някой парк и да сте само двамата. Ако ти откаже. Забрави я. „
-Да добавя – обличай се като клошар, не се къпи (откъде пари за душ-гелове и шампоани? ! ), използвай градски транспорт и винаги си носи одеалце за в парка! Ако, пък, вземе, че изръси, че и е писнало от кафета – ЗАБРАВИ Я! ТЯ ОСТОЯВА ВКУСОВЕТЕ СИ!

„- Купувай и цветя, обичай я истински както само ти можеш. „
-Тук заменяме „обичай” с „използвай” (много важно! И двете са глаголи! )

„- Уважавай нейните родители и следи внимателно как те се отнасят с теб и какво е отношението им, когато водите двамата разговори в които трябва да вземете двамата решението. Внимателно следи дали те се намесват във вашия разговор и дали опитват да наложат мнението си!!! Ако искат да наложат мнението си. Ти трябва да застанеш като личност - мъж и да кажеш. НИЕ ТАКА СМЕ СИ РЕШИЛИ!!! Ако се съгласяваш винаги с тяхното мнение семейството ще ти е "кукла на конци" ръководено от тях.
Първия, Втория месец е лъжлив. След четвъртия месец може да видиш истинските лица на родителите и. „
-Тук творецът забравя, че нейното семейство е персона нон грата. От друга страна, когато едно семейство води разговор, не го прави пред аудитория!

„- Не забравяй рождения и именния ден на жената си, също така и на родителите и. Това е много важно. „
-с две думи – бъди лицемер!

„- Прави на жена си много малки изненади но с много любов.
Примерно отиди в някой магазин за цветя купи една роза опакована с красива панделка и предварително се уговори със сервитьорката в някое заведение да ти донесе розата когато седнете в заведението на кафе и кажи на жена си, че тази роза е за нея. Избери някое заведение в което има повече хора 15 - 20 човека.
Наблюдавай дали тя ще се почувства специална или просто ще се намуси. Може да измислиш всякакви такива малки изненади в които да има много любов.
Ако радостта е голяма значи тази жена е за тебе. Ако само получиш изкуствена усмивка бягай
далеч. Следващата жена те чака на опашката. „
-Ако хората в заведението са по-малко? Язък за изненадата! Ако, пък, жестът е по-малко клиширан? А ако жената ненавижда розите? Ох, забравих – тя няма право на мнение!
„Успех на всички, които търсят обикновената жена. А не тази, която през вечер е в дискотеките и на алкохолни купони. „
-Успех на автора в психолечението, на което обезателно трябва да се подложи! А на щастливката/бивша – да продължава с черпенето!

14.   Поздравления за полезната тема! И жените, които се опитаха да я ощвъкат с комплексарските си хейтвания няма да сгрешат, ако се опитат да четат между редовете. Щото уж всичко им е ясно и имат уж много точна преценка и интуиция, а после реват, че тоя и оня не ставали...

15.   Много си противоречиш човек и ако вярваш на всичко, което си написал никога няма да имаш стабилна връзка или семейство. Първо миналото си е минало, това кой какво е правил, давал и как се е държал в предишна връзка не е твоя работа, ако в настоящата с дадена жена виждаш, че е сериозна към теб. Не можеш да държиш сметка и да подпитваш и душиш около някой. Второ жена може да пие и пуши, но за брак и сериозна връзка не става, обаче другия вариант, ако си мъж пушиш и пиеш няма проблем само тря ги началиш. Нещо за нещо повече ли трябва да се имаме мъжете. Трето тва с сметкаджийството и издребняването в повечко ми дойде - ще си пазя аз кафовите бележки от всяко нещо, което купя за апартамента в който дори, Ако се рзведа ще живеят МОИТЕ ДЕЦА. Много си пресметлив и мнотелен. Не виждам, коя сериоНа жена ще иска да си има вземане даване с тип, който слага на кантар всичко, което прави. Когато обичаш не пресмяташ, защото от много сметки накрая наиграния ще си ти ;)

17.   Аз лично мисля че е страхотно, вече дали някой го приема косвено или буквално (съвета). Просто мисля че бая си си напатил, и дано не се случва на др.

18.   До номер 3
- Що се отнася до касовите бележки и фактури. Това съм го обяснил подробно кога и защо трябва да се прави. Има много жени използвачки, които си търсят безплатен "майстор - спонсор" и момента в които тои става излишен не закъснява.
А когато вече има изградено това доверие между двама души. Тези фактури и касови бележки не са необходими. Но както виждам четенето ви е повърхностно и няма смисъл да ви обяснявам неща за които няма да разберете никога.

До номер 4
- държал съм се за майка ми докато завърших казармата и след това поех по пътя си сам.
Не вярвам ти да си направила същото. И с 1000 да бягаш от такива мъже като мен все ще попадаш на ябълка с червей не с един а с няколко вътре. Така, че коментара ти е без основателна причина.

До номер 5
- Това, че ме обиждаш под анонимното си прикритие не ме стресира ни най-малко. Бил съм и с такава като теб. Но съм и показал какво представлявам и веднага и падна високомерното лицемерно самочувствие, което няма и грам покритие. Лощото е, че при мен няма средно положение както е при много мъже. Точно тези мъже, които правят многобройни компромиси със себе си, жените може да манипулират както си искат. Да, трябва да се правят компромиси. Но почне ли това да става ежедневие смисъла на живота с този човек свършва.

