Той е несериозен към мен
Да, той май наистина не се отнася сериозно към мен. Заедно сме от 5 години. За тези 5 години 1 ден не сме живяли заедно. Казвал ми е, че иска да се оженим, но до там. На 32 е. Аз съм на 30. Не зная защо си загубих времето с него. Веднъж преди 3 години се разделихме заради това. Сега е пак същото. Живее с техните, аз живея сама, под наем. Той работи, изкарва достатъчно. Аз също работя. За каквото и да го помоля все има работа, все няма време. Била съм егоист, до полата ли да ми седял??? Няма друга. Това със сигурност го зная. Не разбирам неговото нежелание да се премести при мен. Аз не желая да живея с майка му и баща му. Но на него май не му пука. Казва ми, че работел за да изкара пари за нас. И се виждаме 1 път седмично- като 15 годишни... Май ме прие за даденост и си знае, че винаги ще съм до него. Да, но на мен ми писна от него. Дори не зная дали го обичам още... А ме е страх да остана сама. Да не би да остана стара мома.

Коментари

1.   На 30 години и стара мома... вземи се събоди и вземи живота си в ръце и не си губи времето с него, защото и след още 5 години пак ще си на същото полужение!

2.   Момиче, ти и сега си в положението на стара мома, ти и сега си сама - какво повече очакваш да се случи, за да разбереш, че този човек няма сериозни намерения към теб. Според мен безумно дълго си чакала нещо да се случи, не знам какво толкова много те свързва с този човек, не знам защо някои хора са толкова големи мазохисти, че позволяват на другите да им причиняват това, което на теб ти причиняват. Умишлено използвам думата причиняват защото знам, че те боли, чувстваш се пренебрегната, нещо като нищо. Ти си знаеш най-добре, но аз не бих търпял такова отношение и минута повече, не бих правил скандали и не бих търсил обяснения - всичко е повече от ясно, просто не си неговия човек. Замисли се дали той е твоя човек, дали би могла да издържиш още години такова отношение, защото дори и да сключите брак, дори и да заживеете заедно, човекът ще си остане такъв, какъвто го описваш тук. Аз не бих си пилял времето и младостта, щях да приключа такава връзка доста по-рано и да се огледам за човек, който няма да има търпение да бъдем заедно, човек, който ще се стреми към мен, който ще иска да правим нещата заедно.
Успех ти желая и дано срещнеш любовта скоро!

3.   Здравей,
Същата история като моята, но ние сме заедно 3 години и половина и двамата сме на по 32. Той си живее с техните излизаме веднъж седмично вече, а дори последната седмица не се и чухме. Толкова ме обичаше, всичко се изпари. В началото искаше да сме семейство, да живеем заедно да имаме деца, но от 2 години повтаря че не е за него такъв живот и че най-добре му е сам. Последната година нещата съвсем се влошиха. Какво ли не опитах нищо не помага. Просто всичко се разпадна и той изгуби всякакъв интерес към мен, въпреки голямата си любов в началото. Не мога да ти дам съвет, защото и аз съм в същата ситуация. Мога само да те успокоя че не си само ти в това положение. Успех ти пожелавам дано да си щастлива.

4.   Ми че ти и сега си стара мома. От какво точно те е страх? Я стига глупости, ами му бий шута на този. Ако иска да те върне, значи държи на тебе. Ако те остави да си тръгнеш, значи не му пука. Промяната при вас не просто е нужна, тя е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА!

5.   Потресена съм... От 5 години сте заедно и не сте заживяли заедно поне на семейни начела. Явно този мъж няма истински чувства към теб, а те използва като резерва. Зарежи го, какво чакаш още?

6.   Ами ти си си отговорила - "Май ме прие за даденост и си знае, че винаги ще съм до него. " ПОкажи му, че не е така и го напусни. 32-годишен мъж, живее с мама и тати и няма никакво намерение да се мести. Какво бъдеще си представяш с този човек?

7.   След още 5 год. вероятно ще пишеш нещо от сортa: пропилях си животa и нямaм опрaвдaние зa товa.
Aко толковa те стрaх дa остaнеш сaмa( не, че не си) не го ритвaй веднaгa, но се поогледaй зa други възможности, излизaй, контaктувaй, ... пусни се в " обръщение".
Не бих кaзaлa, че си стaрa момa, но... aбе, порaзмърдaй се;)
С нaй- добри чувствa!