Изневерих и съжелявам..
Здравейте има си приятел от 1 год. отношенията ни бяха прекрасни в началото всичко беше като приказка.. но аз направих едно глупаво решение заминах за 3-4 дена с една група от България за Гърция, поддържахме си връзка с моя приятел, но той беше съкрушен от моето заминаване и ми наговори масати глупости, когато си идвах към БГ се запознах с едно момче и бяхме седнали заедно в автобуса в началото само си говорехме после започнахме да се гушкаме и накрая се стигна до целувка, друго нищо не сме правили все пак сме на път.. но в абтобуса в който бях имах познати, които познават и моя приятел и са ме видели и са му казали, че съм се целувала с някакво момче, той ме попита дали е вярно, но аз не можах да му кажа истината, незнам защо го направих, дори нямах чувства към това момче, незнам защо му позволих да седне при мен и защо изобщо стигнах до там.. Обичам приятеля си, давам всичко за него.. той също ме обича и то прекалено много казаха му няколко човека за мен и тва момче, но аз го убежавам че не е вярно и той ми вярва, но сега пак се заплете нещо ситуацята намесиха се още хора и той пак ме попита дали е вярно, но аз не мога да му кажа такова нещо това ще го съкруши знам че никога няма да ми прости.. а аз го обичам прекалено много за да му кажа истината.. кажете какво да правя да му кажа ли или не?

Коментари

1.   Спокойно не е изневяра но не се целувай с хора който познаваш от няколко дена още повече че имаш приятел.

2.   не си мисли, че ти вярва. В момента те пробва дали ще му кажеш истината. Ако не го направиш ще ти бие шута по много коварен начин. Сигурен съм, че ще измисли нещо.

3.   Здравей, момиче на 14 съм, (: Бях в същото положение. Мислих много.. казвах си, че той няма да разбере истината, но имаше една топка в мен която ми тежеше! Рано или късно истината излиза на яве. Поех този риск и му казах, казах му колко много съжалявам, обясних му, че нищо не е било с чувства! Вярно е може да ти се разсърди, но постави се на негово място. Той да се е целувал с друга.. ти не би го приела добре нали? Затова и трябва да приемем грешката която сме направили... Но е по добре да действаш сега! Кажи му истината, дори да патиш после от това.. Само помни, че колкото повече го криеш толкова повече съмнения ще се появят при него отностно периода в който не си му казала.. Надявам се той да те разбере! Пиши какво е станало! (:

4.   Истината рано или късно се разбира. Най-добре му обясни ситуацията, както си е била наистина, а не както другите му обесняват и ако евентуално връзката ви продължи, той няма чак до такава степен да се съмнява в теб след това. Разбира се, че ще има период, в който да се съмнява в тебе, но се постарай отново да спечелиш доверието му. Кажи му, че съжаляваш, но бъди готова и за прошка, и за приключване на връзката. Пожелавам ти успех.

5.   Супер-изневяра! Сега ще ти се родят тризнаци и ще ги гледаш сама!
А с каква "жел" съжЕляваш - леле майко!

6.   Кажи му, щом го обичаш. Аз, ако премълча истината от приятеля ми ми е кофти, тъжно и т. н. Така че кажи му. Все пак всеки заслужава 2ри шанс. :)

7.   Защото си разглезен парцал и това е само началото. Дано момчето не го преживява прекалено. Защо лъжеш и не можеш да си отговорна за това, което сама си избрала да направиш. Какво ще те спре, когато пак някой реши да направи каквото си ще с теб. Примиряваш се, с това което си и ттва е...

8.   Детска ти работа! Твоето не се брои за изневяра, а ако гаджето ти смята обратното, по-добре му кажи истината, та да се приключи с тая простотия.
ПП: Не е добре, че го лъжеш. Това е нещото, за което може да бъдеш упреквана, а не за това, че в пристъп на бяс си се натискала с някакъв юнак в автобуса.

9.   За да се случи нещо такова определено нещо в любовта с приятеля ти ви куца и все пак случва се и в най-добрите случаи. Не те съдя. Ако се обичате ще го преодолеете, не е добре, че лъжеш обаче.

10.   И да му кажеш и да не му кажеш той вече знае истината. Когато един човек лъже му личи адски много особено когато си е виновен. Най - вероятно ще те понаебава още малко и ще ти бие шута, но ти не си притеснявай ще си намериш друг, който най-вероятно ще направи това, което ти си направила със сегашния си приятел. Нали се сещаш в живота всичко се връща.

13.   ".. а аз го обичам прекалено много за да му кажа истината.. " - самото изречение си противоречи. Ако обичаш някой, си искрен с него и му даваш право на избор дали да бъде с теб след тази случка, която си допуснала. Може да ти прости и забрави, защото не е имало секс, може и да не. Дай му избор!

14.   Ако му кажеш истина има шанс да не те зареже иначе ще го направи защото ти няма доверие просто му кажи.

15.   Нистина детска му работа. Ако го обичаше толкова силно нямаше да има тов прехвърчване на искри с дугото момче. И да навярно само ще се чцелували но по това което каза малко ви е останало да се награбите и до секс да се стигне. Има няколко варианта може той да знае и просто да те проверяра дали ще бъдеше честна и ако е така съм на мнението на юзъа по нататък в даден момент ще те зареже и може да не ти каже и защо може и да ти кже. Друга въжможност може д не знае трета въжможност да не иска да повярва че е вярно може да има някакив доказателства но да намира начин да те оправдава. Най-разумното а да му кажеш повярвай ми лъжеш ли ще се оплетеш и то доста и няма излизане после. Бъди честна постъпи зряло и си поеми отговорността от това и последствията. Не знам на колко години си но ако си на 18 и повече няма как да те оправдае някой.

16.   Как може да се целуваш някой, който си срещнала току що в автобуса? !? Не знаеш защо си го направила - защото си го искала. Знаела си, че има ваши познати в автобуса, знаела си, че ще му кажат и ако не си била на път, а някъде другаде и до края да си стигнала с онзи.
Или не обичаш приятеля си, или в главата ти патки са мътили гъши яйца. Каква е тази безотговорност? Голям човек си, признай си всичко и поеми отговорност за постъпката си. Недей да лъжеш момчето и да си играеш с него. Кажи му всичко и кажи че съжаляваш. А дали ще ти прости, това е друг въпрос. Може би щеше, ако му беше казала веднага след като си се прибрала. Знаела си, че ще разбере все някога.
Успех :)

17.   Писнало ми е от такива като тебе.. "много държа на него, обичам го, бих направила всичко заради него"... дано те зареже, защото това заслужава, въпреки че не е изневяра. Знам, че повечето не смятат така, но ти определено не го заслужаваш. Все нещо ви липвсва, но май просто не знаете какво искате...

19.   Още ли не си му казала леле кажи му преди да е станало прекалено късно.