До номер 7
- Това, че не си прочела, че никъде в темата ми не пиша за ЛЮБОВ означава, че четеш през редовете. А твоите мисли написани в коментар са ти нужни колкото да си почешеш езика и клавиатурата. А от смисъла на твоите думи разбирам, че и ти си от тези жени описани в моята тема. Поработи върху мисленето ти, как да подобриш държанието си пред един мъж. А това, че си омъжена само бик казал, че съжалявам мъжа, които е с теб. Живота ми отдавна съм си го оправил и не съм това за което пишеш. Далеч съм от тази държава в която няма Правно законодателство, което да защитава БАЩАТА. Не чакам всеки месец като теб на заплата. И запомни, ако нямаш спестявания след 5-6 години ще се надяваш само на помощи. Дай боже да не си в България тогава.

До номер 8
- Благодаря за подкрепата.

До номер 13 / 14
- Отговара ми ще намериш в коментар "номер 14" Все пак благодаря ти, че си направила труда да си загубиш времето в "КОПИ-ПЕЙСТ"

До номер 15
- Всички тези неща, които са написани в темата от мен са истински и се случват в живота.
Това, че на някой до сега не са се случили, не означава, че няма да се случат никога. Никой не е застрахован от такива измамни лицемерни кучки.
С нищо не си противореча!!! АКо си мъж и си намерил бързо точната жена тогава си бил голям късметлия.
Но при други мъже това става много по трудно поради причините, които съм писал в темата.

" Ако се рзведа ще живеят МОИТЕ ДЕЦА. Много си пресметлив и мнотелен. "

- ами ако не са твоите деца? какво правиш после?
- ами ако си женен, теглил си кредит за ново жилище направил си го и майката ти е натресла 2 деца които не са твои. Запознай се много добре с законодателството. То защитава майката а не БАЩАТА. Това трябва да ти е много добре изяснено. Защото от бащата може да се изисква всичко но той няма никакви права като такъв в тази проста държава.

от твоя коментар си правя извода, че мислиш само за момента а не за бъдещето.

До номер 17
- Не бих казал, че съм патил с много жени но това ме направи много по силен и също от това спечелих много.

19.   Авторе, нещата са така на теория, както си ги описал, но твърде наивни и недостатъчно задълбочени. Накратко, потенциалната жена, която си описал за модел, е независимата. Но независимата жена има своите изисквания за човека отсреща, и повярвай ми, те са много по-високи и не се базират само на наличието на определени вредни навици. По принцип не обичам да говоря за себе си, но нали е анонимен форум, та затова накратко, аз съм на 21, живея в чужбина, уча и работя, и се смятам за независима, да. Най-дългият период, в който не съм виждала родителите си, е година и нещо. Реално, връзката ми с Бг е този форум, колкото и жалко да звучи... Двама човека си подхождат ако споделят сходни виждания за живота, за да разпознаеш дали отсрещния човек е за теб, е нужно да анализираш поведението му във всякакви ситуации, да прецениш колко борбен е той и тн. Например, често казвам, че се познава това какъв човек си по това как се държиш с тези от които нямаш полза. Една жена, която си струва, ще разпознаеш по дребни неща, по това дали ще помогне на стар човек на улицата, по това дали има възпитание и обноски и тн и тн. А за другото, което си описал... мисля, че всяка нормална жена иска подаръци, но е едно да ти натрапва мнението си, че ги желае, и друго да ги желае истински, но знаейки, че ги заслужава, защото тя самата е жена, която дава нещо от себе си.
Но да, общо взето нещата, които си описал са верни, просто исках да подчертая, че не са достатъчно задълбочени и на практика, отново можеш да попаднеш в капан ако се събереш с някоя изкусна манипулаторка, която умее да скрива тези неща.

20.   До номер 19 - от автора
- тук в темата съм дал само примери Всеки да си вади изводите и да си ги задълбочава колкото си иска.
От това зависи неговия живот и живота на бъдещото му семейство.
Нещата са истински не са само на теория. Минал съм през тях. А съм сигурен, че не съм попадал само аз в тази ситуация. Не можеш да си опишеш какви хора има с каква богата фантазия за манипулиране. Жената, която съм взел за модел (описал) е жената, която търси само пари а не искрена любов. Има няколко типове жени. Точно на този тип съм попадал.
Но това, че на някоя жена от тази тема не и изнася да я проверяват и пише глупости за да запълни мястото показва, че тя също е от този тип жени. Няма как да се скрие с простото си мислене и начина си на изразяване.

Всеки жив човек има определени изисквания, които отправя към другия. Но за да получиш нещо от мъжа трябва и да си ИСТИНСКИ а не лъжлив, крадлив, манипулатор и там каквото се сетите друго.

" Една жена, която си струва, ще разпознаеш по дребни неща, по това дали ще помогне на стар човек на улицата, по това дали има възпитание и обноски и тн и тн. "

Всичко и всеки се променя постоянно. Има хора (жени), които могат да играят театър от самото начало до последния край на ролята си. Няма как да я познаеш ако не я провериш обстойно. Тези дребни обноски може да ги прави всеки. България е друга държава, която бих я наредил след Африка и Кения. Трябва да го разберете това нещо. В България почти всяка жена гледа парите. В чужбина е друго мисленето на хората. Аз също съм в Чужбина и виждам много неща за които в България само можем да си мечтаем да се променят в близките 100 години. Аз избягах от тази държава защото мъжът като БАЩА няма никакви права. Разбирате ли за какво говоря. Това е страшно за тази държава. И ако не се промени това. Никои нормален и мислещ за семейство мъж няма да иска да създава деца, които да са БЪЛГАРИ а не роми. Защото ситуациите в които може да попадне един баща, когато настъпи фактическа раздяла са много. Но закона не го защитава в почти нито една от тези ситуации. И малко са бащите, които биха се похвалили, че съда им дал родителските права.
Тук визирам добрите бащи, които искат да имат семейство и деца но майката е меко казано театрална кучка.

