Аз съм пълен идиот
Объркан съм ужасно. Имах си приятелка която ме заряза, защото допуснах много грешки които я нараниха. Да съжалявам, но и тя имаше вина макар и по малка от моята. Чувствам вече как полудявам. Започнах да се самонаранявам. Притеснявам се за себе си. Най- лошото е, че тази обич която изпитвах към приятелката ми започна да се превръща в омраза, защото тя тръгна с един човек който уж ми е приятел. За 1 седмица ме забрави и се влюби отново в друг. Мисля, че наистина полудявам... не знам какво да правя. Изгубих най важното за мен. Приятелката си, а сега започвам да губя и приятелите си. Винаги ужасни работи ми се случват. Моля ви за помощ, защото не знам колко още ще мога да се въздържам... Благодаря на хората които ми отделиха малко от времето си !

Коментари

1.   Напиши нещо повече за грешките си , иначе няма как да се даде обективен съвет.На колко си години?И това има значение!Напиши нещо по подробно!
Анна

2.   Защо те заряза,какво толкова си направил ?

4.   Дръж се мъжката пич!
Не показвай отчаянието си, защото няма по отблъскващо нещо за жената от един отчаян и молещ се мъж!
Envy Me

5.   От автора:
Грешката ми е, че изгубих доверие в нея за малко. Едни хора които са нещо като мои врагове, ме настроиха против нея. Всичко беше много убедително и аз като най-големиятидиот им повярвах. Глупаво е знам много съжалявам за всичко и тя го знае. Уж ми прости и искаше да опитаме отново. Аз не знаех какво да и кажа тогава и оставих нещата така както са си.

Но седмица по късно аз вече имах готово решение. Бях съгласен да опитаме отново, но тя вече не искаше. Каза ми да я забравя. Вече не ме обича а аз я обичах много. В деня в който тя ме заряза нацяло аз много тъгувах. Преди това тя даже не ми прие подаръка. Бях ужасно наранен. Започнах да се самонаранявам. Изобщо както казах вече.... откачам и не знам какво да правя. А за възръстта... ами на 14 съм... все пак знаете.. любовта чука на вратата без да пита. Когато човек има шанс трябва да го използва а аз може да се каже, че пропилях почти всичко...

6.   Всичко е в твоята глава.Само ти можеш да си помогнеш.Ние каквото и да ти кажем, няма да има особено голям ефект.Просто спри да правиш това, което правиш сега.

И запомни, че с един човек не свършва света.Тая планета е пълна с хора, които са загубили някого, но всеки намира сили в себе си и просто преодолява загубата.Ще намериш друга, колкото и да не ти се вярва сега.
Успех!

8.   Не се отчайвай! Някога съдбата ти ще ти се усмихне!

9.   На 14, та ти си дете, за бога! Каква любов ти чука на вратата.

Не се обвинявай толкова, излъгали са те и си повярвал - не си имал опит, нормално е. Гледай напред.

10.   Спри да премисляш случката. Вземи си поуките и продължи напред. Кофти ти е, объркан си и на твоята възраст подобни обвързвания са пълен абсурд. Ще ти мине, а сега най-добре насочи енергията си в учене, хобита и изобщо, развивай се и спри да си пилееш времето, защото когато наистина станеш на възраст да въртиш любов, ти ще си се изцедил емоционално и ще си спрял в развитието си, за разлика от наборите си. Казали са хората - всяко нещо, с времето си. Успех и по-леко с емоциите.
П. П: А, и още нещо - спри да се наричаш идиот и т. н.!