Много добра комбинация Мъж лъв и жена риби
Хора, искам да ви кажа, много добра комбинация!! Много дълга обич и допълване има за брак и двойка.
А според вас? Някой да изрази мнение.. Кажете съвети.

Коментари

1.   ;))) при нaс е обрaтното, aз лъвиицa- той риби.
11 вече щaстливи години! Но в нaчaлото, първaтa годинa се кaрaхме достa, докaто се опознaем. Ромaнтичнaтa рибкa имa нуждa от повечко мотивирaне, но зa влюбенaтa лъвицa не е проблем дa му мъркa, побутвa ;)))) Моятa рибкa бързичко нaучи, че е много вaжно зa лъвицaтa от време нa време дa прaви поне двойно сaлто от възхищение към великолепието и.
Момчето ми е умно, прaви си ги!
Винaги сме нaмирaли компромисни вaриaнти, когaто рaзличиятa в мнениятa ни сa били твърде... рaзлични;))))))))
Знaм кaк дa мъркaм, че дa го отвлекa от мечтите му( типично зa риби), когaто спешно ми трябвa в реaлносттa.
Моят опит е щaстлив и сполучлив!

2.   Лъв и Лъв е още по-добра комбинацията! :)

3.   За тези неща няма рецепти. Всеки е индивидуален. Може наглед несъвместими зодии да се окажат добра двойка, съответно и обратното. Важното е хората да се разбират, а пък зодиите... Са чисто и просто измислени от хората. Както и всичко останало... :-)

4.   Лъв и риби, охлюв и крокодил, лястовица и гущер....
Булшит.

Още през 1985г американски учени ДОКАЗАХА (не предположиха, не налучкаха, а ДОКАЗАХА), че астрологията е псевдо наука (демек измишл'отина).

Моля Ви спрете с тези глупости, просто е смешно. Астрологията е едно от най-големите човешки недоразумения и е жалко, че все още има доста хора, вярващи в нея. Ако не ми вярвате се образовайте малко има много материал е Нет-а.

5.   Номер 4, ти това от личен опит ли или просто си чел/а някакви глупости в нета и си им повярвал/а?

Първо намери свестен астролог, после го провери със себе си и с още няколко човека, и тогава вече с този събран РЕАЛЕН твой опит ела тука да пишеш и да споделяш! Абсолютно сигурно е, че ще дойдеш с увиснало чене... (казвам го от личен опит)

Не ти ли е направило впечатление, че в Интернет можеш вече да намериш "хиляди доказателства" както за една теза, така и за обратната й (антитезата). Какъв е изводът? Че човек избира и "вярва" на тази или на обратната информация, според колкото му е акъла.

Мъдрият човек ПРОВЕРЯВА, той не се доверява. Също така - не си позволява лукса ДА ДАВА "КОМПЕТЕНТНО" МНЕНИЕ и да говори така убедено за нещо, в което не се е убедил или разубедил ЛИЧНО, на базата на личен опит.

Иначе заприличва на K-Man...

6.   Номер 5, какво значи "свестен астролог"? Значи сам/а признаваш, че повечето са мошеници и правят пари за сметка на глупостта на разни хорица, които вярват, че "кармата е написана в звездите". Я стига! Колкото вярвам в непорочното зачатие (хайде сега ще ме погнат и религиозните :)), толкова вярвам и в зодиите. За първото съм резервирана, защото не подлежи на доказване, а за второто - именно от ЛИЧЕН ОПИТ. Не си ли забелязал/а как хороскопите са написани по начин, по който да бъде възможно да се асоциират с възможно най-голям кръг от хора? Например: "упорити, максималисти, искрени" и прочие, и прочие. Кой не би признал, че упорит? Същото се отнася и за отношенията мъж-жена. Направо ми е смешно като чуя някоя приятелка да се вайка: "Ау, той е овен, никакъв шанс да се получат нещата". Що за глупост? А пък колко много хора познавам, които въобще не си отговарят на "хороскопа"... да не ти разправям.
Както и да е, прав/а си за едно - всеки има правото да вярва в каквото си поиска. Това се отнася и за теб, и за номер 4, и за мен, за всички. Не е нужно да реагираш така остро, само защото даденият човек отрича тази "наука".

