Когато сърчицето ти се пръсва от болка...
Случвало ли ви се е да обичате толкова много, че само като си помислите за даден човек и сърчицето ви да бие толкова лудо, че чак да боли!? Човека, който караше всичко в мен да се преобръща вече 8 месеца не е до мен... боли! Връзката ни беше нито толкова дълга, нито кратка.. 4 години. Минаха токова бързо..

Обичам го с цялто си сърце. Аз сама си тръгнах от него, поради факта, че след като се прибра от мисия нещата просто не вървяха.. и дойде момент в който чашата преля. Този човек не беше същия, беше инзервен, от устата му излизаха думи, които ме режеха с нож и просто.. си казах "НЕ МОГА"!!!
Но той пък не ми остана и длъжен, даже нямаше желание да говори с мен след.. седмица да кажем. Минаха няколко седмици и разбрах че даже си е намерил някаква малка кокона на 16, 17 годинки, с която си споделя времето. В този момент получиш най големия шок в живота си, та той е на 30 години, какво иска от 16 годишна, която тепърва ще си подрежда живота? !
След това се осъзна, обади ми се, примоли ми се, върнах се.. но всичко беше за кратко.. този човек не беше същия с когото се събуждах всяка сутрин и лягах всяка вечер. Беше друг, може би обичах спомена за стария човек, който беше.. не знам! Лошото е че продължавам да го обичам толкова зверски силно!!!! Чуваме се, споделила съм си чувствата към него, той също неговите към мен, и до там... не се взима нито решение, нито нищо!

Объркана съм, обичам го страаашно много. Боли, само като си помисля за него.. единственото, което изпитвам е безразличие към всичко, всички, ... чакам само момента в който ще ми се обади, пише или просто го срещна по пътя... Ужасно трудно ми е да преодолея тази болка... а знам, че той вече е друг... не е същия човек който обичах с цялото ми същество!!!

Коментари

1.   Тъжна история! .. Може би просто трябва да насочиш мислите си върху нещо друго, а не в това кога ще ти се обади или кога ще го видиш. Осъзнаваш, че не е същия, но въпреки това отново го обичаш, а не можеш да бъдеш с него... Или просто говорете след като сте си казали какво чувствате променето нещо в себе си, за да се разберете ако искате да сте заедно... Не знам само така може да се оправят нещата или ако не стане и така.. просто трябва да спреш някак си да мислиш за него. Примерно работи повече, излизай повече, макар и да не искаш.. Трябва да се разсейваш с нещо колкото и да ти е трудно, за да мислиш по-малко за него! ... И все пак ако и той чувстваше същото към теб, тази толкова голяма обич.. би трябвало той сам да поиска да промени нещо и да стане същия човек.. А също така и каква е причината да се промени толкова? Какво е станало на мисията? Пита ли го? !

2.   Бъди силна и имай достойнство! След като той се забавлява с други, а и отделно сте правили опити да се съберете, но не се получава, какво търсиш там? По-добре си тръгни с високо вдигната глава и не падай на колене пред връзка, която очевидно се е изчерпала. Всички знаем, че е трудно, но ако се връщаш и се тормозиш най-много да страдаш още повече!
Стискай зъби, всеки е минал по този път.