...И да си с някого само по празниците, не е върхът на щастието
Бившият ми, който се раздели с мен по много брутален начин сега ми се обажда с предложение да посрещнем Новата Година заедно.

Когато за последно говорихме, той ми обясни как чакал бившата си за празниците и ще ги изкара с нея и се разделихме. Сега явно тя не се е върнала и се обажда на мен ..

И разбирам, че съм резервен вариант, но ми е много мъчно да остне сам на празника. И още го обичам, ясно е. Но не искам да се сеща за мен само когато е самотен. Да го повикам ли да празнувам с мен и приятелите ми? Не като двойка!

Любовниците се оплакват, че стоят сами по празниците, обаче и да си с някого само за празниците не е върхът на щастието..

Коментари

1.   Твърдо НЕ!Иначе така ще се научи и само ще те използва,когато му е удобно!

2.   Стара любов ръжда не хваща, ами повикай го, ще се изчукате, както му е ред, после пак ще те зареже и когато закъса, ще се сети за резервния вариант - самата ти ясно го осъзнаваш.

3.   НЕ МИЛИЧКА!!! тИ НЕ СИ ПАРЦАЛ!!!! ЗВЪНИ ТИ ЗАЩОТО СЕГА МОЖЕ ДА ИМА ИЗГОДА ОТ ТЕБ... АКО ТЕ ОБИЧАШЕ И МУ ПУКАШЕ ЗА ТЕБ НЯМАШЕ ДА ТИ ПРИЧИНИ ТОВА! ОТРЕЖИ ГО ГОРДО ИЛИ МУ НАПРАВИ МРЪСЕН НОМЕР НА ГАДНИКА!!!!!!! НЕ СЕ ТЪПЧИ???

4.   Еми ако мислиш, че само ще пранувате без интимни отношения защо не! Но ако мислиш, че пък иска само да те изчука и пак да те зареже по-добре недей .. няма смисъл да страдаш.
Ти си знаеш най-добре, но така като гл. написаното от теб искаш да бъдеш с него.
Ти реши как ще е най-добре. Хайде умната и весело изкараване на Новата година!!

5.   Държиш ли се по този начин,винаги ще бъдеш резервен вариант.Сама си причиняваш страдания! Според мен, не го допускай повече до себе си.Една вечер, няма да те задоволи!

6.   Хубаво е, че го съжаляваш, но за да не съжаляваш и ти после, просто му откажи.

7.   Такива не заслужават съжаление. А той пожалили ли чувствата ти, когато те изостави ? Зарежи го (той си заслужава да остане сам на празника), изкарай си един готин празник с приятели и по-късно му се обади да му кажеш колко готино ти е било.

8.   Съгласна съм с номер 8. Нека бъде сам, нека се чувства зле. Нека поне малко да усети от болката, която ти е причинил (защото си личи, че още го обичаш). Но подкрепям другите - не приемай! Само ще страдаш после, а няма смисъл. Знам колко те боли и колко ти се иска пак да е до теб, но вярвай ми, нищо няма да е същото вече. Мисля, че го знаеш. Не се унижавай заради някого, който не го заслужава!
Както каза номер 3 - или го отрежи гордо, или му направи някой номер. ;)
Успех!

9.   По-добре недей... Не ти ли е писнало да бъдеш "втората" , да те използва само когато има изгода ? Остави го да си сърба попарата ии си прави кефа с приятелите ти на нова година :P

sunshine*

10.   От това, което си написала, оставам с впечатление, че на този приятел му става навик да кара празниците с "бившите" си ;))) И си мисля кое е по-жалкото в случая - самият той или това, че отново успява да те манипулира! Защото ти не го искаш само като компания за посрещането на Новата година,нали?!

Не искам да звуча като някоя отявлена моралистка, насаждаща нравствени ценности, така че спокойно можеш да подминеш коментара ми, без да се задълбочаваш! Just go ahead!!! Но понеже не обичам завоалираните неща, ще ти го кажа направо - този твой амиго не струва! Най-малкото, защото един мъж на място няма да потърси утеха при бившата си (която не е безразлична към него), само защото го е страх да не остане сам по празниците! То бива, бива егоизъм и мазохизъм, ама всяко нещо си има граници!!! Ама, както е казано "разни хора, разни идеали" ... ;)))
П.С. Честита и ползотворна Нова 2010-та година на всички!!! Много усмивки и настроение!!!
Via