Използвач ли съм?
Скоро направих 18 /преди месец/, а приятелката ми е на 14 /ще прави 15/. Ходим от 2-3 месеца. Още в началото говорихме за секс, а тя каза, че като е готова ще ми каже. Събота бяхме у нас- пица, филм. Но после аз буквално и се нахвърлих и тя каза '' не искам '', но аз и отвърнах '' вече е време '' и и се усмихнах. Така де, направихме го но след това вместо да остане у нас, както се бяхме уговорили тя си тръгна. В неделя и звънях, но каза '' имам да уча '' и не сме излизали. Днес отидох да я видя след като свърши училище и тя каза, че и днес няма да излизаме. Попитах я какво мисли за случилото се в сряда, а тя ми заяви, че ми е казала, че не иска и въпреки това сме го направили. Каза ми '' имам чувството, че един вид си ме изнасилил ''. После вметна, че въобще не е искала да го прави на този етап, но след около месец-два е щяла да ми пусне. Аз се ядосах и и казах, че ми е писнало от келеши и глупостите и, а тя ми каза, че не и харесва начина по който съм постъпил. Сетих се, че след като имам 18 може да ме съди и я попитах дали ще го направи. Та тя се разрева и каза да съм помислил тя как се чувства, се едно на мен не ми пука. Сега постоянно си мисля, дали съм я наранил с нещо? Според Вас момичета /и момчета де/ с какво съм я наранил? Не исках точно моето момиче да наранявам..

Коментари

1.   Да, наранил си я, защото тя явно не е била готова. Няма да те мъмря за стореното, защото вече вредата е сторена, но те съветвам и заради самия себе си да спреш да я изнудваш за секс и да не я зарязваш, защото нараненото момиче, нямайки какво да губи, ще те съди действително. Като малолетна не ? трябва да доказва, че е било изнасилване, а само, че е имало полов акт, което ти не отричаш дори.
Съветвам те да поохажваш момичето, съобразявайки се с възрастта ? - покани я на кино например, подари ? плюшено мече и се извини искрено. Виждам, че имаш и чувства към момичето. Ако е така, дай ? нужното време. Може би се притеснява от евентуална бременност. Говори за темата с нея и ? обясни това, което знаеш за контрацепцията например - обещай ? да се грижиш за нея, че ползваш кондоми и няма от какво да се притеснява.
Освен това ? обещай да не правиш секс с нея, ако тя не го пожелае сама. Прочети в интернет за т. н. Петинг "Petting" - това е метод, който е много разпространен сред младите хора, при който двамата се задоволяват с уста и ръце, но БЕЗ ПОЛОВ КОНТАКТ. Обещай на момичето да не правите секс, ако тя не те помоли, но също я попитай дали ти позволява да ? доставиш удоволствие по друг начин, а и можеш да ? покажеш как тя да ти доставя удоволствие по друг начин. Съвсем сигурна съм, че щом започне да ти има доверие и е по-готова за по-голяма интимност, тя сама ще те помоли. Голяма грешка си направил, защото не си я послушал и не си спрял навреме. Момичето е действително малко и незряло, но лошото вече е сторено. От теб зависи дали ще я спечелиш отново или ще я изплашиш и изгубиш.

2.   Aми тя ти го е кaзaлa!!!
Прaвa е! Изнaсилил си я! И нa всичкото отгоре се тревожиш дaли ще ти потърси отговорност!
Нaдявaм се дa го нaпрaви! Осaкaтил си момичето емоционaлно!
Горд ли си? !
Остaви момичето( дете) нaмирa, ти и целият ти егоизъм МAРШ от животa и!
Моли се бaщa и дa не рaзбере, че aко нa мен ми е дете...

3.   По смисъла на закона това се нарича изнасилване и е подсъдимо. Т. е. за това се лежи в ЗАТВОР, където ще правиш секс редовно по начина, по който тя е правила с теб, и тогава ще разбереш как се чувства.

Малко емоционално ти го написах това, но се надявам, все пак това да те накара да се замислиш колко лошо си постъпил. Пиша ти го като мъж, на който не му бяха пуснали 3 месеца, докато беше на твоята възраст. И знаеш ли? По това се познават малкото качествени жени останали днес. Сега тази жена ми е съпруга от 5 г. и е майка на детето ми.

А ти, приятелю, освен че си постъпил като келеш (макар да наричаш нея така), ти си изгубил много ценно и качествено момиче. Питаш дали си използвач? Ти не си използвач, ти си много повече, ти си изнасилвач.

