Живот в Дания?!
Искам да разбера начина на живот и какъв е живота в Дания, работа, хората там и всякакъв тип подробна информация, ако може да ми дадете някой, който е там или е живял там. Благодаря предварително за отделеното време. :)

Коментари

1.   Работа няма. Скъпо е. Квартира се намира трудно. Препоръчвам Швеция!

2.   Много общо зададен въпрос. Животът- от икономическа гледна точка, по- добре от България, по- високи заплати, много по-скъпи квартири, скъпа поддръжка на кола, храната- цени като в България. Социален живот- клонящ към 0, особено ако искаш да спестиш някакви пари се отдаваш на домашни партита, ако има с кой :) Хората- любезни, винаги усмихнати и много лицемерни. В общия случай не очаквай услуга от датчанин, ще ти обещае с усмивка и дотам ще си остане. Разбира се има изключения. За мен лично скучна страна, но има хора на които спокойствието им се отразява супер. Ако имаш по- конкретни въпроси питай :)

4.   Мдаа, общо взето като в цяла западна Европа-добър и уреден живот, но в социален план е трагедия. Ако отидеш със семейството си определено ще е доста по-леко. За сам човек обаче си е наказание, поне от моя гледна точка. Единственият приемлив вариант според мен е да се отиде с идеята за временен престой, след който да се прибереш обратно тук. Да живея постоянно там-не благодаря. Разбира се има различни виждания, на някои този тип живот може да им допада.