Как да зарадвам срамежливо гадже
Това, което ще ви споделя може би няма да бъде нещо ново за някои от вас. Ситуацията е следната: имам си за гадже много срамежливо момче. За разлика от повечето момичета не увъртам и винаги казвам каквото мисля, не правя проблеми от нищото, нито пък съм дразнеща и не задушавам момчето си с куп обаждания в рамките на 15 минути. Уважавам личното му пространство и му давам от колкото свободно време се нуждае. Обаче понякога и на мен ми се иска да се чувствам обичана като всички други момичета и жени. Той е на 20 а така и не мога да получа дори и целувка. Не е лъжа, че е много мил и нежен с мен, но защо трябва да е толкова срамежлив. Чудя се дали аз да не поема инициативата, но пък се притеснявам да не го изплаша и отблъсна по този начин. Не се държи тка сякаш сме заедно. Дори не ме държи за ръка. А когато аз го хвана нищо не казва и започвам да си мисля, че може би не му харесва държание от този тип и има вероятност да го смята за лигаво, въпреки че според мен проявата на нежност не е нещо лошо и не трябва да отсъства. Как мога да го накарам да се отпусне или поне да разбера защо реагира така. Като ме изпраща след прегръдката се отдалечавам на сантиметри разстояние от него държейки ръцете си около врата му и продължително го гледам в очите докато се усмихвам. А той си тръгва с думите "как хубаво гледат тези сладки очи". И намеци и всичко а така и не мога да получа една целувка? Къде бъркам? И за момиче на 18 не мисля че искам много.

Коментари

1.   Не бъркаш никъде. Момчето няма опит с момичетата. Може би ти си му първата приятелка и го е страх той да не сгафи и затова непоема инициатива. Ще бъда критикуван от много но ще ти кажа че ти го целуни и му кажи че много зле се целува независимо как се е справил. Кажи му че ще го научиш но това става с тренировка и кажи след това той да те целуне.

2.   Скрой му такъв номер, че да се озове чисто гол пред цялото общежитие или блок, и всички да му ръкопляскат! Така той ще скъса веднъж-завинаги със срамежливостта си...

3.   Просто момчето си е такова, никъде не бъркаш мила. Защо не му го кажеш в очите. Кажи му, че ти липсват целувки и страст, няма място за притеснения. Някои момчета са такива. Като чета това, което си написала ми се струваш сладка и мила. Явно той не те заслужава...

4.   Покажи му какво искаш, поеми ти инициативата. Знаеш какво трябва да направиш, а пишеш тук. Хайде, развихри се и давай по-смело.

Revenge

5.   До номер 3: защо да не я заслужава? Представи си, че момчето е наистина влюбено, но просто заради срамежливост и неопитност не може да се отпусне? Може тя да пробва да е по-напориста с целувките и милувките и да види как той ще реагира.

6.   Авторката: Благодаря много на всички и всъщност всичко мина много добре с целувката. Да наложи се аз да го целуна, но честно казано не беше никак зле. Чудя се от какво се е протеснявал защото се целува по-добре от бившите ми. И даже след такава целувка всеки би се питал дали това момче всъщност наистина е срамежливо :D

7.   Номер 2, ще кажа нещо само на теб, понеже авторката вече получи нужната й помощ. Ти си дебил! Само един дебил без значение от пола си ще дава такива съвети като твоя. За наследниците ти не ми се и мисли - с такъв родител те ще са супердебили или най-много с минимални умствени възможности (зависи какъв е другия им родител). Предполагам, че съветът ти за събуждане на някой от дълбок сън е да надуем в ухото му тромпет или направо да гръмнем някоя пиротехника до него? Ти да не гледаш още анимационни филмчета?

8.   Сладури. Отпуснал се е човекът, браво :) Разказвай пак как върви, ще се радваме да разберем кога е поел инициативата!

9.   Авторката: ами всичко е идеално до момента. Много се радвам, че имам такова момче до мен :)