""... мисля, че всяка нормална жена иска подаръци, но е едно да ти натрапва мнението си, че ги желае, и друго да ги желае истински, но знаейки, че ги заслужава, защото тя самата е жена, която дава нещо от себе си. ""

Да, аз съм за подаръците за една жена която ги заслужава. Един мъж може да похарчи цялата си заплата за един подарък за жената която обича истински. но той трябва да знае и да се е уверил, че тази жена е ИСТИНСКА а не фалшива, както писах по горе. В България нещата ще стават още по зле в семейните отношения. Всяка жена иска мъжът и да е в добро финансово положение. Но вече останаха малко такива. А другите отдавна са в Чужбина.

А тези съвети, които съм нахвърлил на бързо в темата са за проверка на една жена. Минал съм ги всичките и за това ги описвам на кратко, които иска да си ги развие и да ги задълбочи още повече. Ще са му от голяма полза.
Но не да ги ползва като:
днес направи номер 1, утре направи номер 4
Трябва да се мисли и да се анализира всяко едно поведение, действие. Но ако мъжа го мързи да прави това, няма да стигне далече в бъдещето ако иска да създаде стабилно семейство. И да намери тази жена която ще бъде ИСТИНСКА.

Независимата жена като вас не фигурира в тази тема. Тук става дума за жената Кърлеж, за жената, която и трябват само пари, дом и дете и нищо повече. Мъжът да върви на МА... ТА си.
Съветите определят начина по които тази жена да се познае и да се избягва. За да не се провалят два живота. Този на Бащата и този на Детето.

21.   Браво на Автора!!! Дълбок поклон за това което е написал, и разяснителните коментари след граченето на разни овци по-долу. Копирам си го и ще си го препрочитам отвреме на време, защото съдържа много истини и полезни съвети, колкото и да не им се ще на грачещите овци!!!

22.   Ама авторе много " ами ако", " ами ако". Да пресметлив си и много мнителен, изтъкан от комплекси. За мен не е нормално държанието ти. Казваш, че не мисля в перспектива, аз мога да те " обвиня " в това, че мислиш прекалено черно бяло, но живота си е твой и го живей както искаш. За мен е ненормално изказване " слагай гумата, че да не плащаш издръжка за деца, които ще виждаш 10- 15 мин на седмица" нещо такова беше. Написано без грак чувство и съжаление за евентуално провален брак и живот далеч от децата си. Не може постоянно да се надцакваш с половинката си, да мериш инпремерваш кой какво и колко е дал и т. н.

23.   описаният алгоритъм за намиране на перфектната жена е доста повърхностен, основава се на душене, слухтене, следене и манипулации. авторе, звучиш крайно комплексирано и меркантилно, като човек, който се пази да не се мине и се надява, че ако не влага нищо в една връзка, жената ще го заобича дълбоко. ако някой толкова явно ме следи и наблюдава и демонстрира явна липса на доверие, не виждам как ще се получат нещата.
явно си попадал само на използвачки и златотърсачки. не че няма такива и не смятам, че поведението им е нормално, обаче ти отиваш в другата крайност.

например следното: "Ако започне да се муси и да ти опява, че не ходите на дискотека. Кажи и, че там не ти
харесва и искаш да се разходите в някой парк и да сте само двамата. "
това горното показва, че изобщо не държиш на мнението на жената. какво става ако ти искаш едно, а тя - друго. според мен можете да направите компромис - единия път - в парка, другия - на дискотека. не знам какво толкова лошо има в ходенето на дискотека, но до определена възраст повечето хора ги посещават кой по-често, кой по-рядко. обикновено този период минава и хората си сядат на четирибуквието.
не знам на каква възраст си, но звучиш крайно пресметливо и комерсиално в желанието си да избягаш точно от такива жени. не става ясно да влагаш чувства, какво обичаш да правиш, набиват се на очи сметките, фактурите, наблюдението, което прави лошо впечатление. а всъщност ТИ какво предлагаш на една жена, че ги подлагаш на толкова проверки?
и накрая съм съгласна с последния параграф на номер 19, щом ти действаш меркантилно и на практика манипулираш жената и връзката поне до определен момент (години!! ), има немалка вероятност да си намериш майстора в един момент.

25.   Големи простотии си написал. Дано не го четат неопитни млади мъже и да го приемат за истина, защото писанията са на един глупав страхливец, който се опитва на всяка цена да си върже гащите. Едно ще ти кажа мойто момче, не ти знам опита, не ти знам какво си препатил, но както ти се правиш на хитър и си мислиш че ще предвидиш всичко, от женска страна също има такива, дето мислят точка по точка как да те прецакат. И тъй като в този живот краставите магарета през девет дерета се надушват, цял живот си обречен все на такива да попадаш... А ние другите, тъпите, дето се оставяме на чувствата и любовта да ни водят, ще си живеем живота и ще се радваме.
Успех с тарикатските номера, събирай фактури, касови бележки, ние ще събираме спомени и чувства.