4.   Ами да много гадно си постъпил като си настоявал, въпреки, че тя не е искала. Не може да те съди вече, много време е минало и няма да могат да докажат, а и ако те харесва/обича няма да го направи. Ама ти като си и казал, че вече е време тя млъкна ли и просто го правихте или продължи да настоява, че не иска. Защото ми се струва странно ако не иска да ти каже веднъж и да ти даде. Не смятам, че си използвач, защото не си я оправил и да я зарежеш, ама ако е продължила да ти казва "не" би трябвало да се чувства ужасно.

5.   Ами наранил си я, пич. Тя е малка, постъпката ти е крайно груба и отвратителна. Държанието ти-също. Защо си и говорил така? Тя е малка, объркана.. не слушай приказките за изнасилване, тука е преувеличила. Но държанието ти е недопустимо, да го направиш по този начин с нея, да и говориш така след това. Момичето те обича, щяла е да ти пусне, какво ти пречеше да изчакаш? Или и се извини и изчакай следващият път когато го правите първо тя да поиска или я отърви от своето присъствие в живота и.

6.   Наскоро имаше подобна тема в "секс и интимност". Мисля, че се казваше "Той сякаш се опита да ме изнасили". Прочети я!

7.   Не, по смисъла на закона не се нарича изнасилване. Уча право все пак. Трябва да не го е искала по време на секса и да се е противопоставила. А вие сте го направили, па тя после казва, че не го е била искала. Момиче съм. Знам какво е. След първия път усещаш срам, искаш да върнеш времето назад, пак да си невинно дете... Но вече не си. Срамът ще мине и ако тя има чувства, ще ти покаже че те иска. Ако ли не - раздяла. Съд - едва ли, хич.

8.   До 7

А от къде знаеш, че го е искала и че не се е противопоставяла? Все пак изнасилвача не представя подробности от самия секс и може би това не е случайно.

9.   Н 7, първо прочети отново " версиятa" нa aвторa!
Aко продължaвaш дa си нa същото мнение, сменяй прaвото с нещо кaто.....продaвaчкa(?!)

Кримилист

11.   Не искам да те съдя за нищо и аз съм правила грешки, но това е отвратително, постави се на нейно място, според мен си разрушил всичко... и наистина моли се техните да не разберат, или да не се стигне до съд.

13.   Абе говорих с нея каза, че няма да ме съди, да казва на родителите си или нещо такова за да не загазя. Както каза номер 1 една седмица тичам подир нея с подаръци с обеснения колко е перфектна и тем подобни простотии. Общо взето не се връзва, само казва, че иска да я оставя за известно време, но аз много я харесвам и не мога, пък и може би сама ще поиска секс след 1 месец и трябва да ми вярва, да съм на линия и да. Иначе, да, дърпаше се и викаше, че не иска, но аз бях твърде загорял и решен, за което вече съжалявам.. Някакви идеи как да я накарам да е върне при мен? И искам само да отбележа, че вчера и звъннах да излезем и тя ми каза '' не ми се излиза остави ме"" и само след около 3-4 часа я видях на кафенце с една нейна приятелка и две момчета дето да са максимум 2 години по-големи от нея. Че како могат да и дадат те което аз не давам? ще потърпя още малко и ще се разправяме сериозно, в крайна сметка не ми е казвала 'късаме'.. имам чувството, че в момента тя иска да ме нарани и постъпва много глупаво ако се отнася така с човек който я обича

- Автора

14.   Пич не си използвач, нито кретен, нито изнасилвач. Не си постъпил осъдително лошо просто момичетата на нейната възрст са им такива разбиранията. Но не падай в капана на доказвания и критерии и чакане защото това са глупости и твоята е лигла. Ако те е обичала, такива номерца с не съм готова нямаш и да си помисля за тях, чаканията и доказванията са за долни хора, изплзвачи които експлоатират половинката си. В случая тя. Виновен, че се занимаваш с такава. Не си губи времето с нея. Намери си някоя на твоята възраст нормална.

16.   Aвторе( н 13), точно тaкa, продължaвaй дa се нaтрaпвaш, дaно бaщa и усети кaкво се случвa....
Пожелaвaм ти го от съце!

