Споделена история от Тинейджърски

Оригинален подарък за момиче
Здравейте! Има едно момиче в училище, което искам да впечатля с оригинален подарък за коледа. Не ми се иска да е нещо банално като цветя или фигурка и пр., а пък и да не е много крещящо в стил "харесвам те". Просто искам да и подаря нещо оригинално, а си нямам и идея какво. Дайте предложения! :)
М, 15

Коментари

1.   Подари й ПАРИ, ще те обикне

2.   Доста от момичетата, които лично аз познавам, биха се зарадвали на те онези гооолеми плюшени играчки. Аз самата съм момиче и досега не съм имала такава и много ще се зарадвам. Пробвай..

3.   Аз съм на 28 г. и още се радвам на плюшено, защото хем нямам гузна съвст, че е било скъп подарък, хем знам, че е от сърце и трудно се избира, хем има някакво послание и хем остава за спомен. Още пазя плюшено мишле, което ми подриха приятелките на 16 г. Това беше първото ми плюшче. Моят мъж за рождения ми ден искаше да ми подари нещо ексцентрично, но не му се получи и така си изпросих малко мишле от бензиностанцията за 3-4 лв. и си ми е най-скъпият подарък е важна картичка с послание и цветя - три червени рози ще издадат твоите чувства плюшено със сърце

4.   Колие, гривнa, или.... двa билетa зa кино;)
Aко избереш някой от първите двa вaриaнтa, предложи и дa и сложиш колието/ гривнaтa и не зaбрaвяй дa и нaпрaвиш комлимент, примерно- знaех си, че специaлно зa теб е създaдено, сaмо нa теб може дa е толковa крaсиво.
Aко решиш дa и подaриш билети, попитaй имa ли някaкви шaнсове дa те покaни с милa усмивкa.
И не слушaй глупостите нa кухи бaтковци, коментaрa нa н1, нa някои им се нaлaгa дa си плaщaт зa внимaния, но ти си ПИЧ!

5.   Да и аз бих се зарадвала на нещо плюшено.
Момиче на 16

6.   Герданче с Swarovski поне аз така ще направя

7.   Парфюм!

8.   Хора момчето си го каза: Нещо истинско, хубаво, но не много крещящо. Номер 4 даде добри идеи. Плюшени мечета кво? Не знам явно има момичета на които много им харесват, но не всички са такива, а и как няма да ти е гузно, че е дал много пари за огромно плюшено мече като е кам 40 лева и повече. Не забравяй да сложиш картичка, която да е някоя по така сладка хаха ти си, знаеш какъв искаш да е подаръка просто се замисли