26.   Това, че си имал нещастието да попаднеш на такава жена, драги, не ти дава правото да назоваваш тези крайни глупости "съвети за мъже с главно М". Ти не описваш жена, ти описваш някакво безхарактерно същество. Ами, добре, търси си такава. Хич не се опитвай, обаче да ми вмениш правотата си. И в крайна сметка, щом децата не са твои, какво ти пука, че съдът ще подкрепи майка им? Освен, ако фактът, че не си им биологичен баща, не те касае (за което, ако е така, шапка ти свалям! ). Никъде в постните ти драсканици не споменаваш за нещата, които жената би искала, точно както ти изискваш от нея! И що за живот ще е това? Това ли са дълготрайните ти инвестиции? Да следиш, слухтиш, събираш фактури и прочие? Това ли наричаш ти щастие? (за обич не смея и да спомена). Няма нормална, себеуважаваща се жена, драги, която би изтърпяла параноята ти! Освен ако е някоя неграмотна, безхарактерна амеба, с формата на жена. Защото умната жена винаги е по-умна от умния мъж (особено от мнимия такъв) и жалката ти игричка ще бъде разкрита в зародиш! Не мъж с главно М... дори и само мъж ти е много!

27.   До номер 22 =: От Автора
- нормално е мъжът да мисли за своите пари, които е изкарал, къде и в какво да ги вложи, инвестира или да ги даде, подари на някого.
Виждам, че Вие жените по всякакъв начин се опитвате да ме изкарате едва ли не УБИЕЦ или някакъв си, които трябва веднага да влиза в затвора заради това, което е написал. мен не ме притесняват вашите коментари.
Жалко е, че има все повече такива жени, които никога, ама никога няма да се поставят на мястото на мъжа и да разберат какво мисли той. Аз винаги ще защитавам тези неща, които съм написал по-горе, както и тези в коментарите ми.

"Казваш, че не мисля в перспектива, аз мога да те " обвиня " в това, че мислиш прекалено черно бяло, но живота си е твой и го живей както искаш. "

- В България други цветове няма освен Черно и Бяло. Тук където съм е пълно с цели палитри от всякакви цветове. Обвинявай ме колкото искаш. Лошо няма. Това си е твое право и израз на мнение.
Да, живота си е мой и си го живея щастливо с моята жена Българка, човека които не ме лъже, мами, изнудва, манипулира и всичко друго за което се сетиш.

""За мен е ненормално изказване " слагай гумата, че да не плащаш издръжка за деца, които ще виждаш 10- 15 мин на седмица" нещо такова беше. Написано без грак чувство и съжаление за евентуално провален брак и живот далеч от децата си. ""

- Тъй като има цензура в сайта, реших така да го напиша. Това е морален текст. А що се отнася до смисъла му също ще обясня за да го разберете по добре.

!!! Отново повтарям, че съветите са за прохождащи мъже!

а не за такива, които вече имат изградено добро, здраво и сплотено семейство. Има разлика голяма. Мислете с главите си.
Също така нямам желание да изнасям лекции по сексология отнасящи се до човешкия индивид, за които би трябвало всеки сам да се информира лично.

- Гумата трябва да се слага за да се предотвратят грешки в различни насоки. Ако мислиш, че това е написано без грам чувство. Опитай се да си обясниш защо в България се раждат все по малко деца които може да наречеш Българи. Задай си и въпроса, защо все повече мъже не искат да имат деца и живеят без да се обвързват с брак. Едно обвързване не е свързано само с чувства, любов, интимност. Минаха годините, когато се правиха големи свадби с по 100 - 200 човека. Минаха годините когато можеше да имаш доверие на почти всяко момиче и момче. Днес хората са алчни и пълни със злоба. Както се вижда от коментарите на женското присъствие.

Малко са тези момичета - жени, които биха казали АЗ НЕ ИСКАМ БОГАТ МЪЖ, АЗ ИСКАМ ДА МЕ ОБИЧА ИСТИНСКИ И ДА Е С МЕН ВИНАГИ. За това момиче-жена, мъжът трябва да е готов да даде всичко, дори живота си.

Та да се върнем на "гумата". Резултата от не ползване на тази "гума" може да го видиш по статистиките за БУМ на развитието на ромското общество. Много лесно може да направиш предвидима статистика за поне още 10 години напред и ще си обясниш нещата.

А що се отнася до Българите при тях нещата стоят по друг начин. Както писах и малко по горе все повече мъже се пазят от това да се обвързват в началото с деца. Не защото не ги искаме. Не защото не ги обичаме. А защото при една такава раздяла, породена от различни ситуации, закона не защитава НАС БАЩИТЕ! До кога ще е това нещо? Ние бащите в България искаме да имаме равни права с майките.

Та за това казвам, когато има в една първична връзка интимни отношения мъжът трябва да мисли за бъдещето и да слага тази "гума". Защото в тази първична връзка ако не мисли мъжа, се появява трети или четвърти човек. Последните страдат най-много от грешките на майката и бащата.

А има и случаи в, които в правенето на дете участват и двама мъже от, които единия нищо не знае. Този "единият" е добрият баща, които си мисли, че детето, което се е появило е негово. Да ама не.
Точно този случай набира скорост в българското общество.

