Ходите ли си на гости с половинката?
Здравейте! :)
Искам да попитам обвързаните или тези, които са имали по-сериозни връзки досега - С половинката ходите ли си на гости? Кои у кого ходи повече, колко често? И как се приема това от домакините(ако той/тя живее с родителите си)?
Ще е хубаво да споменете и от колко време сте заедно, както и на колко години сте двамата.
Иначе при мен:
С приятеля ми сме заедно година и половина, аз съм на 18, той е на 21 и на практика сме съседи (живеем в един блок). В началото той често идваше у нас, сега само аз ходя у тях и то доста често. Чувствам се много добре там, приятно ми е и родителите му винаги са се държали добре с мен. Но аз все не мога да се отърва от притеснението, че може да преча или да досаждам у тях. Вероятно има общо и с това, че нашите постоянно ми натякват, че стоя много там, че ходя прекалено често и че вероятно преча....
Ии реших да поразпитам как са нещата при вас, имате ли подобни приеснения ии така...
Ще се радвам да споделите с мен, благодаря предварително :)))

Коментари

1.   Хейй ти си ме изпреварила с темата :D
иначе при мен как стоят нещата:
аз съм на 19, приятелят ми на 24. Той работи и кара магистратура, а аз съм студентка. И да както при теб сме съседи. Къщите ни са в един двор, на практика между неговия и моя прозорец има 7-8 метра разстояние. Често си ходим на гости. Аз уча в друг град и когато се прибера всяка седмица, в деня, в който се прибера той е вкъщи хапваме и пийваме с нашите, а на другия ден аз съм в тях. И знаеш ли, сега като се замисля май аз по-често съм ходила в тях. Родителите му са адски приятни хора, а майка му е много разбрана жена, а баща му винаги когато съм го помолила за нещо, когато моя го няма винаги ми помага. Но не в важното колко често той е в нас или аз в тях. Важното е какво има между вас, как се чувствате когато сте заедно. Аз знам само, че го обичам адски много, прави ме щастлива, кара ме да се усмихвам дори и в най-лошият за мен момент. За Бога, та той вярва повече в мен, отколкото аз в себе си. Само да спомена, че сме заедно от 7 месеца. :))
Извинявайте за дългия пост.

2.   Ние сме заедно от 10 месеца. На 18 и 17 сме. В началото ходихме еднакво често и на двете места, но сега повече ходим у тях. По-комфортно е, колкото и странно да звучи. По-усамотено. Пък и той е момче-техните не биха влезнали при нас, каквото и да правим :)

3.   Няма как да си ходим на гости. Моята живее в нас. :)

4.   Аз съм момиче на 19, а приятелят ми е на 22. От 2 години и половина сме заедно и аз ходя много по-често у тях. Техните родители, според мен, нямат против това или не съм го усещала. И точно защото моите родители са като твоите аз ходя у тях по-често. Майка ми постоянно мрънка, че им досаждам на хората и като седя по 2-3 дни и ме хранели не можели да си отдъхнат от мене..ала бала знаеш. А пък ако моят дойде трябва да седи най-много 2 дни и да си ходи, защото майка ми омърморва върталъка. Много ядял, много трябвало да се готви не можела да си седне или легне спокойно(това е защото мястото, където на нашите им е спалня всъщност и ядем, защото сме в къща, абе сложно е..)
С една дума и нашите, както вашите ми мърморят за това, обаче те не могат да разберат, че не всички хора са като тях и не мислят така.

5.   Ние живеем заедно :) На 29години сме, а сме заедно от 4 години.

6.   Страхотна тема, при мен обаче е различно, с приятеля ми сме заедно от година и половина, на 22 години сме и двамата и всеки ден бяхме заедно спахме заедно, или у нас или у тях, родителите му са страхотни, но май само така изглеждаха, държaха се супер добре с мен. Преди два дни се скарахме у тях и баща му казал повече да не влизам там, сега всичко е различно и най-вероятно ще се разделим, защото всичко е много напрегнато и аз просто не мога така. Така, че момичета не всичко е такова каквото изглежда, не прекалвайте!