Жени-Мъже
Накратко..

Мъжете-влюбват се първо визуално
Жените-точно обратното, отнема им доста време за да се влюбят и повече е със сърцето
Мъжете-могат да се влюбят и обикновено това се случва след секс
Жените-могат и да се разочароват след секс и дори да престанат да са влюбени..
Мъжете-бързо се палят.. но и бързо изгасват
Жените-бавно се палят.. но и бавно изгасват
Мъжете-могат да обичат много и по-различен начин жени
Жените-искат да обичат само един единствен мъж..
Мъжете-сключват брак по-принуда..
Жените-това за тях е нещо свято..
Мъжете-мечтаят за девствена жена, въпреки че се могат да бъдат щастливи и с друга..
Жените-преди да срещнат принца или там както и да е.. целуват доста крастави жаби..
Мъжете-да имат дете.. това ги стряска първоначално, а и кой обича ревящо бебе пред хубав секс?
Жените-искат не едно, а поне 2, 3 бебчета.. е, разбира се има и изключения
Мъжете-да бъдат само с една жена до края на живота им-мъчение.. в повечето случаи
Жените-да гушкат един мечо пух.. това им стига, но да си е само с техен..

Съгласни ли сте? .. и с кое, не, очаквам отговорите ви(: Малко и за развеселяване е, хахах.

Коментари

1.   С нищо не съм съгласна. Всичко това са глупости, до човек е. :) Моят мъж(и много мои приятели) са и всичко това, което е написано по-горе за жените. Някакви клишета са това, написани от разочаровани жени, ми се струва....

2.   Мъжете-могат да обичат много и по-различен начин жени - сега ще ми кажете, че всеки мъж харесва всеки тип жени! А защо ли аз не се харесвам на всеки?

Мъжете-сключват брак по-принуда.. - но не и истински влюбените.

Жените-това за тях е нещо свято.. - Чак пък свято! За някои това е денят, в който ТЕ са принцесите. В тях трябва да са погледите и колкото по-скъпа сватба, толкова по-добре! А за други това е събитие, което бележи друг етап от връзката им и единственото нещо, което желаят най-много е разбирателство и щастие.

Коментарът ми не е с лоши чувства. Целя да кажа, че винаги има изключения. С написаното горе нескопосано си обединил/а разбиранията на двата пола :) Няма лошо, това е твоята гледна точка.

3.   Някой е умирал от скука и е решил да натрупа наблюденията си върху лист хартия. Няма лошо. Истината е такава, че света не се върти около мен, около теб и около него. Той се върти за всички хора и няма как да сложим под общ знаменател, нещо което е абсолютно строго индивидуално и важи, както за мъжете, така и за жените. И жените и мъжете можем да бъдем всякакви. За това има ясни чувства, които характерезират кой какъв е. И мъжете и жените могат да бъдат-темпераментни, спонтанни, искренни, плахи и така нататък. Друг е въпроса кой е съчетал в себе си една съвкупност или смесица от чувства"независимо мъж или жена" и това го прави, такъв какъвто е. Какво иска от живота също е от значение. Няма такова нещо като:на мъжа го е страх да има дете или той не може да обича само една жена. Или пък, че жената трябва непременно да целуне много крастави жаби за да стигне до идеала си. Всичко си опира до човека и неговите възприятия за светоусещане. Иначе в приказките се съдържа грозната истина за живота, която винаги трябва да ни отрезвява:Хепи енд-а не се провира през гората с лакти и не се надвесва над легло потънало в паяжини за да дари целувка на... на нещо спящо. Орфей

4.   Прекрасно е, че искаш да откроиш типични черти, но забравяш, че на света има по 3, 5 млрд жени и мъже. И това определение "мъже" или "жени" някак не върви. Ако една жена е еди каква си, това означавали, че и другите 3, 5 млрд са такива? Всеки си е различен и човек с човека не си прилича. Не се обиждай, но този поглед е доста повърхностен и ограничен.

5.   Този боклук е писан от жена. Всяко едно от тези тъпи неща мога да ги оборя поотделно, но не си струва, защото 95% от четящите разбират къде точно е безсмислието.
Какво като жените мечтаят за 5 бебета, като ги получат дали се грижат така, както са ги мечтали? Какво като чакат принца, като се появи 'принцът' дали не търсят друг принц? Мъжът обича жените различно, но обича истински, жените обичат всички еднакво, точно както предния, с нищо не е по-специален от другият. Бракът бил свят, като е свят бракът защо изневерявате? Разочаровате се и се разлюбвате след секс, точно защото сте/си повърхностна и се сещаш, че може би има някъде по-добър любовник от твоят с по-голям патлак, нищо, че мъжът ти е направил всичко за теб, не е спирал да дава и да показва, че си всичко за него. Нали?

6.   С абсолютно нищо не съм съгласна. Точно обратното е.