До номер 23 =: От Автора
- Алгоритъма или там каквото си го наричате не е за намиране на ПЕРФЕКТНАТА ЖЕНА
такава жена няма. както няма и такъв мъж. Всеки има недостатъци.
Четете внимателно и не пускайте излишен спам с коментарите си. Ако не ви харесва темата пропускате я и готово. Не е толкова трудно. Важното е да се сетиш.

До номер 25 =: От Автора
- Погледнато от ваша женска страна са "простотии". Наричайте си го както искате. Думи в българския речник има колкото искате.
Да, В тези времена мъжа трябва да си "върже гащите" за да е сигурен в това, което прави. Не го ли направи, ще се натъква само на лицемерни кучки, които ще го направят след време клошар. Но това, че ви дразнят тези съвети, които съм писал в темата е нормално. Аз не очаквам друго. Който го интересува. Може да помисли обстойно над тях и да реши как и с кого да продължи за напред живота му.

"" Едно ще ти кажа мойто момче, не ти знам опита, не ти знам какво си препатил, но както ти се правиш на хитър и си мислиш че ще предвидиш всичко, от женска страна също има такива, дето мислят точка по точка как да те прецакат. И тъй като в този живот краставите магарета през девет дерета се надушват, цял живот си обречен все на такива да попадаш... ""

- Да, опит имам с такива жени. Не се хваля за това. А не съм и единствения минал по този път.
На хитър не се правя. От живота никои не е по хитър! Просто анализирам всяко действие и предвиждам какво би могло да стане. В 95% успявам а другите 5% оставям за резерва. Жените, които искат да те прецакат се издават още на третия месец колкото и да се крият и да са с 5 дипломи за театрални актриси.
Разбира се, че тук мъжа трябва да мисли с горната си глава а не с долната.

"" А ние другите, тъпите, дето се оставяме на чувствата и любовта да ни водят, ще си живеем живота и ще се радваме. ""

- Няма такъв тип жени, които описваш "Тъпи". Жалко, че с този си коментар обиждаш много ИСТИНСКИ ИСКРЕНИ жени.

До номер 26 =: От Автора
- Отговора ми ще намериш в коментар "номер 14" Все пак благодаря ти, че си направила труда да покажеш злобата си изразена в текст към мъжкото общество. Жалко ако имаш мъж. А и съм и убеден, че той е държан за гушата от теб, което аз никога не бих го допуснал.
Трябва да се радваш и да подскачаш до небето, че закона ти дава толкова много права като жена и майка.
Защото в някой държави ти нямаше да може и да си помислиш да напишеш това, което прочетох.

29.   ?? 26:

Ядец! Не позна! Имам привилегията да съм с един мъж през последните 15 години. Да ни свързват само хубави неща, да не се караме, да се радваме на детето си (което си е наше! ) и да не събираме фактури, сметки и пр. Също така, мъжът ми не е българин, аз съм 1/2 българка и не живеем в България. Правим пари от бизнес, а не от дела и имаме само хубави неща да разказваме един ден на детето си. А ти? и Запомни, че когато се запознаваш с един човек, независимо мъж, или жена, ти нямаш никакво основание да му имаш доверие, както и да му нямаш такова!

31.   От 19 към автора. За съжаление, след допълнителния коментар от теб, разбрах по-точно защо си пуснал темата и само мога да съчувствам. Няма да коментирам повече, тъй като не съм наясно как стоят нещата с правата на бащите в Бг, все пак не мога да си правя изводи при положение, че не съм там, а и няма как да си вадя такива на базата на миналото, защото когато съм живяла в собствената си родина, съм била само дете. Явно посоченият от теб проблем е един от многото възникнали вследствие на ниския стандарт на живот и е много по-сложен отколкото предполагах. Мизерията и немотията са предпоставка за всичко това, което от своя страна води до много провалени бракове. После кой ли млад мъж ще иска да създаде семейство?
Все пак аз вярвам, че всичко е един дълъг процес на осъзнаване и че след време (неустановено) хората ще се научат да ценят брака, осъзнавайки какво изисква той от тях, и че ключът към щастието започва от определянето на дадени принципи, които човек ще си постави за цел да следва. Оттам нататък, честен ли е и отговорен, знае ли какво цени в човека отсреща, е само въпрос на време да намери друг такъв стойностен човек като него. А ако не намира такъв около себе си, е време да смени средата си.

32.   От всичките безброй напъни на автора по наоисването на темата и самокоментирането, само доказа за пореден път, че си един най-обикновен комплексар, ама от най-големите!

33.   Жените, както винаги се опитват да изкарат мъжа виновен и да прикрият, че всъщност да едни долни използвачки, които използват дупката между краката си, за постигане на свои интереси, без да се интересуват от мъжа насреща!!! ЕТО ТОВА Е ВАШЕТО ИСТИНСКО ЛИЦЕ!

34.   Номер 33 и всички сульовци зяпнаха в един глас. Ами такива сме да, като видим че " мъжа" насреща за никъв не става, злобен, комплексиран и самосъжаляваш се и окайващ се ,какво да търсим до такава амеба. Много ясно, че искаме мъже сериозни, отговорни , самоинициативни и тн и тн.

35.   Авторе, тъй като сериозно обмислям да забегна от тази курвенска държава, в която бащите нямаме никакви права, би ли изнесъл инфо къде как стоят нещата в чужбина? В близките няколко години няма да емигрирам, но след някоя друга година ще трябва да изчезна от тук ако искам да създам семейство с нормална жена в нормални условия. Само малко да поотрасне детето ми, че сега е малък и майка му курвата едва ли ще успее да го научи на нещо градивно, смислено и добродетелно.

