Каза ми да не се занимавам с нея
Харесвам едно момиче от много време. Когато я видя просто умирам. Скоро си писахме за какво ли не, само че по едно време тя ме попита дали я харесвам и аз какво да направя признах си!!! Само че тя ми каза да не се занимавам с нея защото тя ме има само за приател и то много добър и като знаела че я харесвам нямало да може да тръгне с някой. Естествено аз и казах да ходи с който си иска и за мен тва не е проблем. И тя ми каза чао. Все още я харесвам съпер много, но искам да я забравя и да мога да си харесам друга само че не мога. Помогнете какво да направя как да си я избия от главата тя каза че нямам шанс и да не се занимавсам с нея. Също момичета ако ми го е казала това наитина ли нямам шанс с нея?

Коментари

1.   Според мен трябва да спреш да й пишеш за известно време, ако много й се натискаш ще стане по-зле. Щом те харесва само за приятел, значи не може да го промениш. Смятам, че ти е време за промяна, започни да тренираш, смени прическата, купи си нови хубави дрехи и си намери гадже, като я намериш се дръж хубаво с нея, купи й цветя, гушкай я, и това момиче ще види какво е загубила и ще съжалява, повярвай ми, но тогава не зарязвай твоето момиче заради нея.

2.   направо си й предложи!

3.   Ако ти е казала така, приеми думите й буквално. Просто не я търси. А това дали да обичаш някого или не, просто не е концерт пожелание. Трудно е да сме господари на чувствата си, но можем да се контролираме донякъде. Помни клин не винаги клин избива. Просто не взимай живота прекалено на сериозно и повече се развличай и мисли за стойностни неща.

4.   Споко то аз и съм си с хубава прическа и си спортъвам много и не смятам че изглеждам зле само че не знам само за нея мисля!!!

5.   Игноооре, нямаш нужда от тази приятелка по начина, по който тя иска - да се въртиш край нея, да й даваш внимание, да я изслушваш да ти споделя дори и за другите мъже в живота й. Повярвай ми трудно е в началото, но в последствие ще видиш, че съм прав! И както казах - игнооре ги лекува тея женски, приятелски настроения, или пък ако не се получи в твоя случай, поне няма да се нараняваш продължително с фалшиви надежди! Като казвам игноре - нямам превид въобще и зорлен да не й говориш, просто се отдръпни и бъди хладен, отговаряй лаконично и ако тя започне да иска нещо друго - ще разбереш.