Искам го в живота си повече от всичко.
Здравейте, историята ми е доста дълга но ще се старая да изложа най важното. Общото време което прекарахме с приятелят ми е около 7 месеца, в началото бяхме заедно около 3 месеца, но той започна да се отдръпва, поговорих с него, оказа се, че не се чувствал както в началото от към чувства, страдах наистина но беше търпимо, поиска да останем приятели, виждахме се, но аз исках промяна и заминах да работя на морето(той също щеше да ходи) Отидох, когато дойде и той, поиска да дойде д аме види в града който работя, така и стана. Тогава ми призна, че ме иска отново в живота си както никога, че осъзнавал какъв човек съм(всеотдаен, грижовен.. и тн) и искал точно това. Бях объркана защото освен всичко тъкмо се беше появил нов човек в живота ми който имаше много сериозни намерения към мен. Колебах се за известно време но реших да му дам шанс, макар че много се страхувах да не ме нарани отново. Искам да подчертая, че той беше разбрал за другият човек, както и усети това, че аз съм щастлива на новото място и се справям чудесно сама. Та, събрахме се, държеше се по-добре от всякога, усещах, че чувствата му се задълбочават, бях истински щастлива, макар трудното ни виждане заради работата. И отново в един момент не знам точно кога започнах да усещам леко отдръпване, или по скоро милите жестове, думи и тн.. започнаха да намаляват.. уж всичко беше наред, каза ми да не се притеснявам, изморен е и тн и тн.. след това аз се прибрах в нашият град, той за 10 дни беше в Гърция по работа, казваше колко му липсвам но когато си дойде не го показваше.. Реших да не обръщам внимание може би просто е такъв казвах си, но все ме чоплеше ами ако отново не е сигурен в чувствата си, и един ден се скарахме малко и говорих с него, чух почти същите думи, очевидно промяната му била в следствие на чуствата, и решихме да се разделим. Този път вече беше съкруштиелно за мен, понеже връзката която изградихме един с друг е силна и не можем без нея, все още се виждаме, излизаме в една компания, споделяме и тн. Не след дълго каза, че му е трудно да гледа като на приятел на мен, и се измъчва, че му се искало да ме прегърне и целуне но не било правилно. И аз се чувствах така и вчера точно преди да се приберем, прегърнахме се за чао и аз го целунах, в началото се вцепени после буквално затрепери от наслада.. на края всичко завърши със секс.. след което аз нямах желанието за разговори серизони, но той да, искаше да знае дали това остава за тази вечер, защото не му се минавало отново през това '' събиране.. раздели итн'' въпреки че искал. Сега няма как да ме боли повече вече, чувствам че вратата се затвори напълно, страх ме е как щесе справя с това, защото не става въпрос за просто някой си бил в живота ми и край, той стана най близкият ми човек, както и аз на него, разбираме се, забавляваме се заедно, но той все стига да положението '' Пас'' Това приятелско виждане постоянно ме измъчва, но и ми помага същевременно, и не смятаме да спираме, никой от двамата не го иска. Ако някой може да ми помогне някак изобщо ще се радвам. Чувствам, че съм попаднала в дупка от която няма излизане. Убедена съм, че той е правилният човек, знаете това е вътрешно усещане, не съм заслепена от любов, боли ме от това че той не вижда какво имаме, а само се страхува..

Коментари

1.   Здравей мила пиша ти не за да ти помогна, защото не мога да помогна на самата себе си. Исках да ти кажа, че разбирам болката ти, защото и на мен ми се случи. Вчера се разделих с момчето, което винаги съм обичала. Днес се видяхме, той дойде до нас, но когато си тръгна ме заболя още повече. Не знам как ще живея без този човек. Раздялата с него ме съсипа, не спирам да плача, да мисля за него, не мога да спя, защото мисля постоянно за него. Боли ме ужасно много. Не знам какво да правя. Знам, че не ти помагам по никакъв начин, но поне разбирам болката ти. Пожелавам ти всичко да се нареди и да си безкрайно щастлива.

2.   Моето мнение е, че този човек е супер неориентиран и не знае какво иска. Вижда, че му се връзваш на акъла и затова се възползва от слабостта ти в дадени ситуации. Най-добре прекъсни всякакъв контакт с него и започни живота си начисто. Сама си усложняваш нещата, след като първо се разделяте, после се събирате. И докога смяташ да продължаваш да се въртиш в кръг? Виждаш, че нещата си остават същите, няма положителна промяна. Най-добре е да помислиш първо за себе си и да не позволяваш да си играят с теб по този начин. Това отношение от негова страна не е сериозно. Не ти трябва такъв човек.