36.   Номер 8 съм

Номер 4 и номер 30 са си до болка откровени. Двечките си признават, че са меркантилни и кухи лейки без мозък и морал. Повечето са такива у БГ. Ама па си признават, те поне не се правят на принципни, морални и добри момичета. Такива заслужават повече уважение от лицемерните кучки. Аз да ви кажа честно уважавам повече проститутките, които са си честни жени – взимат си мизата, обслужват мъжа и кой от къде е. При тях няма лъжи – „обичам те” „вечно ще съм твоя”, „не мога да живея без теб”. Освен това не раждат деца, които да страдат при разводи и да ги мъкнат при новите си ебачи. Няма и страдащи съпрузи – татковци, които да се вайкат: „леле кво стана”, както се случва в този сайт постоянно, заради поредната побесняла курва с любовник.

Номер 26 е комплексирана, поради това, че никой не я ще. 26, точно на 30 години съм и за разлика от автора имам толкова горчив опит с жени и за годините си имам житейски опит, който нямат доста хора над 40. Едно съм разбрал и категорично го твърдя - сред жените в БГ над 80% не стават за нищо друго освен за секс (а някои и за това не стават). Сред мъжете мършата е много по-малко, отколкото сред жените. Един мъж принципно няма космическите претенции на жените, на които никога не им стига и все нещо не им е угодно, все търсят под вола теле, все мъжа не ги разбира, все нещо куца във връзките им. Айде 26, обясни ми как така става тоя номер, че над 80% от разводите са по инициатива на жените? Как така 80% от връзките се прекратяват от жените? Няма мъж, който поне веднъж в живота си да не е зарязван от жена, може би с изключение на свръхциниците и курварите, по които жените тичкат и после циврят, че са им разбили сърцето. А да сетих се, мъжете са лоши, пият, бият изневеряват, всички са еднакви... А истината е, че има мъже пияници, има насилници, но особено сред младото поколение са много по-малко, а не както през дивия социализъм, в който битовия алкохолизъм и домашното насилие са масово явление. Освен това и двата пола изневеряват еднакво - тук спор няма. Обаче на един нормален мъж му стига да е нахранен, облечен и сексуално задоволен, докато женските критерии за щастие са практически неизпълними от почти никой мъж? Колкото по-красива е една жена, толкова по-меркантилна, претенциозна, нагла и развратна е. Има изключения разбира се, но сред красивите жени (а в БГ красивите са доста сериозен процент и за много малко може да се каже, че са наистина грозни) рядко можеш да намериш някоя, която да ти бъде вярна, да е лоялна с теб, да не те използва и т. н. И не говоря за красавиците тип поп-фолк певици или манекенки, а за не чак толкова лъскавите мацки. Питаш защо не се занимаваме с по-невзрачни жени? За всеки влак си има пътници. Аз изглеждам сравнително добре, тежа 80 килограма, висок съм 1, 80 м., нямам корем, обличам се добре, имам чувство за хумор, но никога не са ме привличали много дебели и грозни жени. Бил съм с пълнички, но с дебелани не съм бил и няма логика да бъда, защото няма да си отиваме най-малкото. За дебеланките, някой дебеланко. Не съм Брад Пит, но ако една жена поне малко не ме привлича с нещо във визията си... И нямам предвид цици, крака до сливиците или дупе на спортистка, а по-скоро нещо в усмивката, в излъчването, в чара, в начина и на изразяване. Освен това, за мен лично е важно да има какво да си кажа с една жена, а не да слушам за драмите и в Мола и как най-добрата и приятелка и завижда за еди какво си. И не ми изтръпват ташаците при вида на секси мацка с визия от списание, просто защото ако ще и мис свят да е, купища пари няма да дам за никоя. Достатъчно красиви жени за секс има. Дали ебеш Меган Фокс или готината комшийка, все тая. Втората поне е без пари.

Номер 34: „Изгубих си 5 години преди да се осъзная, че няма да получа това, което искам”. Ти изби рибата с това, честно. Пак добре, че „само” 5 години ти е отнело, можеше и 15 или 50.

37.   Здравейте, интересна тема. Включвам се прекалено късно, нямам време да чета коментарите и отговарям директно на Автора.
Авторе, съгласна съм с първите две точки (не пия и не съм пушачка, мъжът ми също заради мен спря цигарите, и преди не пиеше)
С третата точка не съм съгласна, ако става дума за дълга и сериозна връзка и брак
“Не и споделяй нищо което си говорите в твоето семейство с твоята майка и баща. Все пак тези неща
трябва да си останат у вас. “
Мъжът с главно М не забравя, че щом се ожени (заживее с една жена на семейни начала), то тя се превръща в неговото семейство и е редно да няма тайни от нея, а майка му и баща му вече не са неготото семейство - да не я клевети пред тях и да не обсъжда с тях семейните си проблеми. Много семейства са се разпаднали заради невъзможността на мъжа или жената да се дистанцират здравословно от майка си и баща си и да заживеят свой живот с отговорности и проблеми.

„Излизайте на заведение само на кафе. А на дискотеки казвай, че нямаш пари. “
Що за глупост е това?
Ами при това положение момичето ще си излиза само, как си ги представяш нещата - всяко момиче може да си позволи един Макдоналдс и една дискотечка, няма да те чака да „имаш пари“.

