Полудявам?!
Здравейте,
Ние с моя приятел се разделихме предо около 1 месец. Първите две седмици страдах много, но после вече взех да се осъзнавам и започваше да не ми пука толкова много, НО до преди 5-6 дни.
Попринцип аз не спя спокойно. Откакто се разделихме още по- неспокойно. Проблемът е в това, че беше започнало да ми минава, обаче на пук на мен започнах да го сънувам всяка вечер.
Голям проблем са ми тези сънища. На вечерта си лягам спокойна, без да мисля за него и се събуждам обляна в сълзи. Сънувах, че сме се сдобрили, беше прекрасно, но после се събуждам в една гадна реалност. Сънувах сън, в който му пишех смс колко ми липсва, бях щастлива и после като се събудих осъзнах, че нямам тази сила да му пиша. Вчера сънувах, че съм пред тях и той ми казва, че има нова приятелка, това беше кошмар за мен, събудих се и не можех да заспя. Днес сънувах, че съм на сватба, но не знам кой се жени. После се оказа, че се жени той и беше много щастлив. Това ме смаза, въпреки ме е в съня ми. Доколкото помня плаках много в съня си.
Имам чувството, че полудявам. Не искам да го сънувам. Не знам какво означават тези сънища, защото не вярвам много в съновници. Но може би трябва да му се обадя или да му пиша... не знам.
Моля без обидни и подигравателни коментари ;)

Коментари

1.   Мила, не полудяваш! Това си е нормален етап през който човек минава след тежка раздяла. Първо е отричането, просто не вярваш, че те е зарязал, после идва етапът със спомените, в който всичко ти напомня за него и естествено много често го сънуваш. Явно ти си на този етап. Дай си време и постепенно ще се оправиш, но явно много обичаш този човек и ти липсва, за това е и нормално, че го сънуваш. Просто трябва време раната в сърцето ти да зарастне и да продължиш напред.

2.   Не се притеснявай, скоро ще спреш да го сънуваш и това ще е още една стъпка към "излекуването" ти. Сънищата са начин съзнанието ти да удовлетвори желанията които не можеш да сбъднеш наяве. Факта, че вече си способна да признаеш, дори и на сън, че връзката ви е приключила (каквото е сватбата с друга) говори, че се справяш със ситуацията. Кураж!
P. S. Не гледай назад! Никога не се знае какво те очаква зад ъгъла:)

3.   Не се притеснявай, ще ти мине, но трябва време, знам какво е... аз като се събуждах и това беше първото за което се сещах, но ми мина..

4.   Изпрати му link към тази тема и му признай всичко.. кажи му, че го обичаш и, че искаш отново да сте заедно :).

Ако и той те обича.. ще се върне, въпреки всичко. Въпреки тежкото минало, проблеми и т. н!

5.   Най-вероятно е взел твоя дреха, отишъл е при някоя жена, която рабира от тези неща и ти въздейства от разтояние, зада се съберете, казват магия, не е страшно ще мине.. но това е моето мнение, сега да не хукнеш при разни гледачки и баячки, спокойно, магийте не са толко силни, трябва буквално всеки ден да прави, ще се измори :)) нищо не може да ти се случи, споко :))

6.   От авторката:
Много Ви благодаря за милите думи. Наистина минавам през различни периоди, но ако знаете как искам да го забравя и то много бързо. Много ми пречи, ето и сега.... станало е 1 без 20 през ноща, а мен сън не ме хваща. Утре имам важни задължения и ще съм скапана. :)

7.   Щом не можеш да го забравиш си го зърни отново!

8.   Точно това ми се случи тази нощ, разделихме се преди няколко дни. Сънувах, че се гушка с някакво друго момиче под завивките и щях да умра. Виждам, че с времето става по-търпимо, въпреки че улиците, по които минавам, нещата, които сме коментирали, много ми напомнят за него и се чувствам отвратително, сякаш нищо вече няма смисъл. Не знам какво да те посевътвам, трябва да го изстрадаме и толкова.

9.   От автора:
Номер 8, и аз се чувствам по същия начин. Местата, където сме ходили, пейката на която сядахме... всичко това ми напомня много за него. Но при мен се оказа, че сънят, който сънувах, че има приятелка е верен... той наистина има нова приятелка. В последствие дори осъзнах, че той се е занимавал с нея, докато ходеше с мен. Мразя го адски много и това ме изяжда отвътре. Но ще го преживеем :)

10.   Ти и само ти ще си го изживееш тоя ад... ще гориш в собственния си огън, деветте кръга са близо, никой няма да те разбере. Приятели близки и така, само ти ще трябва да се справиш сама. Да оше дълго ще го сънуваш, и на сутринта ше се мразиш, заради това, но след месеци, а може година 2... ще усетиш промяната.. първо е омразата, после спомени, безсилие, и накрая безразли4ието. Много време ще мине, но накрая ще си излекувана уверявам те, готви се за война с себе си... не се обръшай назад, и запомни: Твоята болка днес, утре ще е твоята сила!!!! успех в битката за спасението и избавлението, ще е много тежка

11.   Невронните връзки в мозъка, които са създадени с повечко емоции, са най-стабилните и по-трудно изтляват. Трябва време нови такива с други хора. Нищо особено няма в това, което ти се случва, всички са минали през него, ще се оправиш, колкото и невъзможно да ти изглежда в момента.
_Az_

12.   Не те познавам, но съм сигурен, че ще се справиш - почти всички са попадали в подобна ситуация и почти всички са се справяли с нея - и ти ще се справиш, но ти трябва време. Хубавото е, че сънят ти за новата приятелка се е оказал реалност - няма защо да плачеш за човек, който е поддържал паралелна връзка докато е бил с теб, събери любовта си и я дари на човек, който е способен да я оцени - със сигурност има някъде такъв човек, само се поогледай!
Успех!

13.   Почвай да лъскаш и ще се оправиш.