Обичам го
Здравейте, момиче на 11 и половина съм и искам да се допитам нещо до вас-за момче! Харесвам едно момче с което имаме 3 години и половина - разлика. Незнам какво е това чуство - като го видя дори на снимка се притеснявам. Наистина... не ща ся гадже но като порастна дали ще стане да сме.. въпросът ми е дали 3 г. и половина са голама разлика- по цели нощи не спа за да мисля за него, но ако заспя го сънувам винаги;от 4, 5 години го хар. САМО ЧЕ Е ОТ АМЕРИКА!!! ПОМОЩ!

Коментари

1.   Познавате ли се с това момче?

2.   Учудвам се колко малко момиче пише за подобно нещо. Нормално момичета се замислят за партньор, чак на 14г. Но понеже питаш, ще ти кажа.
Няма причина поради която да не се получи нещо между вас. Обаче вашата възраст ми е много непозната. И не знам как биха се развили нещата. Ако той по принцип живее в Америка, ще е доста сложно. По - добре е да чакаш да ти мине. Ако живее в Америка понякога, сигурно може и нещо да се получи. Но каква точно ще е обичта между 11г. и 14г. идея нямам.

3.   Според мен се познават (или поне тя го познава :)

4.   Да не е някой актьор от Дисни чанел канала?

10.   От 4-5 години го харесваш? Мила, ти преди 4-5 години не си знаела от къде си излязла, пък за момчета си мислила.
Да се смея ли, да плача ли?

11.   Когато бях на 15 г. с три мои приятелки бяхме влюбени в Майкъл Джексън. Навсякъде бях олепила с негови плакати. Така че и децата си имат свои чувства към някой според тях идеален.

12.   Като всяко нормално дете си харесвам някого - ами просто детски чуства! Просто се притеснявам да не продължавам все така и кото стана на 15, 16 г. да не го харесвам още... а не искам да си остана сама :Д

Просто ако се получи по - нататък дали 3 г. и 7 месеца са голяма разлика
Не си мисля сега за гадже
та аз съм едно лапе :Д
ABTOP

МЕРСИ № 11

13.   Някой хора не са успели да прочетат текста
"не ща ся гадже но като порастна дали ще стане... "
Това го написах моля ако не сте разбрали, четете текста 2 път!
ABTOP

14.   Него познавам лично - както номер 11 и тя е имала детски чуства - и междодругото живея в германия

15.   Добре де Авторката: Казваш Обичам го - но не искам сега гадже - тоест не искам да съм с него. Разкажи ми какво разбираш ти под любов - щот явно възрастните разбираме тази дума по друг начин.
Освен това питаш дали ще останеш сама - Най - вероятно НЕ. На 13 - 14г. (така става при повечето момичета) ще си намериш някой достъпен батко, за който ще си мислиш, че той е всичко за теб. След време той ще те зареже, ще смениш много момчета - около 1 - 2 за година и накъде към 22г. Вече ще си по - зряла, ще знаеш какво търсиш. Към 25г. Ще си омъжена, а до 27 - 30г. Ще имаш и дете.
Не не съм гадател, просто гледам статистики.

16.   Номер 11 съм. 3 г. и 7 мес. са съвсем нормална разлика. Много двойки имат подобна разлика в годините.

17.   Мила, ти все още трябва да гледаш анимации а не да се занимаваш с момчета. Да и аз съм харесвала като малка дадено момче, но не съм мислила дали ще мога да бъда с него и каква ни е разликата. аз съм на 17 и имам приятел от три години. разликата ни е две години и половина. за разликата ви не е фрапираща. даже мога да кажа, че е горе-долу нормално. но критиката ми е, че според мен си все още малка. аз на 11 години гледах още детски и си играех с кукли. на къде отива този свят..