За другите неща съм що-годе съгласна, но си личи, че си нямал дълга, сериозна и УСПЕШНА връзка и си нямаш хал-хабер от истинските проблеми в такава връзка.
Съветите ти може да са Ок за някоя 1-2 месечна връзчица, но стане ли вече време за семейство, за деца, общ дом, ДОМАКИНСТВО и види ли жената, че ти една пералня не искаш да монтираш (покриеш поне половината от цената), че се стипцаш за всяка стотинка - тя си тръгва.
Причинате е, че за жените сигурността е най-важна, дори по-важна от любовта.
Така сме създадени. Избираме си мъже, които са в състояние да гледат децата си, а преди това също си имаме своите проверки. Всеки начинаещ психолог ще ти каже, че точно при храната не бива да пестиш - може да поканиш жената вкъщи на едни спагети, но е доказано, че който не храни (буквално) жената до себе си, той не създава чувството на сигурност, от което се нуждае тя, за да си помисли за нещо сериозно.
Не случайно обществени порядки като канене на жените на ресторант и тем подобни - всичко е една игра - мъжкият иска да „измами“ женската, за да се съгласи тя да го дари с деца. За разлика от мъжете, жените избират много внимателно, защото те ще ги носят тези деца, те ще ги гледат и кърмят и ако нямаш качествен мъж до себе си да те храни в тези месеци, да храни и децата си след това - тогава инстинктивно като жена усещаш, че той не е подходящ.
Съвет за подаръци - храни жената до себе си и често ? подарявай плюшени играчки (най-вече мечета, защото имат пропорции на бебе), не унижавай жената пред родители и познати, не бъди агресивен и груб.
Успех

38.   36, няма как да съм комплексирана, не знам от къде вадиш това си заключение.. Омъжена съм за човек, с когото живея от 15 години. Не разбирам какво ми "приписваш" с този си коментар, не ме е грижа по чия инициатива стават разводите. Просто не съм съгласна с това, което авторът пише. И се аргументирам. Обаче, от половин час седя и мисля за приятелки и познати, тук и в България и за сега не се сещам за нито една, която да прилича на от вас описаните. Защо ли?

39.   До номер 35 =: От Автора
- Първо трябва да се увериш на 101%, че това дете е твое. Ако вече си го направил спечели родителските права върху детето, това дело може да продължи от 7 месеца до 2 години. има адвокати в София, които са алчни и за пари правят всичко. Само ще ти кажа, че такова дело на тези адвокати цената почва от 8, 000 лв. И ако наистина жена ти е кучка в истинския смисъл на думата, не се чуди а започвай да действаш. Събери доказателства за жена ти, че тя НЕ може да се справя с отглеждането на детето. Много е важно да не ЛЪЖЕШ с нито едно от доказателствата защото се проверяват обстойно. Бъди търпелив и не показвай в никакъв случай агресия, дори и да те предизвика някои от нейното семейство или тя самата. Трябва да имаш свидетели поне 2, които да не са в родство с теб, същите да потвърдят нещата. За повече подробности тук няма да пиша. Поради женското съсловие, което ще отвори крокодилска уста.

40.   До номер 8/36 =:) От Автора
- Всичко отговаря на истината. Благодаря за подкрепата!

До номер 37 =:) От Автора
- Прочети внимателно темата в края, и прецени това, което си написала дали е подходящо за коментар.
Тук се обсъжда първична връзка а не вече такава с изградено доверие в сплотено семейство.
Може би правиш разликата?

41.   А не не мога повече! Първо трябва да се увериш, че твоето дете е твое! Благодаря на Бог, че съм очъжена, че имам стабилен и сериозен мъж до себе си, а не мекотело! Смятай да забременея и някаква амеба да ме кара да правя днк-а тест защото се съмнява в мен и детето ни! Всъщност това при мен няма как да се случи ( и при много други ноемални жени) защото няма да се хвана с такъв плъжак, какво остава да пожелая да бъде баща на детето ми. Второ в 21 век младите хора работят драги и си правят сватбата сами , не харчат парите на майките и бащите ви. Трето като се обвържеш с някой законно, той става твоето сечейство, той не майка ти и баща ти! Ама какво се удвам, огледайте се колко развалени бракове има от намесата на родителите. Споделяй си с мама, дръж се за полата и смятай пресмятай и след някоя годинка пиши. Аз се обзалагам, че от много игри и тънки сметки то ще си най наиграния!

42.   До номер 41 =:) От Автора

"""Благодаря на Бог, че съм очъжена ""

- Леле, чета и не мога да повярвам, че си "очъжена "
Може ли да направиш подробно обяснение на тази дума защото я няма в българския речник и не знам как да я тълкувам :-) :-) Бива неграмотност но чак пък толкова.

- Никога не е късно да имаш до теб и мекотело, като чета разсъжденията ти написани с думи, които нямат никакво значение и смисъл май на там отиваш!!!
Жалко, че не стоиш до мъжа ти а си седнала да даваш глупавите си и неграмотни коментари тук в темата.
Никога не казвай НИКОГА.

43.   Авторче, прочети историята "Птри нас не важи правилото "всичко мое е твое" - как да променя това? " и вземи се замисли малко!!!

44.   Ако беше толкова умен, колкото си мислиш щеше да разбереш че пиша от телефона си и за това имам грешки! Видях ги но късно и абсолютно бях сигурна, че понеже няма с друго за какво да се заядеш ще е за това! Предсказуем и елементарен си!

