Осъден на самота
Здравейте, мъж на 21 съм, уча в момента, преди пак бях пуснал тема, но явно не е била одобрена! Проблема ми е, че никога не съм имал приятелка и тази година започнах с проститутките. Но вече ми става много гадно, все повече колеги имат приятелки или си намират за по една нощ! Гадното е, че като малък бях от тихите момчета, срамежливите, в пубертета се пооткрехнах, но съм скучен човек, не мога да разказвам забавни истории или вицове като останалите или пък да съм център на компанията! И тва просто ме убива малко по малко, не си мислете, че съм някакъв пълен загубеняк, напроитв мога да разсмея жена, но просто нз явно не съм достатъчно интересен в социален план! Вече даже си мисля, че явно гените ми са кофти и природата просто ще ме унищожи, като не ми даде възможност да се оженя и да имам деца! Не знам, отчаянието започва да ме превзема, въпреки, че съм се зарекъл никога да не се предавам! Моля администраторите да я одобрят.

Коментари

2.   Аз съм същият като теб, само дето и на проститутка не съм ходил. За себе си вече съм се примирил, но ти не прави тази грешка и си търси половинка в живота.

3.   Мисля, че в това е твоята заблуда "но съм скучен човек, не мога да разказвам забавни истории или вицове като останалите или пък да съм център на компанията! " Просто си води нормален разговор. Намери по-общи теми за разговор като напр. пътуване, култура, готварство и т. н.

Запиши се на някакъв курс по чужд език, йога и или нещо, в което имаш интерес и ще срещнеш хора, с които ще имаш общи теми на разговор.

4.   обикни себе си и всичко ще си дойде на мястото

5.   Имаш и време, и хора като нас, които изцяло те разбират. Не знам какво да ти кажа, как да те обнадеждя. Просто ти желая много късмет и дано едно мило и добро момиче да се появи в живота ти!

6.   Много хора сме така, братле. Да се бяхме родили жени. Дори грозните жени си намират мъже.

7.   До автора и №2
Проблема ви момчета е че имате ниска самооценка за себе си, а държите да сте със момичета с висока самооценка /изключвам проститутките те са стока на пазар от тях всеки може да си купи/.
Всъщност за всеки влак си има пътници просто трябва да прецените правилно вие точно за кой влак сте.
Авторе, след като си от тихите, срамежливи и скучни момчета търси си такава половинка. Няма как да имаш отворена безсрамна и интересна жена.

8.   Присъдата "самотен" сами си я поставяте.

9.   О, ама българките са много свястни момичета, те не гледат парите и колите, как така си сам? :(

:D

10.   Спреш ли да търсиш, ще си дойде само. Не бързай за никъде и недей да си даваш парите по проститутки! Не е нужно заради едното чукане да хвърляш кинти! Научи се да се харесваш, да се обичаш ако щеш. Приемеш ли се сам, всички ще те приемат. Учи, работи, тренирай, излизай, но не се самонавивай че не ставаш или нещо подобно! Аз познавам хора които правят секс от 15 годишни, и на 20 са развалини!

11.   Момчета и аз бях като вас. Проблема го разреших като започнах постоянно да се запознавам с нови хора
1. по общи приятели
2. от университета
3. на улицата/паркове/дискотеки
4. сайтове за запознанства

Единственото което трябва да имате е мотивация и да ДЕЙСТВАТЕ!!! Промяната зависи единствено от вас! Уверенността е като мускул, трябва да я тренираш (в нашия случай контактуваш)! Успех!

12.   От известно време едно много симпатично момче се "занимаваше" с мен. Горе-долу на твоята възраст сме. Та в началото много му личеше, че ме харесва. Излязохме няколко пъти като приятели в обща компания и усетих, че нещо го спира. Реших, че сигурно не ме харесва много много или пък ме разиграва. Или че харесва някоя от приятелките ми. Обаче той периодично пак ме търсеше. Оказа се, че просто няма опит и не знае как да подходи при свалките. Един ден, тъкмо вече се бях отказала да се занимавам и да се надявам повече, той беше пийнал и ми разказа цялата си история. Никога не е имал приятелка, винаги момичетата в един момент спирали да му обръщат внимание и не умеел да завърже връзка. Също като теб сподели, че и на проститутки е ходил няколко пъти. Явно това много му тежи и го кара да се държи особено. Усещала съм го, че прави едни такива леко пасивни номера, малко като нашите женски - прави се че не ме забелязва, после ми звъни, прави се че харесва друга, ама само за пред мен. А това отблъсква. Според мен опитът е важен, ама страхът ви спира да трупате такъв. Излизай с компании, закачай момичетата като внимаваш да не отиваш в крайности де. Отпусни се, дръж се естествено и не мисли какво би помислила някоя за теб, ако разбере че нямаш опит. Не е важно какво си правил, имаш или нямаш, а как се държиш С КОНКРЕТНОТО момиче. Не като цяло. Затова няма универсална техника. Като си харесаш някоя - действай така, както ти идва с нея. Ама действай, а не се мотай, за да не си изпускаш шанса всеки път. Пък ако те отреже - пробвай с друга и никога не се отказвай. И мен даже са рязали, а пък си се харесвам и не мисля, че това променя нещо. Други пък аз съм рязала. Но трябва да се опитва смело. кое е по-важно - да си хванеш яка мацка или да си спестиш 5 минутно притеснение, дето даже утре няма да го помниш. Айде - смело! Аз още се чудя какво да го правя тоя моя, ама ще видим:) Успех!