18.   Номер 16 3г. и 7м. Не са голяма разлика. И да на 15 си харесвала определени момчета. Но авторката е на 11г. Правиш ли разлика? - 15 > 11. Както казва номер 17 - тя наистина сега не би трябвало толкова да се задълбочава с мислене за момчета.
Защо - при нормално психологическо развитие - едно момиче се замисля, за момче и отношения в края на 12г. А понякога в началото на 14г. Така че това, че авторката, е на 11г. Е от значение.
Нямаш база за сравнение между 15 и 11г. Защото двете възрастови групи са присъщи, за различни фази на психичното развитие.
Не казвам, че авторката е лабилна - а само, че е под нормата. 90% от децата на нейната възраст се държат различно.

19.   Номер 17 съм. Номер 18, съгласна съм с теб. Точно това казвам, че тя е твърде малка, за да мисли за това и мисленето и не се развива в правилна посока. Разликата е приемлива, но ако примерно момичето е на поне 14-15, въпреки, че и това може да се оспорва. Аз примерно преди да тръгна с моя приятел, исках да го опозная, да знам какъв човек е. Между харесвам, влюбена съм и обичам го, мила повярвай ми ИМА РАЗЛИКА. Да обичаш някого, значи да не можеш без него. Да му се отдадеш изцяло. Да не го обичаш само заради външния лик, а заради това което е, да приемаш и недостатъците му. Аз ще те посъветвам да се откажеш от тази мисъл за момчета, не си проваляй детството, има много време за гаджета, момчета и т. н. Изживей си детството пълноценно. :). Това са ти най-хубавите години в живота, не мисли за такива неща в този етап на твоята възраст, не му е сега времето. Успех :)

20.   Знам малка съм и сама си се чудя - не го познавам лично но пак не спирам да мисля за него!

21.   Здравей, не знам това до колко ще ти помогне, но ще ти дам едни пример. Аз съм на 14 години и имам приятел... на 26!!! Лично за мен това, не е проблем, защото само 2 - 3 от най - добрите за мен приятели знаят и знам че няма да кажат на никого, въпреки че сега цял интернет може да го види... както и да е, не ми пука особено вече!!!
С това искам да кажа, че годините нямат значение стига да имаш чувства към него. Но ти си още на 11 години, не се тормози с това СЛОЖНО ПОНЯТИЕ - любов. Въпросът е, че аз прекалено много искам да порасна бързо и избързах прекалено много. Няма лошо да го харесваш, аз лично от 8 - годишна съм започнала да си мисля, че изпитвам чувства към разни идиотчека (въпреки че сега е различно :) ). Не се тормози много с това. Просто изчакай за да пораснеш още малко и тогава... давай смело :) КЪСМЕТ!

22.   Това да мислиш, за някого постоянно не означава още, че си влюбена в него. Просто момчето силно ти допада. А когато си влюбена - то си представяш как си в неговите прегръдки постоянно, копнеш да те докосне и да те гледа с изгарящи очи. Страдаш силно, че той не е до теб. Това разбират повечето възрастни под думата любов. Но не е нужно, да споделяш тяхното мнение - то при възрастните е запеметенно, че тези чувства - отговарят на това състояние.
Та за това, за по - голямо разбирателство можеш да опишеш, как точно се чувстваш когато мислиш, за момчето? Да можем да си го преведем на наш език - каква точно емоция се появява в теб.

23.   Здравей №22 искам да ти благодаря за разбирателството и да ти отговоря! Значи всяка сутрин като се събудя му виждам образа пред мене и постоянно си представям как сме заедно.. а когато го видя и на снимка все едно се разтапям-вие възрастните знаето какво е това - но затова се допитах до вас! постоянно си предсаваям как се бие за мене
незнам какво чуствам но пак все едно пеперуди летят в стумаха ми
а и понякога като си помисля че не е тук всеки ден се затварям в банята и плача!
Наистина веднъж една приятелка ме пита кой харесвам а аз щях да кажа че съм малка още щото си е така но пак и казах че го харесвам все пак-незнам нaправо си усещам сърцето като тупти като го видя