Споделена история от Наркотици и алкохол

Дайте лек против мaхмурлук
Здравейте много искам да ви питам какво правите след голямото напиване с повод или без повод ,защото мене много ме боли главата ,а и не само тя но изцяло ми е лошо. Понякога така повръщам ,че нямам думи ,и то след като се събудя... Дайте някой испитан съвет как на другия ден да се чувствам поне малко пълноценен ,но без от сорта недей пи или зелева чорба и вода. А как се маха миризмата на джибри на другия ден?

Коментари

1.   Xахаха клин клин избива

2.   Пий предимно висококачествен алкохол,но ако пак си зле-алказалцер от аптеката и яж предимно плодове и не6то солено,супа например

3.   При пиене на твърд алкохол за разредител ползвай не газирани и пшо възможност не сладки напитки. Например аирян с ракията или доматен сок с водката. И накрая най ефикасното. След запой преди да си легнеш пии голямо количество вода. Тука уловката е, че точно преди да си легнеш изобщо не си жаден и обикновенно забравяш да пиеш вода. Всъшност страничните симптоми на махмурлука до голяма степен се получават от обезводняване на организма. Това е и причината на сутринта да си толкова жаден. Ако и това не помага ползвай "Алказалцер". Нямам научно обеснение защо, но шкембе чорбата също помага

4.   Ми не пийй..ще се чувстваш супер! :)))

5.   Обаче до тук писалите маи никога не са се напивали........ как да ви кажа много телевизия гледате, тва алказалцер не помага а и е пари струва, след пиянска нощ на сутринта кафенце с шоколад и студен чаи '' НЕСТИ '' и си като нов или ако си богат наи лесното е с ''РЕД БУЛЛ '' удряш два и цял ден си енергичен и като нов без проблем така че 1 вия начин е по евтиния а 2 рия е по скап но и ефикасен. Не ти трябват чорби, хапчета които се разтварят вав вода и тем подобни , тва пак с водата да пиеш преди сан ако си пил водка знете ли кво ще стане бе? малоумници много зависи кво си пил и ако си се напил от водка НИКОГА не пии вода след тва , само газарино или сок !!! тва е от мен се пак не сам наи големия пияч но по празниците рядко се виждам трезвен ! :)

6.   Отиваш до най близкото KFC, поръчваш си десет пикантни пилешки крилца с една бира, поръсваш ги допълнително с черен пипер и сол, изяждаш ги и си готов. Проблемът е, че е скъпо това лечение...

7.   Опитай и с ударна доза от ALKAZALTZER+HEPAMERZ. На мен винаги помага. АЛКАЗАЛТЗЕРА е за главоболие главно, а другото е против повдигане и повръшане.

8.   Батка, виж сега един стар алкохолик да ти даде съвет. Аз не ги знам тия "алкахайзер" и такива подобни. Най-добре се изтрезнява с една ледено студена биричка. Обаче ако искаш наистина да изтрезнееш, трябва да е само една. изпиеш ли две, на практика пак си пиян. Освен това ще се почувстваш по-добре след като на сутринта изсереш алкохолното лайно /съжалявам за израза, ама то си е направо терминология/. Така вадиш токсините. Ако сядаш на маса с идея за сериозен запой, пий вода преди, а не след това. Яж по-мазни мезета, те обират.Ако ще пиеш много, не смесвай питиетата. Смесиш ли ги махмурлукът после е ужасен. Аз след концентрата почвам да гася с бири, ама ти не прави това. Ако нямаш опит в занаята бирата ще те отвее.
Иначе е добре, че драйфаш, значи организмът ти не е привикнал още и иска да се чисти. Спреш ли да драйфаш при и след запой значи си станал завършено пиянде като мен. Аз не съм драйфал след поркане от седем-осем години.

Главоболът ще си го спестиш, ако пиеш марков алкохол. Ако пиеш ментаци, може де има и по-лоши последици. Иначе, ако след запоя ти се върти свят като легнеш в леглото и чувстваш, че потъваш, пак има спасение. Пускаш котва в морето - трябва да си легнал по гръб и единия крак да опира в пода. Така става баланс, това е изпитана рецепта от началото на пиянската ми кариера. Сега вече не ми прави впечатление и когато съм пиян просто си заспивам като талпа.

