Какво искат жените?
Ето историята, а вие ако можете отговорете на въпроса ми. Семеен съм от 5 г. Преди това с жена ми имахме почти три годишна връзка. Бяхме съвсем обикновено, средно статистическо семейство до момента в който в блока ни се нанесе ново такова, приблизително на нашата възраст. Съвсем скоро станахме приятели и започнахме да се събираме редовно.

Една вечер, няколко месеца по-късно празнувахме рождения ден на съседката. Бяхме ударили по няколко питиета и се поотпуснахме. Съпругът й седна до мен и съвсем неочаквано предложи четиримата да правим групов секс. С жена ми се спогледахме и се разсмяхме, защото решихме, че това е шега. Съседката обаче каза, че ще я направим много щастлива, ако се съгласим. Последваха още увещания от тяхна страна, но не приехме предложението. Обещахме им обаче да го обсъдим насаме.

По-късно в къщи с жена ми разговаряхме по темата. Любопитството и на двама ни беше възбудено, но докато аз бях по-скоро за, тя твърдо се обяви против. Преди време бяхме обсъждали, съвсем теоретично разбира се, каква би била реакцията ни при подобна възможност и тогава тя не беше така крайна в мнението си. Припомних й го и обърнах внимание на факта, че ако искаме да опитаме нещо подобно, те са подходящи за целта, защото са чистоплътни и изглеждат доста добре.
Не постигнахме единомислие и решихме да не бързаме с окончателното решение.

В следващите дни съседите продължиха да ни уговарят, без да стават прекалено нахални. Ние с жена ми все отлагахме разговора докато накрая нещата се разрешиха от самосебе си, не без участието на съседите ни. Една неделя, след обяд жена ми отиде при майка си. Съседът я срещнал, поговорили и като разбрал, че съм в къщи дойде при мен. Приготвих кафе и седнахме да гледаме някакви мачове. Малко по-късно се обади жена му и като разбра, че е у нас след няколко минути позвъни на вратата. Май се беше приготвила за фитнес, защото беше по екип. Поканих я да влезе. Седна за малко и заприказва с мъжа си, а аз загледах мача.

Изведнъж съседът изпъшка и аз обърнах поглед към тях. Жена му беше отворила уста и му духаше. Едновременно ми стана неловко и се възбудих. Досещате се какво се случи. Правихме секс. Вечерта естествено казах на жена ми какво се е случило. Тя направо откачи. Развика се, нарече ме с всякакви епитети..., стана страхотен скандал.

На следващия ден се изнесе и отиде при майка си. След два дни се обади и каза, че ще се развеждаме. И сега идва най-интересното. Жена ми има една най-добра приятелка, която не ме харесва много и няколко пъти опита да ни скара докато бяхме гаджета. Жена ми разговаряла с нея и всичко й разказала. Естествено поискала и нейното мнение, като очаквала приятелката й да я подкрепи. Да ама не! Приятелката й казала, че е глупаво да се отказва от такова нещо. И не само това. Признала й, че с нейния мъж също си падат по такива развлечения.

Как ли е реагирала на това жена ми?!?Бих дал много, за да видя какъв е бил този разговор и как е протекъл, за да претърпи жена ми такава метаморфоза. Както й да е. Жена ми отново се обади и каза, че е размислила, но че трябва да гооврим. Е! Говорихме. Жена ми не само прие да правим секс със съседите, но след няколко седмици предложи най-добрата й приятелка и нейния мъж също да се включат в групата. Е, включиха се! Сега всичко е мирно и спокойно. От време на време шестимата се събираме и лудуваме. Приятелката на жена ми вече е и моя приятелка :) Само дето не мога да кажа, че още сме обикновено, средно статистическо семейство.

Сега вие имате думата. Надявам се да успеете да отговорите на въпроса ми. Аз вече се отказах! Ще се радвам на ползотворни коментари, въпреки че няма как да спра и обидните.

Коментари

51-53 от 53

56.   Че то е повече от ясно какво искат. Здраво чукане, по възможност редовно (разбирай всеки ден или поне през ден). По някой шамар от време на време, за да не излизат от правия път. Два пъти седмично, когато се прибираш от работа да ги целуваш с думите, че са ти липсвали през деня. Да изхвърляш боклука, макар и не всеки ден. Да ги водиш веднъж седмично на пазар (тук задължително предварително определяш възможния за харчене лимит). И веднъж на 3 месеца да се оставиш да те хванат, че маструбираш, за да са винаги наясно, че можеш да се оправяш и без тях ;)

57.   А, тук темата нещо е позатихнала :)
За или против Суинга?
Авторе, мернах тук изявления, че след време отношенията около теб ще се влошат. Така ли е? Има ли развитие, промени?

Y D

59.   До 57:
С риск да разочаровам някои от коментиралите тук ще кажа, че със съпругата ми все още сме заедно и нямаме никакво намерение да се разделяме. Все още продължаваме да правим и групов секс с приятелката й и с нейния съпруг. Обикновено за това се събираме веднъж месечно. Миналото лято дори бяхме заедно на море и изкарахме страхотно. От няколко седмици наши общи познати изявяват сериозен интерес към това, което правим и най-вероятно семейството им ще се присъедини към нестандартните ни забавления. По думите им отдавна обмислят такава възможност и смятат, че с нас биха могли да я реализират. Разбира се докато не стане факт всичко е в сферата на добрите пожелания. Надявам се, че отговорих изчерпателно на въпроса ти.

51-53 от 53