Възможно ли е да срещнеш любов след 30
Здравейте,

Има ли такива които са срещнали истинска любов след 30? Започвам да се чудя дали е възможно след неуспешни връзки и наслоен скептицизъм човек да създаде стойностна връзка за цял живот.

Коментари

1.   За фантазиите възраст няма.
_Az_

2.   Разбира се, че е възможно - след30, след 40, след 50 годишна възраст. Ключът от бараката е другаде - че много често това, че до тази възраст си без сериозна връзка не се дължи само на лош късмет...

3.   ДА! Особено за мъж след 30г. е по-вероятно даже!

4.   Любовта не зависи от възраст, пол, образование. Тя е състояние на духа, щастие и себераздаване. Дори и най-големия скептик не е застрахован това да му се случи.

5.   Докато някои фантазират-други яко консумират!

млиф Фък

6.   Да те запозная с приятеля ми? Той е на 36 и казва, че в мое лице е срещнал истинската любов. Имал е неуспешен брак, когато е бил по-малък (23-24) и неуспешна връзка няколко години след това. Аз съм на 28. Заедно сме от почти година и сме безумно щастливи.
Да, има такова нещо като Любов след 30. Само не трябва да се отчайваш :)

7.   6, по-достовено би било това, което казва приятелят ти пред най-близките му приятели (ако има такива), а не пред теб точно, но да се надяваме, че съвпада в случая:)
_Az_

8.   Не само мисля, че е възможно, ами съм убедена, че браковете след тази възраст са по-успешни. Няколко мои връстнички вече се задомиха, а след максимум 5 годинки ги виждам като едни самотни майки. На 20-25 години още се устройваш в живота, било то в професията си или нещо друго. Тогава акъла е друг, а след 10 години е коренно различен.

9.   Истинската любов не на 30, ами и на 60 моежш да я срещнеш! Просто трябва да вярваш, че е възможно и да оставиш лошите спомени в миналото, защото иначе те винаги ще ти пречат.

10.   Благодаря за всички отговори! Оправихте ми настроението за седмицата.

6, много се радвам за теб и твоя приятел :-).

11.   Разбира се, че е възможно да срещнещ "истинската любов" и след 30 и след 40 - отделен е въпроса какъв смисъл влагаш в "истинска любов". Говориш за неуспешни връзки, не знам колко са на брой, но съм забелязал, че ние хората сме склонни да грешим по един и същи начин - опитай се да анализираш причините за неуспеха на предишните си връзки и се постарай да не допускаш същите грешки както преди. Опитай се да рзбереш къде е проблема, а ти във всички случаи имаш участие в него, или отблъскваш партньорите си с нещо или провокираш съдбата да те среща постоянно с неподходящия. Във всички случаи не спирай да опитваш, не се отчайвай и при следващ неуспех - рано или късно и на твоята улица ще изгрее слънце и аз ти пожелавам това да стане по-скоро!
Всичко добро ти желая!