Не съжалявам за избора си
Бях омъжена и живях 13 години със съпруга си. Нещата не вървяха още от самото начало, но вече имахме дете и ми се струваше че няма да е редно да се разделим.
И така времето минаваше, годините се изнизваха и ние се отчуждавахме все повече един от друг. Когато дъщеря ни стана на 5 г., той ме помоли да имаме още едно дете, така нещата можело да потръгнат и прочие, и аз се съгласих. Роди ни се още едно прекрасно момиченце, но отношенията помежду ни останаха все същите, даже може да се каже и по-зле. Не си говорехме, нямаше за какво, единствено ме питаше какво има за ядене и лягаше пред телевизора.

Това ме измъчваше и реших да си споделям мъките в нета и така открих любовта на живота си. Човек, който да ме обича и да ме подкрепя във всяко едно отношение.
С
ъбрах кураж и разказах всичко на съпруга си и така сложих края на моето страдание, преди да започне началото на новия ми живот.

Сега съм щастлива, децата ми са щастливиа, и ни предстои още по-голяма щастие, очакваме бебче, което ни прави мн мн по-щастливи.

Незная дали за вас това е изневяра, но аз не го разбирам така, защото прекъснах всичко преди да започна отначало.

Коментари

1.   Направила си добре. Аз не можах да се реша да кажа на приятеля си, че обичам друг, само се канех, докато не ме залови. Изневярата беше само духовна, още по-лошо е от физическата. Жал ми е за него, много ме обичаше, живеехме заедно. Но си обичам другия и ще бъда с него, дано душата ми да се успокои, защото никога не ми е било така добре и спокойно, както с него. Бяхме преди гаджета, преди да заживея с този и аз го зарязах. И мъжа си търпях 15 години, след второто дете стана по-зле. Той ме заряза накрая, слаб човек съм аз, много слаб.

2.   И аз мисля, че си постъпила добре, не мисля че е изневяра. Ти си приключила нещата. Всеки има право да търси щастието си макар и след толкова години брак. Успех!

3.   Поздрави за смелостта Ви.