Измамена и разочарована от мъжа си
Здравейте омъжена съм от 5 години с мъжа ми и имаме момиченце на 4 години. Да споделя също, че се познаваме от 10 години и той е единствения мъж в живота ми. Досега никога не съм се съмнявала в него и нищо не ме е карало да го правя.

Една вечер докато успиваше детето ни той получи смс и нещо ме накара да го прочета, въпреки че беше от мъж. Беше от жена и пишеше колко му липсва, че го целува навсякъде и т.нататък. Измъкна се от ситуациятя, че не знае от кой е и че сигурно е грешка или пък някой го майтапи. Почти му повярвах докато не направих разпечатки на двата му телефона и тогава си призна, че се познавали и само се чували, и не е имал допирен контакт с момичето. Открих също, че има доста жени на които е звънял, но не съм го хванала в изневяра.

Искам да допълня, че работата му е свързана с доста свободно време и понякога далеч от семейството. Мъжът ми е добър човек, даже много ми помага в домакинството и с детето, и за това не съм очаквала това от него. Каза ми че само се е обаждал, за да си запълня времето и нямало изневяра. Аз съм доста обидена и да не разбера 3 години, значи много се е прикривал, и лошото е че съм злопаметна. Давам всичко от себе си, но искам да получавам същото.ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ!!!!Знам че има и много лоши мъже, които бият и обиждат, но товане е оправдание да го прави.

Коментари

1.   Здравей, мн се замислих по проблема ти и предполагам, че не е рядко срещан. Свободното време за съжаление е една възможност да се захванеш с нещо, което не е редно. Според мен ако човек трябва да си запълни времето, то той може да го направи с нещо мн по полезно, отколкото да звъни на други жени, с цел забавление и развлечение, а ако е един искрен и обичащ семейството си човек би трябвало да сподели с насмешка това което прави.

Аз самия съм свидетел как едно семейство с 2 деца едното от което също на 4 и ми е племенник да ми жив и здрав имат лични скайпове и си чатят с чужди жени и мъже(говоря за флирт) като го правят ей така просто за забавление и си го споделят един с друг и заедно се забавляват като няма и сълмение за изневери и такива неща. Факта обаче че това нещо е крито толкова време от теб а също така че се опитва да се измъкне от ситуацията не говори нищо добро за тези му действия.

Според мен трябва доста сериозно да си поговорите по тази тема и да си изясните дали нещо е започнало да липсва помежду ви и сериозно да пораборите за неговото отстраняване. Семейният живот не е никак лесно нещо. Човек трябва да се стреми да запази хармонията и порядъка в него. Желая ти от все сърце успех и дано всичко е наред :)

2.   Виж... не искам да звучи скептично, но не му вярвай! Това е едно супер тъпо и елементарно оправдание, чрез което се измъква от ситуацията...но за кратко.Продължавай да следиш тези обаждания и смс-и, бъди убедена, че има нещо гнило.Не искам само да "паля огъня", но съм минала донякъде през това и имам една обща представа какво се случва и до къде стигат пдобен род истории.....
Успех!

3.   Cеднете и поговорете... няма друго решение за мен ако го има пламака между вас седнете живота е за двама...

4.   Да, бе, само седят и си приказват? Не му вярвай, лъже те. Очевидно те обича, и теб и детето си и не иска да ви загуби, но в същото време не може да си го държи в гащите и си го пъха наляво-надясно. Това е често срещано явление, едва ли изпитва някакви силни чувства към жените, с които си говори и спи, но е загубил сексуална тръпка към теб, може би или просто не е от моногамните типове. Поговорете като хората, помоли го да ти обясни ситуацията, и ако наистина е така си събирай багажа... Иначе другото не е живот.

5.   70% от мъжете сме като твоя мъж. Щом се грижи за семейството си и не ходи демонстративно по чуждо ,не си разваляй спокойствието. Ако си търсиш повод и искаш да си развалиш семейството послушай №"4. Имаш и дете 0помисли за него.Вероятноста следващият ти мъж да е като този е фифти -фифти.

6.   Лъже те, със сигурност ти е изневерил, дебилско е само да е звънял, ама моля ти се. Тя му пише такива неща, а той само си говорил с нея. Друг е въпросът, че не си заслужава да го оставяш. Найстина повечето мъже са такива!
М25

7.   Благодаря на всички за съветите!!! Мъжът ми си смени номерата на телефоните, но ако желае може да звъни от други телефони, защото знае, че имат разпечатки. Почти на всеки сигурно му се е случвало да кривне от правияя път, при нас ще е продължило цял живот, докато не разбера. Лошото е, че през това време съм била доста уязвима с бебе поцял ден заета, майка ми имаше големи здравословни проблеми, за които се грижех, сестра ми преживя трагедия, за която бях съпричастна. Амъжът ми се е възползвал от намалението, вместо да ми съчувства или поне нещо да го накара сам да спре.

8.   Не казвам, че ти си виновна за станалото, но явно напоследък не си имала много време за мъжа си.

10.   росирос 49 г.
АКО МЪЖЪТ ТИ Е МЪЖ НА МЯСТО....няма да се възползва от намалението,а, ще бъде с теб и ДО ТЕБ !!!
№ 8 защо говориш глупости и ме караш да обиждам,тя гледа бебе,сестра си,майка си, а,той гадното копеле с извинение...
къде е ???
МИЛО МОЕ ЖЕНЧЕ,АКО искаш си дай скап и ще ти кажа и други неща свързани с твоят случай.Ако искаш разбира се .
До скоро .

11.   От авторката

№10 ако нямяш нищо против ти ми остави своя скайп. Предварително Благодаря!

12.   До авторката:Росирос
Скайпа ми е:rosiivalio