Харесвам моряк
Чета,чета,чета...и виждам,че нищо ново под слънцето не ми се случва.Имах най-прекрасния мъж на света и най-страхотното семейство.Бях обичана,обичах до полуда и давах и получавах всичко за което съм мечтала без да се пестя и без да броя.Но...съдбата ми отне всичко за един миг.Съпруга ми почина и идеалния свят,който бяхме създали един за друг и за детето ни-се згромоляса за един миг. Тъгувах дълго и безутешно,като смятах,че никога няма да срешна мъж,който да ме развълнува толкова,че да го погелая,близо 2 години.

Но ето,че се появи Той!Не особено красив,но много земен и чаровен,свободен и на пръв поглед достъпен.Да ама само на пръв поглед се оказа... Искам да привлека вниманието му като жена,но той вижда в мен само приятел.Аз не искам да играя игрички,даже му намекнах,че ми е приятно да общувам с него,и....той изчезна.

Живее извън града,където си е създал собствена бастилия на неприкосновенност.Единственият начин да контактувам с него е един сайт,но ми пише само когато аз му пиша.Реших всепак да спра за малко,но той не инициира никакъв контакт.А когато му пиша нещо-на дълго и на широко ми разказва как е минал денят му,какво е правил и как го е правил.Объркана съм и не знам как да продължа-така,че да поиска да се видим и да се случи нещо между нас.Знае къде да ме намери,знае телефона ми,знае,че искам да се видим,но...мълчи.Ако някой може да ме посъветва как да постъпя-моля,кажете!!!

Коментари

1.   А защо историята се казва "Xаресвам моряк"?

2.   Не те харесва

3.   Насила нестават нещата!Когато един мъж харесва една жена и е заинтересован от нея,прави всичко възможно тя да е негова!Знам,че ти е тежко и навярно е постоянно в мислите ти,но ти пожелавам да преодолеш всичко това и да срещнеш истинския за теб мъж!

4.   Сигурно е женен и си трае

5.   До 1.Ами мъжа е моряк,а те са малко дръпнати.Желязото не ги пуска и като слязат.
до 4.Не е женен,разведен е-това е сигурно.
до 3.Сигурно е така,но когато друг те свали на земята-става по-лесно някак си да го осъзнаеш:)Благодаря.

6.   Хм, твоята история я знам до болка но от гледна точка на мъжът, в когото си влюбена. Неговото дъжание за съжаление го разбирам отлично. Не мога да говоря от негово име но ще ти кажа нещата такива каквито са за мен. Защото на никой друг не бих го казал а този сайт е анонимен. Реалисти сме защото нямаме друг избор. Животът около нас е такъв. Виждал си много истории и грозни и красиви. Обичаш морето (в неговия случай) но ти се иска и ти да имаш човек до себе си с когото да бъдеш. Знаеш, че това няма как да стане...ужасно е трудно. Вероятността да нараниш жената, която истински харесваш е много по-голяма отколкото да я направиш щастлива. Никоя жена не е щастлива, когато мъжът и не е до нея. Аз също обичам да говоря за това как е минал денят ми и тн. Нооо...незнам, едва ли ще успея да ти обясня..въперки че се опитах. Знам че е объркано.

Моят съвет е просто да се опиташ да потърсиш обикновен мъж и да имаш нормално семейство с него. За да не се чудиш откаде това чувство ми е познато, ще ти кажа само че професията ми в една или друга степен е близка с тази на въпросният мъж. Една от тези професии, която много дава но и много взима... Една от тези професии, в които в личен план оставаш винаги сам. Опитай се или да бъдеш много търпелива с него и да му показваш, че държиш на него или го остави.
Ралф