Разделени сме ама я обичам.. искам я пак
Разделени сме вече от 3 месеца а аз толкова я обичам.. не мога да я забравя .. аз съм момче на 20 год. Пишехме си с нея доста време ( 4-5 месеца ) и всичко вървеше добре и станахме гаджета...бяхме заедно няколко месеца и беше супер като на сън.И няколко дена ми беше супер тъпо и даже не и писах и реших да скъсам поне за малко беше ми много кофти не знам защо... тя ме пита защо и аз не и казах .. но после пак се събрахме само след 3 дена.. не издържяхме един без друг ..след месец горе долу пак нещо не се разбрахме не се виждахме и не си пишехме 3-4 дена и реших да и пиша ама всичко е свършило вече .... колко много я молих.. питах я защо и тя ми каза - преди ти не ми каза и аз няма да ти кажа сега. много я обичам.. пиших и по вайбъра ама ме блокира и от там..... дайте ми съвет мн я обичам... не ми се живее вече боли ме много

чакам ваше съвети.. мерси предварително

Коментари

1.   Ми.. В същото положение съм.. Но имаше 2 години задявки, ала само 4 месеца бяхме заедно.. И к'во? Такъв е животът, това е краят.. Разделили сте се 2 пъти... Нужно ли е да има и 3-ти, защото тогава ще боли още повече :) Горе главата, мой човек! Противно на очакванията на всеки влюбен - ще намериш още много такива "единствени", докато не стигнеш до -НЕЗАМЕНИМАТА... Помни ми думите ;)
Hogf

2.   Човек винаги осъзнава какво губи, ама когато вече е късно. Една изтъркана, но много вярна приказка.

3.   Еми на момичето и е писнало да ти търпи прищевките и настроенията - "Искам да те видя - не искам да те видя, ще ти се обадя - няма да ти се обадя"... Що за идиотско поведение? - Или си с човека и си сериозен и отговорен към него, или не си!!! Какво е това твоето? - Иди си, ела си, ела ма сляз... " Щурава работа! Писнало и е на момичето от твоята нестабилност. Не си тежиш на мястото - това е! Вятър та вей на бял кон! Ей за туй те е зарязала!

4.   Ами да -много ясно, че ще и писне. Ти като я обичаш за по няколко дена или седмици по неизвестни причини. Спокойно, ще ти мине скоро. Просто ти е гадно, че този път не по твоя прищявка сте се разделили, а по нейно желание. Ще си преглътнеш малко егото и ще я забравиш.