17.   Карай без друго с теб само щеше да се натиска, а после щеше да се остави на някой циганин или наркоман да я отвори, дето го познава едва от една вечер.
Хич да не ти пука. Получила е каквото е търсила.
Нямаше да ти позволи да я отвориш. Бъди сигурен.
Ако някога въобще е мислила за теб щеше поне да опита да те задоволи по друг начин.
Вместо това те е дразнила в продължение на месеци и после скришом е споделяла с приятелките си колко си глупав.
Ха смейте се сега

18.   Карай без друго с теб само щеше да се натиска, а после щеше да се остави на някой циганин или наркоман да я отвори, дето го познава едва от една вечер.
Хич да не ти пука. Получила е каквото е търсила.
Нямаше да ти позволи да я отвориш. Бъди сигурен.
Ако някога въобще е мислила за теб щеше поне да опита да те задоволи по друг начин.
Вместо това те е дразнила в продължение на месеци и после скришом е споделяла с приятелките си колко си глупав.
Ха смейте се сега

19.   Пич, тя е казала ясно, че не е готова, дърпала се е, викала е не и т. н. Това ми звучи точно като изнасилване. Мисля, че наистина нямаш представа колко си я наранил и за съжаление си й създал психологически проблеми за цял живот. Разбира се, че не иска да те вижда - какво, да се преструва, че в сряда нищо не се е случило??? Според мен тя наистина те харесва и в момента се бори със себе си, за да реши дали да се мъчи да прави компромис с вътрешното си чувство: Бягай завинаги от него или да ти даде шанс. Не си представям, че след случилото се, но много повече при твоето отношение (с какво съм я наранил тя се дръжи лошо), тя би ти имала доверие. Предполагам, че ще се разделите, но ще е интересно да напишеш как се развиват нещата.

Запомни обаче завинаги, че когато една жена казва не, има предвид не.

Ж27

20.   "Обичал я" - че колко да я обичаш, като говориш така за нея - "тичам подир нея с подаръци с обеснения колко е перфектна и тем подобни простотии". Обичта включва уважение, а ти не я уважаваш (самият акт говори за същото) - не си готов да обичаш още. Докато не започнеш да я уважаваш, тя няма да те допусне до себе си. В тази ситуация трябва да й се извиниш и то искрено, след като си осъзнал цялата си вина (а тя е голяма, не си мисли, че това е нещо дребно и може да се забрави). След като осъзнаеш вината си (ако успееш), ще разбереш, че любовта е да даваш, а не да искаш, следователно трябва да почакаш и да видиш дали тя иска да даде (да ти прости и да продължи напред с теб).

21.   Ако аз бях бащата на това момиче и знаех за случилото се, щях да имам голям проблем с това, ама много голям. А когато аз имам проблем, тези, които са го причинили също имат голям проблем. Не знам дали стопляш, но щеше да станеш труден за рисуване, а после щях да те хвърля на кучетата в пандиза да те довършат по типичния си начин, знаеш как... После щеше да им даваш доброволно, когато разшириш "кръга" на приятелите си.

22.   Брато, ако ти се размине боя и/или затвора, трябва да си биеш гъзо у тавано. Дано да не повториш на някоя друга и дано разбереш какво точно е любов.

Жокер - не е да изнасилваш и след това да "повтаряш колко е перфектна и тем подобни ПРОСТОТИИ".

Грешката е в нея, че не се оплаква на никого, но я разбирам, защото изпитва и срам. Ако една жена се дърпа и повтаря "не искам", докато и го вкарваш на сила, да, то това е изнасилване. Ако имаш "късмета", тя да се оплаче, в затвора ще се запознаеш по-подробно с това преживяване.

23.   Както си на 18, в панделата много ще ти се "радват". Знаеш ли колко са дефицитни и търсени такива?

24.   ТИ СИ ПЪЛЕН ГЛУПАК.
Първият път се помни цял живот за жените означава много наистина много, а ти си се държал като един боклук, извинявам се, че говоря така, но ми е омръзнало надъхани момченца да се държат отвратително с момичетата.
Това, което си направил е гнусно наистина.
Тука има толкова малоумни коментари.... даже няма да си направя труда да ги обсъждам.
А ти авторе, ако един ден имаш дъщеря и тя ходи с някакъв 2-3 месеца и той я натисне и тя въпреки, че е казала не оня ще продължи, ти като разбереш ще идеш ли да му разбиеш физиономията а? Сигурно ще идеш.
Самият факт, че си поискал секс от нея на втория месец от нея при положение, че е девствена показва колко си недорасъл и смешен.

25.   А ако тя е била и девствена, ти си не само използвач и изнасилвач, ти си и чудовище! Обичал я бил, но били "тъпотии" да и показва, че е единствена и обичана... Дано някой ден си получиш заслуженото!!!