Общо-взето това са правилата на играта. И не забравяй - пиенето на червено вино е полезно за здравето, а здравето е необходимо за пиенето на ракия и уиски.

9.   Цярът на напиването е едно спане и едно сране, както казват познавачите. Ама при теб май работата е лоша, организмът ти не понася такива натоварвания - не пий на гладно и избягвай зелените мезета, карай на мръвки, да постелеш добре на пиячката. И пий по-полека в началото, докато усетиш, че си достигнал онази фаза, при която можеш да пиеш без да промениш състоянието си. Колкото пъти съм се напивал, все е било от бързане и безразборно омешване на видове алкохол. като поодъртях, минах само на вино / качествено / и си пийвам добре, но пак да кажа - бавничко и със стабилно мезе. Хайде, пък пиши дали мнещо ти е помогнало.

10.   Ама аз това със срането и спането го знам ,то само миризмата от срането ти стига да поотрезнееш.....ами вонята на джибри от мен самия как да махна сутрин че ходя и на работа..? Ама имало и истински пичове в този сайт браво.Благодаря за безцената помощ ....От автора

11.   Е, миризмата на джибри трудно се маха, известен ефект има дъвченето на магданоз /разбира се дъвки, деодоранти за уста и т.н./, но по ред признаци сутрин си личи, че си имал тежка нощ. То няма и какво да се крие, нищо престъпно не е станало, важното е на теб да не ти е толкова махмурлийско и да можеш да бачкаш нормално, да не си загубиш работата.

12.   Брато това ти го пиша от гледната точка на човек дето пие от не толкова скоро ама по много и имам доста опит в пиенето вапреки че не сам далгогодишен пиач.
Та по вапроса: след като се напиеш наспи се едно хубаво,удари една студена бира с една шкембе чорба и готов изтезнал.

ПП. Това ти го казвам напално сериозно наистина помага след това си свеш като репичка.Ако и това не помогне караи го на принципа '' Клин, Клин избива. Аиде приатен запои.

13.   На мен ми действа маринатата от киселите краставички изпия 2-3 големи глътки от буркана и ми минава всичко на мен ми действа безотказно иначе знам още 100 овари и тн но за мен тва е най доброто

14.   Един съвет и от мен
Първо ставаш преди да си се наспал пускаш котвата в тоалетната удряш един душ и лягаш пак да поспиш още 2 часа и ти гарантрам че вечерта пак можеш да сядаш на маса

15.   Ганджаааа,аз пуша марихуана сутрин отпуска ме целият и не те боли нито глава нито крака нито нищо :)

17.   Абе тъпаци - едни се напиват, други пушат ганджа, вместо да давате тъпи съвети по-добре си мълчете. А колокото до въпроса на автора - просто пий по-малко.

18.   Един добър съвет изпитан и доказан яж шкембе чорба с много люти чушки и малко оцет действа наистина отрезвяващо.Аз съм го изпробвал много пъти успех

19.   Незнам кви са тея съвети,ама май не сте се напивали както трябва бе хора,аз съм момиче .. но опитно! Аз да ти кажа колега само КИСЕЛО МЛЯКО яж .. напиваш се,изяждаш ако можеш 2 и си лягаш.В НИКАКЪВ слъчай НЕ пий кафе след алкохола...! Успех др път :D

20.   Доказано е ,че когато човек прекали с алкохола...му пада
кръвната захар,имаше цяло предаване по тв за махмурлу
ка.Т.Е.пиеш.. КОМПОТ,АЙРЯН,но не ги редуваш или само
едното или другото.Кафе, не повръщаш след това ..........
И съдейки по мен си ,а и е доказано ..пак пий но, не пуши
алкохол без цигари е много по-добрият вариант.
Цигарите са по вредни от алкохола.Ако пием без да пу-
шим... ЩЕ Е ВСичко ОК на другият ден.