13.   Аз съм на 24 и съм имал три мимолетни връзки... И аз съм като теб приятел...., но дори и на проститутка не смея да отида от срам, поне малко напрежението да отпусна...

14.   Интересно ми е ти какво правиш, за да не си сам? Понеже ако харесваш някое момиче може би трябва да се опиташ да и го покажеш по някакъв начин. Ако пък просто си си наумил, че трябва да имаш приятелка, щото всички останали имат - малко е глупаво.

15.   Хей пич на 21 си не се депресирай. Да не ти пука. Живей живота така както дойде. Не мисли за самотата мисли за всички хубави моменти, които ти се случват. Зарежи мислите, че си нямаш приятелка. Аз съм на 27 и съм в твоето положение. На твоите години и аз се пуках за това. Ама вече не ми пука. Живея си живота такъв какъвто е. Ако се появи някоя жена ок. Ако не - голяма работа така било писано. И аз бях самотен и се депресирах. Обаче реших, че това трябва да спре. Не ми пука дали ще си намеря жена или не. Ако има да стане ще стане. Не съм тръгнал да я търся под дърво и камък. Съветвам те и ти да направиш същото.

17.   От Автора:
Благодаря на всички, знам че има много момчета като мен, даже имам чувството, че са прекалено много все едно това е някаква епидемия, но проблема е че жените винаги предпочитат по забавния, по "лудия", пича дето ходи на дискотеки всяка вечер и е вървежен сред колежките! Дори и да си намеря някоя се страхувам, че няма да успея да я задържа до себе си, защото все пак една жена има много по-голям избор от мъжа и на нея и се пада да избере този, който й харесва най-много!

18.   Тоз' пък... На 21 си, к'во е туй поп-фолк заглавие 'осъден на самота'? Имаш цял живот пред тебе... ти си решаваш как ще го изживееш. И помни - за всеки влак си има пътници. Рано или късно ще си намериш някоя като теб. Просто търси хора като теб, а не такива, с които нямаш нищо общо. Хората, които не са подходящи за теб, винаги ще си отиват от животът ти, за да се появят тези, които трябва!

19.   На 21 съм все още и аз, имах същият проблем, който все още ме преследва на моменти, в средите в които бях, бях аутсайдерче. Намирах утеха в игри и както се бъзикаме сега с приятели в нормалния свят "резулюцията" ми беше твърде голяма. Съветът ми е намери нещо, в което силен или ти харесва, когато си напреднал в нещо, то ти дава някакво самочувствие. Концентрирай се в компании със сходни интереси и постепенно ще се култивираш.
Отдавай уважение всекиму, но не давай да те унижават.
Това е моята философия, дано съм ти бил полезен. Поздрави!

20.   Внимавайте с проститутките, защото както могат да ви дадат някъкъв старт или от самото задоволяване да не падате в краката на всяка така и могат да ви сринат още повече или да се пристрастите. Има големи гадове сред тях. Първи курс ходих да ги търся по околовръстното, дадоха ми някакъв старт, но не бива да се злоупотребява защото ще сте доходите на сутениорите им до живот. От личен опит го казвам 22 м!

21.   Имаше една мисъл или цитат, и аз не знам какво точно... Ама при свят, пълен със самотни, е егоистично да бъдеш самотен сам. :-) Правилно ти казаха - търси хора от твоята черга, не се хвърляй на накипрените каки, 'щото тези момичета търсят... абе всички знаем какво търсят.. :-)

22.   Нормално е да има много мъже без жени в България. Младите мъже са повече от младите жени, отделно има една част от женската част, с която рядко някой може да направи обвързване. Говоря за разни меркантилни, ненормални, боклуци или какви ли още не. Друга част пък емигрира в Западна Европа и се жени за чужденец (много по-рядко ще видиш българин да прави това с чужденка, ако ще и да е успял там). Трета част са пък жени, които самите те не могат да завържат връзка. Дали ще са затворени, търсят, , перфектния" или, , имат много работа", но години наред стоят без някой, заради някакви налудничави убеждения. (Аз мога да ти кажа, че всяка българка, която ме е отрязвала, досега си няма никакво гадже поради тези причини)

Разбира се, и някои от мъжете имат грешни стандарти, че търсят някоя много яка и отписват голяма част от жените, защото имали някакви недостатъци.

Иронично и смешно е, че проблемът може да се реши, ако част от младите мъже станат гейове, но това е факт (една от причините да не съм хомофоб). Обаче, като цяло, ако си мъж в България, да имаш и богатство, мускули, характер, пак може да срещнеш проблеми с намирането на жена.

23.   Ей пич, я не се филмирай. Знаеш ли колко момчета на твоите години са в същото положение. На 21 и аз бях, като теб. Да не говорим, че много от момчетата на тези години си измислят разни истории, само за да не излезе, че не са виждали жена, чак си и вярват. За пример ще ти дам един мой познат, който до тези години беше абсолютно девствен, а е от този тип момчета, на които момичетата би трябвало да се лепят-с доста пари, със самочувствие, цапнат в устата и без капка срам. Въпреки това обаче човекът си нямаше приятелка, когато за пръв път се докосна до жена го разбра половината свят, понеже беше буквално в нещо, като хипноза. Сега относно жените, най-важното според мен е да имаш самочувствие и да не изглеждаш отчаян. Дръж се нормално бъди себе си, не се сковавай и не се прави на циркаджия, за да я разсмееш или нещо подобно. Само трябва да се успокоиш и ще видиш как нещата ще започнат да си идват на мястото. Е, ще се разочароваш известен брой пъти, ама това всеки го е преживял.