45.   И как пък разбра, че не седя до мъжа си. Излиза, че тук всички коментирали не седят до половинките си по твоята желязна логика :) умник

46.   Браво авторе, добре си го написал, само че много скромничиш. Защо не кажеш направо, че жената е половин човек, или въобще не е човек. Защото повече от 2/3 от света, не я смята за човек и някъде още си ги продават като добитък, което аз намирам за правилно. Вместо да се жениш, ръгаш и бегаш. Това е най правилното решение. След като сега модерните влемена го позволяват възползвай се. Жената винаги ще си остане жена.
Ако и поникнат брада и мустаци, мъж няма да стане. На мъжа жената му е нужна само за разплод и развлечение. То и без друго тя зя нищо не става. Сега жените правели кариера, равни били с мъжете, ала, бала. Сега мъжете скъсват от бой жените, понеже те си го заслужават. Не е като едно време. Кавалерство!!! Има си начин да пребиеш една жена когато заслужава, и пак да не попаднеш под ударите на закона. На всяко неправилно женско действие, има обратно и двойно по големина мъжко противодействие.
Мъжът си остава мъж. По-добрата и важна половина от човечеството. За това се казва, че светът е мъжки. Създаден е от мъжете и е за мъжете!

48.   Поредният скопен женомразец...
Дано да имаш някакво оправдание за откачените си теории на конспирацията - я тежко детство, доминираща майка, силно патриархален и агресивен баща или друга обремененост, че си го закъсал яко, агент 00 :D

49.   Много ги глезят мъжете и те стават от нагли по - нагли.

50.   Ужас!!! Авторе, нещо ти е сбъркано според мен! Значи тя, ако пуши, не става. А той, ако пуши ще се родят здрави деца - МНОГО "УМНО".
Аз пък ще дам на жените съвети как да се предпазят от такива като теб! Скъпи НОРМАЛНИ жени, той има лоши гени и не е годен за създаване на семейство :
1. Ако е пълен или има склонност към напълняване.
2. Ако има пороци, които застрашават сериозно здравето му.
3. Ако той или роднините му имат някакви недъзи и наследствени заболявания.
4. Ако родителите му са разведени.
5. Ако не ви кара да се чувствате единствена и специална.
6. Ако не е романтичен.
7. Ако му шарят очичките по засукани мадами.
8. Ако ви лъже и/или изневерява.
9. Ако е мързелив.
10. Ако не е амбициозен.
11. Ако е заядлив, инатлив и излишно ревнив.
12. Ако не се грижи за вас.
13. Ако не ви помага в домакинството.
14. Ако не ви глези.
15. Ако е нерешителен, изтъкан от комплекси и страхлив.
16. Ако не е благороден и състрадателен.
17. Ако не осъзнава грешките си и не си взима поуки от тях.
18. Ако се влияе от чуждо мнение и не може сам да си прави преценки и да взима решения.
19. Ако се обижда лесно, иска все да е на неговото, егоист е и не ти влиза в положение.
20. Ако те прави нещастна.
Е, авторе, сега нямаш никакъв шанс да срещнеш нормална жена :))))
Ако някоя мацка иска да ме допълни, да заповяда ;)

52.   До 48 от 46:
Те и Айнщайн са го смятали за откачен, ама сега друго говорят за него. Щом казваш, че съм поредния женомразец, значи че има и много други мъже като мен! Колко ли са още? А, фригидните и грозни жени си имат правила: - Който не ги поглежда, е скопен женомразец!!! Имат си и девиз: "Кажи му мъж, и не го обиждай повече". Пък тези мои теории, за които се терзаеш толкова, не са само мои. Както сама казваш, аз съм поредния. Нямал съм тежко детство както си мислиш, а напротив. Щастлив бях и въобще не съм го закъсвал. Майка ми никога не е била доминираща у дома, както и всяка друга жена, а баща ми ме е учил, че на руска кола вратата, и на жена устата, само с удар се затварят! .

53.   Като мъж изпитал наскоро голямо разочарование мога да кажа, че всички тези съвети са верниии! Знаех ги, но реших да ги пренебрегна и да се доверя на жената до мен и резултата не закъсня - изневяра!!

55.   В темата има верни неща. Жена трябва да се избира внимателно и с разум. И все пак всичко е късмет - бъркаш в чувала със змиите и дали ще е кобра, пепелянка или гущерче не се знае. Най-ниското ниво за жената е да бъде емоционална и да носи емоции вкъщи. НЕ - да е студена претръпнала кучка и мъжът да е по-емоционален от нея. От мъжа се очаква да носи парите. Това е като минимум изискване. Не е необходима да става дума за много пари или за много емоции. Но жената отговаря за емоциите. На вотор място - между двамата трябва да има уважение - като и даваш някакви пари трябвав очите й да се чете благодарност. А - не, да си мисли, че си й длъжен. Мисли ли си такива работи - бягай. Навирила ли е прекалено нос нагоре и е мъжеборка - остави я да си търси други. Авторът много добре е казал, че трябва да се гледа какво е отношението й към нейните родители и тяхното към нея. Обикновено отношенията се повтарят и в новото семейство. Ако там е имало скандали и побоища - трябва да е много силна личност тази жена, за да се промени и да създаде здраво семейство - хвала на такива, но средностатистическия мъж не би се хванал с такова предизвикателство - да излекува тези проблеми.

57.   Жената избира по външните черти на мъжа, а те задължително трябва да показват високи нива на тестостерон. Предимно нацепени батки :)