Как да разбера истината?
Здравейте.
Имам приятелка с която излизам от почти година но мисля че не ме обича истински. Питах я няколко пъти какви са чувствата и към мен и тя все казва че ме обича но аз си се самнявам. Известен факт е че жените лъжат много успешно за да постигнат целите си. Аз съм доста заможен човек и я обичам истинси но напоследък мися че е мен само заради парите ми.
Та вапроса ми е как да разбера какви са истинските и чувства към мен?

Мися да помоля някой да влезе в скайпа и да я разпита по заобиколен начин (колкото и време да отнеме това). Хората споделят много неща в интернет които никога небиха ги казали в очите на някой. Ако имате по-добри предложения ще ви изслушам.

Коментари

1.   Стига с тоя интернет, размъти ви мозъците...Що за абсурди са това?

Вместо да караш приятелите си да правят глупости, ти лично говори с нея.Кажи й какво те притеснява, ще разбереш дали те лъже, просто като я погледнеш в очите.Толкова ли е трудно?

2.   Това със скайпа е добра идея но ще отнеме много време и трябва да си много внимателен.
От: Роско

3.   Това за скайп не е добра идея защото и там има вероятност да излъже (ако не те обича) ... по добре измисли някакъв начин с който да разбереш дали наистина те обича и държи на теб, то си личи в малките жестове дали някой е просто така с теб или има някакви чувства, например аз като ходех с едно момче което не харесвах просто му отказвах да излем при положение че не сме се виждали една седмица ... и ако обичаш някого ти ще проявиш желание да го видиш, ще му звъниш само за да го питаш как си, успеххх

4.   Не, не е добра идея със Скайп.
Можеш да направиш друго - ограничи за известно време средствата, които даваш за нея или харчиш, когато сте заедно. Намери някакво оправдание. Ако не усетиш промяна в отношението й към теб, може би не парите, а любовта е тази, която я задържа при теб.

5.   Подкрепям номер 4, опитай, но аз мисля, че и сам можеш да разбереш без много усилия. Когато сте заедно, тя как се държи? На думи всички можем всичко, но на действия?

Гушка ли те, целува ли те, гледа ли те с нежност в очите? Или стои настрани и въобще не се обръща към теб? Пита ли те за проблемите ти, опитва ли се да ти помогне?

Не знам, аз лично по всички тези признаци усетих, че бившият ми приятел не ме обича, въпреки че и той беше доста добър актьор, няма да отричам!
Наблюдавай я няколко дни и сам ще разбереш! ;)
Успех!

6.   Подкрепям 4 и 5. Понякога обаче когато човек е вътре в играта (ти демек) е трудно да прецени какво точно се случва. Затова можеш да викнеш някой приятел/ка с повечко опит. И да излезете заедно на няколко пъти. Госта да наблюдава поведението на съмнителната девойка. На 2 пъти съм бил наблюдателя и имахме учудващо добър успех. Пожелавам ти го и на теб!

7.   Щом се съмняваш...и какви доказателства искаш звезди ли да ти сваля колкото дадеш толкова получаваш

8.   Жена на 49 г.
ще ти дам предложение как да постъпиш,но надали ще ме послушаш ?
Остави я,кажи и ,че си си намерил друга,която не се интересува от парите ти .Виж и реакцията,ако избеснее,значи е хванало декиш!
Друг вариант:Бъди си с нея ,но ,не я спонсорирай !!!
Пак и гледай реакцията !!! Примери много...............
Но като зряла жена,ти се чудя, какво харесвате в младото интересчийско поколение !!!

9.   Всички сме наясно, че има две страни. Единият е заможен и добър а деугият използва доколкото може, защото има само едно чувство- интерес. Ако те обича ти защо тогава се съмняваш? И се чудеш по какъв начин да разбереш? единственият начин е да виждаш деиствията и потова ще откриеш отговора! Поздрави и успех. Във тези отношения изобщо възраста не е на първо място предвид обстоятелствата във които тя има средства от него, но няма чувства. Значи и няма и лични пари.

