Харесвам всичко в нея!
Здравейте, луд съм по едно момиче. От няколко месеца харесвах една колежка. От скоро все повече си падам по нея. Сега е обожавам. Мисля само за нея. Повреме на лекции я гледам постоянно. Първо харесах излъчването й, красотата й, скромността й. Сега всичко в нея ме привлича-усмивката, косата, очите, ръцете, гласа, името ,обиците й хах .

Харесвам начина, по който държи химикалката, начина, по който отваря вртата - с дясната ръка държи дръжката, а с лявата леко бута отгоре :). Харесвам как не си купува Кока-Кола, а СПРАЙТ , харесвам начина, по-който се облича, начина по който държи папката с лекции и т.н. и т.н.

Дори последните дни забелязах колко хубаво тяло има, и как това ме привлича също страшно много-а това, че чак сега го забелявам може би доказва ,че това не е поредното обикновено плътско привличане.Луд съм по нея!

Какво да правя ?Постепенно да се приближа до нея?Или направо да е 'дръпна' на страна й да и кажа ... ох....не знам ... това ми е първия такъв случай. Никога не съм имал гадже/Нямах гадже понеже съм малко... идеалист... искам наистина да харесвам момичето, а не просто както някой хора- за еданта бройка :( -а иначе съм имал възможността... /

Казвайте какво да правя, моля Ви.
"Бъди себе си" е добър съвет, но ще се радвам и на други оригинални и полезни съвети .
Благодаря Ви предварително!

Коментари

1.   Олеее, колко хубави думички.. аз съм момиче и се случва същото и с мен, само че съм влюбена в колегата :Д и аз по същия начин полудявам като го видя, той е перфектния човек за мен, но не знам как да му го кажа и как точно да постъпя :С Трябва да си по-смел, сближи се първо с нея, всичко с времето...

Аз станах много близка с въпросния човек, но не знам следващата крачка каква да бъде... Разбирам трепетите ти :) Успехчета и дано тя наистина е човека за теб!

2.   Поведи кротко хорото да не я оплескаш. Заговори я, излезте няколко пъти, дай и възможност да те опознае и после, ако си сигурен, че тя е жената - действай.

3.   Това вишистите са най простите хора

4.   Пич и с мене стана същото даже бях пуснал горе долу същата история, но мойта беше малко по трудно, но аре да не се отклонявам.

Значи моя съвет е да се запознаеш с нея първо, после да я поздравяваш като се виждате на лекци, а след седмица да и поискаш тел и номер или скайпа или и предложи приятелство във Фейсбук, можеш да и пуснеш първо съобщение: Извинявай, но ти не учиш ли тая специалност, щото съм те виждал на лекции".....

Но недей бърза и не показвай, че си хлътнал по нея, прави и комплименти днес си с много яка прическа, супер блузка, питай учиш, разбрали този тъп урок и т.н. Може после на кафе да я покниш и т.н.

5.   Може би не трябва да питаш нас а да си по-смел, покажи й като начало, че я харесваш, та дори и само с поглед. Тя ще го улови, а може би ще ти даде и някакъв знак. Пофлиртувай открито, но ненатрапчиво. И въобще съвета "Бъди себе си" е доста добър. Не го пренебрегвай!Бъди деен, иначе тя може и да не те забележи.Успех ти желая.

6.   Запознай се,опознай я като човек.Ако има привличане,нещата ще се случат. Личи си ,че си идеалист, към момента харесваш обвивката,която виждаш,занчи е време да опознаеш и съшността

7.   Да определено трябва да и кажеш.Може да не е направо, може да я поканиш на кафе ако я познаваш.Ако не се познавате лично трябва НЕЗАБАВНО да се запознаеш с нея.

Казвам това, защото точно това мисля, а аз мисля като теб(и аз съм ,,идеалист").Мисля, че много правилно постъпваш като си решил да излизаш само с момичета, които наистина харесваш.Хайде давай смело и УСПЕХ!!!

8.   Страшно се радвам, че прочетох твоя пост. Върна ми вярата в истинската безкористна и идеалистична любов. Пази се обаче да не я идеализираш твърде много и после да се разочароваш. Любовта ти е завъртяла главата и започваш да виждаш това, което ти се иска. Стани й първо много добър приятел и тогава премини към по-директен подход. Успех и искрено ти стискам палци това да е история със щастлив край.
G.

9.   Ожени се за нея и всико ще започне да те отвращава...

10.   Автора:
№1-Благодаря ти много, и аз ти пожелвам успех с ' колегата ' :) ... ;№3 -с какво се различаваме ние, ' виСшистите ' от вас, дето не следвате?

№2, №4, №6-мерси много! №5, благодаря и на теб за подкрепата, интересно ми е обаче момче ли си или момиче :) , ще се радвам ако споделиш. №7, благодарности, нооо искам да те питам също...ти ...срещна ли такова момиче :/ ?

11.   Аз съм номер 7.Момичета срещам, но никоя от тях(които съм харесвал и намирал за красиви и интелигентни) не пожела да излезе с мен дори да пием по едно кафе или сок или каквото и да е.Е последното момиче за, което мнението ми беше изключително високо се нави с триста зора да излезе с мен,(много срамежлива била) но в присъствието на обща позната.На следващия ден срамежливката се целуваше с един неугледен тип и това беше.Не пожела да говори с мен дори по телефона, а я мислех за най свястното момиче в града.
Това беше преди около 10 месеца.От тогава не съм правил опити да излизам с момиче.
Какво ще правим братче?

12.   Аз съм за номер 9 :)

13.   Тия, които сте за №9 и такива като него, явно много сте се отвратили от живота. Не намирате ли нещо красиво, което да ви кара да се усмихвате. Не вярвате ли, че има истинска любов, дори след брака, а не само отвращение и погнуса. Ако отговора е "Не", тогава ви питам защо изобщо живеете.

Към автора: Не е нужно да се придържаш към сценарии, просто скъси дистанцията с една усмивка, поздрав, няколко приказки и после...давай смело!

14.   Aвтора:
8,13,Благодаря!
11 ,УСПЕХ!

15.   Не съм чел другите какво са ти писали но ако все още си толкова луд по нея и все още нищо не си направил можеш да направиш така, просто намери начин да и пратиш линка към този сайт за да го прочете.
Начини много мисли, докажи и се.
Или може и да не разбере какво ще загуби ако не го пратиш.

Всеки има половинка в живота дано тя да е твоята иначе ще се наложи колкото и да ти е трудно да се преориентираш към жена която и тя те забелязва по същия начин.