Когато теб те няма...
Е, странно нешо е съдбата-среща те с някакви хора, разделя те, но те остават незаличима следа...
Навлизайки в живота си мислиш, че всичко е толкова красиво и истинско-вярваш, обичаш исрено, живееш истински...Но колкото по те настъпва реалността, толкова повече те набива в земята.Опустушава и вярата и любовта и живота...

Променяш се до неузнаваемост-хората те променят.Цялата тази болка се настанява в душата ти и то не под наем, а като собственик.Започва да командва всичко.До такава степен те боли , че в един момент вече спираш да усещаш.Набиваш си една спринцовка с упойка и си като в безтегловност.В душата ти е само пепел.Но пеплта остава да напомня за всичко, което е било...

Сега когато бурята утихна, когато от силния вятър вратата се хлопна с трясък и се затвори, всичко е спокойно...
Разбираш, че надолу в тази дупка, в която животът те настъпва все повече и повече, има и други хора. И всеки от нас, в неговата си дупка , започва да дълбае наново.

Мразя фразата "Времето лекува всичко".Това не е вярно! Времето притъпява болката и в един определен момент просто я надживяваш и спираш да й обръщаш внимание...

Коментари

1.   И ние сме си виновни за всичко!

2.   Днес си тръгна момчето, в което бях влюбена. Така и не успях да му го споделя, защото за пореден път ме беше страх.

3.   Eми да, така е! Времето никога не може да излекува спомена, за някой, може само да притъпи болката от загубата му. Но трябва да се продължи напред, все пак какво загубил си някой и какво, цял живот страдание? Дни прекарани в мисли за него "любимият човек", спомените, какво е било? БИЛО е, вече не е и трябва да се примирим с мисълта, за това! Има и други хора все пак!

Наскоро преживях раздяла с моята приятелка, нямах настроениер не ми беше до никой, но се осъзнах, че не мога да прекарам живота си в спомени, за някой. Това ме промени и даже вече го приемам, като нещо, което е било , за добро.

Съветът ми към всички наранени е: не прекарвайте живота си в спомени, какво е било, а мислете какво ще е, за напред и колко хубави мигове ви предстоят да изживеете!! :) :)

4.   Tъпа патка,заради такива като теб за в бъдеще ще преебеш мн момчета.Все ще мислиш за този, ами успех в нещастието ти!Напротив времето те кара да забравиш ама проблема ти е,че не искаш и след няколко месеца ще пишеш пак!

5.   Защо номер 4 е толкова злобен....нима той ен е изпеадал в такива ситуации....предполагам че има др сайтове за избиване на комплекси,,.,.

7.   Ейй паток ти пък кажи кой те прееба последно че така лаеш...и явно че ти виждаш твоя проблем в историята и не ти става мн хубаво...АМА ВЗЕМЕТЕ СИ РЕШЕТЕ ВАШИТЕ ПРОБЛЕМИ ПЪРВО ЧЕ КАТО ЗНАЕМ ПОВЕЧЕТО УСТАТКОВЦИ В КАКВИ СА ВЛЮБЕНИ-НЯКАКВИ ЖЕНЕНИ БЪРСАЛИ И Т.ПОДОБНИ НЕКА ЗАМЪЛЧАТ..

8.   Дявола, кат няма друга работа, си *** децата. Има такава поговорка. А човеците, нал знаете, сме рожби на дявола. Така че ние сме ***ните. Сал душата ни е божа рожба и затуй за нея трябва да се грижим повече отколкото за тялото си.

Успокойте се, бе хора! Какво се занападахте взаимно тука! Спомените са за това да оставят следи. А живота е за това, да дарява нови спомени. И така, колкото повече, толкова повече. Мечо Пух не е само за деца. С повече спокойствие, ще разберете, че и едните и другите сте прави. Само трябва да сближите позициите си и хем авторката няма да си остане в "дупката", хем №4 няма да се чувства "преебан", щото авторката има нужда да отдаде любовта си на истинския Човек, но все още не е рабрала, че той е между другите, а № 4 иска същото, но не вярва, че именно човек като авторката може да му го предложи.

Айде ся всички бъдете по усмихнати и по щастливи! Слънцето грее над всички и не бива да се крием от лъчите му, особено в зимните дни.

9.   №7 е твърде груб и вероятно малък на години. А авторката е наранена и то доста. Е, да, на всеки се е случвало. Но.. е права по принцип. Това е живота! Хубавото е това, че остава надеждата ,че ще срещнеш и хора които са по-различни. И дано всичко да е за по-добро! Тогава наистина се забравя и дори си благодарен на съдбата. Въпроса е да си достатъчно силен да преодоляваш загубите. Успех и вяра желая!

10.   Мразя фразата "Времето лекува всичко".Това не е вярно! Времето притъпява болката и в един определен момент просто я надживяваш и спираш да й обръщаш внимание...

И аз много,ама много мразя тая тъпа фраза! Поздравления за последното изречение! За това надживей болката! И умната!
Ивето :)

11.   Виждам,че комплексарите са доста!!Да,бил съм в подобно положение и не е мн притно,но забравих,4е то истината никога не се е ценяла много!До последния глупак аз комплекси нямам,но тва че не разбираш какво искам да кажа си е твой проблем!!

12.   Hомер 7 съм-коментара се отнася за номер4