7.   №4, интересно как са го доказали и то американски учени? Астрологията е абсолютно сериозно нещо и един от най-добрите астролози, между другото, е американката Линда Гудман. Нали не смяташ, че си нещо изолирано от всичко, което съществува? Определено не ти говоря за хороскопите от 3 изречения в сутрешния вестник.

8.   Ах, мили рибки и лъвчета, направо сте ми сладки как си вярвате на тея неща. За жалост аз не съм зоолог и ми се налага да "се комбинирам" по други признаци с хората. Стана ми интересно обаче за сериозността на науката - астрология. Номер 7, може ли малко инфо? Някакви изобретения ли има, базирани на постиженията на тая наука, или просто велики рзкрития, полезни за осъзнването на човешкото същетвуване?

9.   Авторката:ами хора, според мен тези с опит нека говорят, а другите коментатори какво говорите, имате ли такъв опит- не!!! Вижте, аз ви говоря от опит, и жената от коментар 1 също говори от опит, така че нека да коментират хората с опит.. , защото много ми е интересно.. по темата.. Не ми спирайте ентусиазма!!

10.   ... имам приятелка зодия риба и от четири-пет години има връзка с мъж лъв.... в началото се чудих какво намира той в нея, чисто визуално а тя бе лудо влюбена в него... сега обаче сякъш е точно обратното, тя се отегчи, той настоява... много са различни и явно това ги свързва противно на астрологичните комбинации.... и.... естествено и ддвамата са семейни с добри семейни отношения.... така че авторке не спирай с ентусиазма.... поздрави..

11.   Ужасна комбинация за връзка. Като приятели може да са ок, но за нещо повече-едва ли... Виж комбинацията Лъв-Лъв е взривоопасна, страстна, споделена истински бум

Една лъвица

12.   е, за жена лъв и мъж риби, не зная, но за жена риби и мъж лъв има разбирателство, защото по принцип жени- риби слушат, а мъжете зодия лъв заповядват и искат да им се изпълняват желанията

14.   Аз съм риби, бившият ми мъж е лъв. Аз съм чувствителна, той беше властен и искаше да му се възхищавам. При нас не сработи, дано при вас е по-добре.

15.   номер 14, а защо се разделихте, той ли поиска?? Дали при раздяла правят компромиси и дали могат да се върнат ако не сега, даже след време при приятелката си според теб? Ти искаш ли да се върне той? Защо?

16.   Номер 15, 14 съм. Имахме много проблеми, беше твърде ревнив и искаше да ме контролира. Не можех след работа да изпия една бира с колеги, за 11 години брак се е случило не повече от 10-ина пъти да поискам, но ставаха страшни скандали и спрях. Не виждах приятелките си без него. Накрая почна да звъни, ако закъснея след работа, и да иска да говори с колегите ми, за да се увери, че съм в офиса. Търпях това 2-3 години. Той стигна до това аз, като съм при майка му, да я обвинява, че ме прикрива и ми помага да въртя любовници. Не издържах и аз поисках да се разведем. Той е страшно горд, веднага се съгласи. разведени сме от три години, отскоро имам нов партньор, той също. Сега се разбираме чудесно и си помагаме, но повече не бих се върнала при него. Другият проблем беше, че като си пийне, обичаше да ме унижава пред приятелите. Караше всички да се чувстват неудобно и престанаха да излизат с нас.
Това обаче може да не е свързано със зодията, просто човекът да си е такъв. Пожелавам ви при вас да сработи!

18.   Защо си се развела за такава простотия? Той като те обича много ясно че ще те ревнува. А ти си тръгнала да се разделяш... вместо да го обичаш.

19.   Лъвовете са сериозни в брака си и не искат разводи. Вие как мислите за други техни качества?

20.   Лъв са най- отвратителната зодия. Самовлюбени,надути, нахални,високомерни и си вярват,че наистина са "царе" и всички около тях са техни "слуги",които са им длъжни да им се подчиняват и да им изпълняват заповедите,особено мъжете. Страдат от мания за превъзходство и искат вечно да са център на вниманието,и когато не им обърнеш внимание са способни да вдигнат кръвно до небето от яд. Зверски ревниви и обсебващи са и мислят за жената като за предмет,за тяхна собственост. Не я пускат да излиза от вкъщи сами,не дават на мъжете да я гледат.. абе яко са влезли във филма,общо взето. На жена Риби въобще НЕ препоръчвам такъв изверг. Жена Скорпион

21.   Умът ми не побира колко трябва да си малоумен, за да правиш обобщения от сорта "жените еди каква си зодия са еди какви си, а мъжете са еди какви си".

