Как да и предоложа по оригинален начин да се оженим?
Здравейте. Ето, как започна моята история. Един слетобед излязох от нас. Заваля ме дъжда. Бях си взел чадъра, защото гледах прогнозата за времето и там казаха, че ще вали. Докато си вървях едно момиче прибяга зад гарба ми, то беше без чадър. И аз реших да я настигна. Успях. Предложих и да се скрие под моят чадър и се запознахме. Тя беше голяма красавица. Беше ме срам по едно време, но се справих със срама и гласът ми стана уверен. Разбрах, че тя ще ходи до магазина и след това мисли да се пребира. Аз и казах, че я каня на кафе и ще я придружа до аптеката. Тя тогава ми каза, че и е писнало от мъже, защото само я наранявали. Бях нахален и я обедих за кафето. Тя се съгласи. Изчаках я пред вратата на магазина и след това тръгнахме. Накрая стигнахме до кафето, там че чакаше приятелят ми. Влязохме и седнахме на маса. Когато момичето, което свалях си съблече палтото аз, видях, част от памперса и да се подава. Отначалото не бях сигорен, че е памперс, но след това се обедих, че е. На нея не и пукаше въобще. Държеше се много смело. Аз се срамувах да попитам нещо по тази тема. Приятелят ми напусна нашта компания и ни остави сами. Тя тогава след още кратко време почна да ме целува. Аз се дръпнах, защото мислех, че яз трябва да направя тази крачка. Тогава след това аз почнах да я целувам. Бяхме се много харесали. След, като станахме предложих да я изпратя. Тя се съгласи. Тя ме покани в дома си. Бях се много възбудил, но още се притеснявах. Тогава се пристраших и я попитах дали носи памперси за възрастни, защото има екстрофия. Тя ми отговори, че носи и ме попита дали замен това има значение. Аз и казах, че няма никакво значение. Бях възпитан от наште да приемам различните. Тя тогава ме целуна и ми каза, че съм голям джентълмен. Аз се бях много възбудил и почнах да и свалям дрехите. Стигнах до памперса и тя ми каза да не се страхувам и аз се замислих за секунда и го свалих. Тогава правихме секс за първи път. От тогава мина много време. Искам да и предложа да се оженим, защото я обичам. Как да и направя оригинално предложение? Ще каже ли да? Трябва ли да си правя ергенско парти? Имам и спестени пари за почивка. Къде ще е най-добре да изкараме меденият месец?

Коментари

1.   Оригинално ще е да хванеш и да научиш до сватбата български правопис, със сигурност ще изненадаш бая народ.
Не мога да разбера как зрели хора, които са тръгнали да се женят могат да бъдат толкова немърливи към себе си, да се уважават толкова малко и да не могат да имат елементарни познания, макар че това дори не е в ниво елементарни.
Най-трагичното е, че едва ли нормална и средно-интелигентна жена би се хванала с неграмотник като теб. Тоест един ден ако имаш деца, мъка ми е за тях, отговорните родители които би следвало да ги научат на нещо ще са пълни инвалиди що се отнася до образованието на собствените си деца.
Ужас.

2.   Без коментар...

5.   Няма да коментирам странното Ви запознаване....
Мисля ,че трябва да обърнеш внимание на дъжда и чадъра.
Ясно да и покажеш, колко е било важно Вашето запознаване и как то е сложило начало на най-важния момент от живота ти.Направи го неочаквано, заведи я на вечеря, за да изглежда добре и да се чувства добре.След това я заведи някъде прибирайки се към дома Ви.Може да е парк, обграден от много цветни чадъри. Което ще изразява, това как ще се грижиш за нея и как тя винаги ще се чувства сигурна. Дори може да вали дъжд и тя да мрънка, но ще бъде специално, неочаквано и лудо.

6.   И какво - един следобед я срещна, отидохте до магазина и вечерта правихте секс? Колко дена минаха оттогава, 5?
Ако се ожените, ще е най-скоропостижният брак...

Подари й памперси (от най-малките), ама й кажи, че не са за нея...

7.   От Автора:
От както се запознахме до сега минаха 7 месеца.
Мисля, че това е много време и, че да се оженим е правилното решение.

8.   Как може да сте толкова зле??? Човекът е открил жена, с която явно ги свръзва нещо, казва, че я обича, едва ли е за 5 дни... На всяко нещо да намерите косур, е това сме българите, е зарадвайте се малко, стига злоба... Браво за това, че си приел проблема и, много романтично запознаване, между другото :) Ти най-добре знаеш какво и харесва, но идеята на №5 е добра! Включи чадъри! :D Успех и пиши какво е станало!

10.   №9, може пък просто да сме решили да се пошегуваме и ние, вдъхновени от шеговитото отношение на автора към правописа...
Но... такива сме си българите (в твое лице) - под всеки вол търсим теле, т.е. кусур.

11.   № 9, историята изглежда много измислена, затова се подиграват хората. Човека не може да пише на родния си език, но пък знае добре медицински термини и поставя диагнози. Пък и тоя памперс, дето се виждал...??? Много ми е чудно как точно се е подавал, ... как ли се е "обедил, че е памперс"..

12.   №9, №9, ама №9 отдавна го няма вече..., понеже някой модератор, от тези дето по няколко дена не се появяват, днес е яхнал метлата и е решил да покаже истински трудов ентусиазъм и вдъхновение, триейки безобидни и дори смислени постове наляво и надясно!

Ха поспрете се малко, или поне оставете работата в ръцете на хора, които разбират от нея! Иначе така се получават жестоки безсмислици с референции към несъществуващи коментари.

Сега, дай че някой казал нещо накриво или изразил негативно мнение, или споменал за пушене на трева - да го бастисаме с гумата... В живота да не би всичко да е цветя и рози?