10.   Кажи и че заминаваш командировка за известно време и виж как ще реагира, колко пъти ще те потърси, дали ще и липсваш.

11.   Глупости и детски работи са това със скайпа. Бъди хитър и умен. След като се съмняваш, че е с теб заради финсовите ти възможности спри да й плащаш сметките, возете се в градския транспорт, не й купувай скъпи неща... Просто бъдете нормална двойка, която си разделя разходите. След известно време се направи, че нещо ти се е случило и си закъсал за пари. Нямаш възможност да излизаш по кафета и заведения. Ако тя ти помогне, значи това не я вълнува, а е с теб защото те обича. Просто според реакцията й в тези ситуации ще си отговориш на въпросите.

12.   Жалки човешки подобия като теб ме отвращават, но ме е яд още повече, че сайтът е анонимен и не познавам приятелката ти, за да и кажа с какъв мишок се е хванала. Наричаш себе си "заможен човек". "Заможен " е широко понятие и не е тук мястото да ти разяснявам значението на тази дума, но в никакъв случай не си човек. Плюс това си полуграмотен, комплексиран и с мръсно подсъзнание. Свикнал си все някой друг да ти върши работата. Хвала за идеята ти със скайпа, гениална е, само болен мозък може да роди подобна простотия. Ти нямаш доверие на себе си пък какво остава да се довериш на някой друг. Какво искаш от момичето? Да си пререже вените ли или да ходи на ръце, че да ти докаже любовта си. Ти не я заслужаваш. Ти не заслужаваш нищо и никого. Освен това кой си ти, че да слагаш всички жени под общ знаменател. Това, че ти си лъжец и мошенник на дребно не означава, че и останалите са такива. Искрено се надявам да се случи някакво чудо и тя да разбере, каква шушумига си ти и никога да не научиш, какво мисли и чувства има към теб.

Моля Администраторите да пуснат моя коментар, за да видя какво ще отговори Г-н Никой. Благодаря предварително.

13.   От №9(че дори и №8 но в много по-малка част) до №12, не че искам да ви обиждам, но сте идиоти. Как може да давате съвет по теми от преди 3 години и половина, че и да чакате отговор. Най-вероятно автора от години не следи темата, и дори и се е разделил с това момиче отдавна или пък са женени и вече не се съмнява. Но съветите при всички случаи са безполезни и безсмислени.

14.   Много грозно отношение към нея ще покажеш, ако тръгнеш да я проверяваш чрез приятелите си! Много!!! В една двойка са само Тя и Той. Мнението и намесата на "приятели" пречи!!! Ще я оставиш на някого да я оценява, да я определя, да я "усеща", че да ти каже... Ей, приятелю, не се вкарвай в такъв филм! И нея не вкарвай!
Толкова е простичко да разбереш дали е влюбена истински в теб. Обърни внимание на това, дали търси ръката ти, когато вървите заедно, дали се обляга на рамото ти, търси ли топлината на прегръдката ти, очите й грейват ли, когато те види, усмихва ли ти се, милва ли лицето, косата ти... Ето такива дребни жестове показват любовта.
Не й поставяй клопки!!! После ти ще се чувстваш неудобно от себе си! Желая ви щастие и много любов!
Ж41, 5

15.   Казвам ти го като истински мъж, подкрепям номер 12 истинския мъж не мисли такива неща проверки детски работи истиския мъж трябва да показва на жената че тя е на 1 място. И какво и да те обича истински гаранция ли е някаква вместо да си губиш времето помисли върху това ти щастлив ли си, тя щастлива ли е и ще намериш отговор.

16.   От номер 14. Чак след като пуснах коментара видях, че темата е стара. Е, нищо де...! :)) Може пък написаното да помогне на някой друг с подобни вълнения.

17.   Има ли значение дали те обича? ! Важното е ти да се наyчиш да я обичаш за да сте щастливи и двамата! :)~

18.   Има ли значение дали те обича? ! Важното е ти да се наyчиш да я обичаш за да сте щастливи и двамата! :)~