Не мога да му вярвам...
Здравейте... Ще започна направо и наистина се надявам някой просто да ми даде съвет, защото започнах сериозно да се притеснявам. Имах връзка година с едно момче, което постоянно ме лъжеше аз прощавах но в крайна сметка не успях да му се доверя и многото караници доведоха до раздяла. Сега съм с друго момче половин година вече. През която бяхме се разделили за 2 седмици и спал с бивша. Призна ми го точно когато си легнах с него... дали заради гузна съвест.. дали защото се е стреснал да не разбера от другаде, това не знам. Лягал си с нея просто ей така дори когато не бил с мен.. а докато беше с мен са излизали с компания пак и на дискотека са ходили.. и той твърди че се е случило само веднъж? И тука идва моя проблем. Не вярвам! Най-добре да се разделим.. се пак каква връзка ще е когато нямаш доверие на човека с който си? Мъчителна. Натоварваща. За седмица две контролирам се.. гледам да не мисля за това, но тези съмнения не ме оставят. И от няколко дена толкова го мисля.. направо ми се реве, нямам желание да говоря с него, само при мисълта че може да го е правил повече от веднъж и да ме лъже... това ме побърква. Знам че звуча като някое лигла дето да реве за простоти но толкова много искам да му вярвам и всичко да е както си е по принцип, нямаме проблеми... хубаво ми е с него.. и даже като си ги мисля тези неща за малко да се видим коренно се променям. Но за кратко. Последния път точно защото не съм му вярвала се стигна до разделя.. и знам, че аз съм си виновна и аз си го правя. Постоянно мисля как при най-малката възможност ще си легне с друга.. ще го направи. Ако наистина е сигурен че няма да разбера ще го направи. И най-интересното.. точно когато станаха тези неща и ги разбрах и т. н... изведнъж започна да си иска личното пространство. Бих го уважила колкото и ревнива да съм.. но за какво лично пространство настоява след като знае на мен какво ми е точно сега. "нищо не съм правил, не бих ти изневерил, ти си ми най-важна".. Ами тези изречения не са ми достатъчни. А и където е текло пак ще тече не е ли така? Щом веднъж го е направил защо да не го направи пак? А и като знам че преди си падаше "курва" (с извинение) е крайно наивно да вярвам, че би се променил заради мен? Един човек такъв ли си е, ще си остане такъв. Всичко правя за да му се доверя, да не натяквам, да не ревнувам и най-вечно гледам самата аз да не си вкарвам глупости в главата. Но аз кажа ли си "лягал си е с други и преди" чуя ли отговор различен от този да ми отрича и т. н просто не го приемам. Аз НЕ СЪМ СИГУРНА дали нещо е станало, но си го набивам в главата, че е и споря че е докато не ми кажат "да така беше". Понякога си мисля какво лошо има когато нещата са лъжливи и все пак розави? Когато не знаем истината и все пак сме щастливи..? Това донякъде ме успокояваше преди.. просто в момента ми иде да сложа край и колкото и да ме боли няма ли да е по-добре отколкото да продължавам да се измъчвам така? Обичам го страшно много. Затова и досега продължавах да опитвам. Но виждам, че не мога. Знам, че не мога да продължа така, защото тъпча на едно място. Благодарна съм на всеки който го е прочел.

Коментари

1.   Проблемът не е, че е спал или ще спи с други, а в твоето доверие, което не можеш да имаш насила. А без доверие не се получава. Аз лично ако нямах доверие на жена си, бих се разделил с нея.

2.   Така. Към всички момичета, жени и пикли. Когато някой ви обещава света-ЛЪЖЕ ви. Когато този някой ви казва че сте единствена-ЛЪЖЕ ви. Аз съм момче едва на 20 и ви казвам всичко това за да прогледнете малко. Когато знам, че няма да съм сериозен към някоя просто й казвам "Сори, ама искам и други. " Ако не й е проблем ок, ако ме иска само за себе си-приключваме. Това е.

3.   Когато изневеряваш има 2 варианта :
1. Все тая ти е дали този човек ще присъства в живота ти.
или
2. Глупав човек си, ако не ти е все тая.
Този човек според мен не се е наживял, още му се палува и т. н. Няма значение какви са му причините да ти изневерява - ТОЙ НЕ ТЕ ОБИЧА. Не си струва за сериозна връзка.
Номер 2, евала, че си казваш отначало, че искаш други, а не си играеш с чувствата на другите. Ако всички бяха като теб щеше да има много по-малко любовни болки, разочарования, илюзии и надежди.

4.   Човека си е признал, и те са се били РАЗДЕЛИЛИ в този момент, така че нищо кой знае какво не се е случило.

Девойката седи, сама си измисля проблем, сама се ПОБЪРКВА от него, че побърква и младежа.

Най-добре се разделете. Както си тръгнала, ти на никого, никога, няма да имаш доверие. Само ще тормозиш момчето, дай му шанс поне той да е щастлив!

5.   Виж сега, за първи път през живота ми пиша където и да е, по простата причина, че се чувствам точно по този начин като теб и за това от 2 дена следя този сайт. Разликата е, че аз съм мъж, на 30 години, заедно съм с жената, която ме кара да се чувствам така от 13 години и имаме дете на 1. 5г. Ако искаш не взимай под внимание моя коментар и се самоизлъжи с предишните или с това, което знам, че искаш да чуеш. МИНАЛ СЪМ ПРЕЗ ВСИЧКО ТОВА. Ако искаш да знаеш какво следва, ще ти кажа истината. НИКОГА, по НИКАКЪВ начин НЯМА да си щастлива с този човек. РАЗДЕЛИ СЕ ако не искаш след 13 години и ти да даваш съвети в някой форум. Какво следва от тук... той ти е признал... ти ще му простиш, после ти ще му изневериш /колкото и невъзможно да ти се струва в момента/, после пак ще си простите и така ще си минат годините и веще ще е наистина късно. Каквото и да ти се случи не позволявай този човек да ти бъде опора, защото дори и да забравиш за проблема за известно време - година, две, три, аз не се бях сещал 5 години какво чувстам, рано или късно ще излезеш от кръговрата, в който си попаднала и ще прогледнеш, че вече няма верен ход за нищо. ПОВЯРВАЙ МИ, това е истината, просто сега ще е много по-лесно като нямате общо бъдеще и вече не е късно.

6.   Коментарът на мъжът под Nr. 5 направо ми спря погледа - Браво!!
Свалям ти шапка за точното, кратко и абсолютно конструктивно мнение. Сега ако има и някой да осъзнае препоръката ти, че и да я запомни и даже изпълни - значи си помогнал не само на мен.
Благодаря ти!

7.   Според мен, ако наистина не му вярваш ако наистина се чувстваш така тегли чертата и се махай.
Доверието и уважението са на първо място в една връзка и когато доверието е съмнително то колкото повече време минава толкова повече ще се изчерпва то.