Направете едно статическо проучване и вижте колко процента отговарят на малоумните ви предразсъдъци. Защото когато някой малоумник каже "еди коя си зодия са еди какви си", винаги се сещам за моите познати от тази зодия и да ви кажа в 90% от случаите нямат нищо общо с тези описания. Няма как месеца на раждане да те определя като човек, но това могат да го разберат хора, които имат нещо на горния етаж.

Тези зодиакални маниаци за мен са като сектанти с промити мозъци и не вдяват дори какво им говориш.

22.   И какво лошо има да излизат все двамата а не по сами? Има ли някой да сподели за лъвове с разводи? Аз познавам един случай не искаше да се развежда..

24.   Имала съм връзка с мъж лъв. Не, не и не, просто не са съвместими, вода и огън няма как посмъртно да са съвместими.

25.   Наистина риби са прекалено добри за лъвове. Постоянно лъвовете се налагат, командват, не оставят свобода за нищо.

26.   А обратната ситуация - жена Лъв и мъж Риби става ли? Искам да попитам, защото аз съм мъж Риби и съм влюбен в една Лъвица, и искам да я прелъстя и да правя секс с нея. Е, не само секс, де, нямам нищо против и да се обвържа сериозно с нея. Все пак, Рибите не се страхуваме от задълбочаване в сериозна връзка, за разлика от някои други представители на зодиака... Няма да ги казвам, те сами си се знаят ;););)

27.   Става такава комбинация, но лъвовете много се лъжат и не знаят какво правят много пъти не познават хората и помагат и на добри и на лоши, а могат и да обиждат старите си приятелки и без вина да обиждат. Могат и да се крият и да не говорят и да си пазят семейството и да ги лъже жена им.

28.   За мен най - добрата комбинация е жена везни и мъж лъв! Адската огнена стихия от страсти емоции караници сдобряване... Свикне ли мъжа лъв с такава жена не търси друга и не може да живее без нея!
Идеалната кралица и подобаваща отговаряща на на Негово Величество и царско потекло!

Обичам те моето лъвче!

Жена на 25

29.   Жените руни са много драматични постоянно в някакви филми и скучни! А мъжа лъв иска страст забавление лекота спокойствие позитивизъм! Не търпи драми и скандали за щяло и нещяло!

Жена на 25

30.   Жените риби сме улегнали и постоянно търпим. Аз наистина сега не съжалявам, че преди време бившия ми приятел лъв отиде при друга - стрелец. Защото толкова много ми се налагаше, че аз мислех че само той е прав и всичко изпълнявах и накрая от лиготия пак той прав, аз работя, той тръгна с друга..

31.   Наистина астрологията е новата религия, но и помага на хората да дискриминират по рождена дата. Тъпотия.

32.   Н 30 - зашотот си му била скучна и еднообразна! Мъжът лъв не харесва шаранчета, н си си отстоявала мнението и позицията! Обича ги само е тигана и чинията си!
Негово Величество харесва детски смели и достойни за неговата Иванка и природа жени!

Жена на 25

33.   Да, много по-улегнали сме рибите. По-хармонично ми е в новата ми връзка. Не ме командват толкова. И не изпълнявам вече толкова много желания. И като не ме е оценил тогава, едва ли ще осъзнае в бъдеще, че съм правила за него жертви тогава. И че човек може да бъде приятел винаги ако иска и НАЙ-ВЕЧЕ човек. ТАМ КЪДЕТО НЕ ТЕ ЦЕНЯТ И БЪРЗО ТЕ ЗАБРАВЯТ И ИЗТРИВАТ ( 5ГОДИНИ ПРИЯТЕЛСТВО) НЕ ПОМАГАЙ И НЕ ВЯРВАЙ МИ Е УРОКЪТ. ДОВЕРИЕ само на тези, които ми помагат вече.

34.   Аз съм лъв и повечето хора риби, които познавам са готини и устати, противно на клишето, че не говорили. Така, че само бих се радвал да имам гадже риби. Една жена ми каза, че ще се оженя за жена водна зодия и си викам "Дано да е риби", щото другите две хич не ми харесват - жените рачки изневеряват повече и са супер мега скучни домошарки, докато рибите обичат и излизането. Скорпионките излизат често, но са злобнички и имат доста натоварващо държание и енергия.