Какво бихте направили
Здравейте, хора. Аз съм момиче на 16 и искам да споделя историята си с вас.. Има един мъж, който е на 29 ии работи до вкъщи от 6 години. Познавам го от малка и като малка винаги си го харесвах смисъл харесвах силно казано, ами няква детска измислена любов ;д таа в течение на времето чувствата ми се усилиха към него и станаха дооста сериозни... обаче аз си траех, той винаги се шегуваше с мен ии ме разсмиваше, познава се със семейството ми много добре и много се уважават.. не смеех нищо да му кажа за това, което изпитвам, защото все паак.. да.. ии миналата година когато се прибирах към вкъщи се видяхме и той ми каза, че съм много красива, решихме да се разходим малко и той започна да ми говори, че се е влюбил в мен и било много силно и че би направил всичко, за да е с мен, колкото и да му се налагало да чака, просто искал да съм с него, след време да живея с него, да ме прави щастлива и някакви такива.. и аз естествено се шокирах, защото нямах представа, че това е възможно, като все пак аз изпитвам същото.. та първо се почувствах много щастлива, но после като осъзнах каква разлика имаме и как абсолютно никой няма да удобри нещо такова ми стана гадно, започнахме да си говорим по телефона много, да излизаме, да се разхождаме, говорим си, някак си винаги има какво да си кажем, смеем си се, като цяло супер готино ни е заедно... постоянно ми повтаря, че от както ме познава ме обича повече от себе си, че съм заслужавала всичко и аз само 'мхм' ии да.. и аз съм супер объркана, в смисъл хем искам да съм с него, защото с него съм себе си и съм адски щастлива, хем някак си нещо ме спира и има защо, като знаете, че аз съм на 16, а той на 29... искам да разбера какви са мненията ви и как бихте постъпили вие, ако бяхте на мое място.

благодаря :)

Коментари

1.   Ти сама знаеш, че той е педофил. Нямаш работа с него, той само те лъже, че е влюбен в теб. Наистина го зарежи. Нямаш бъдеше с такъв човек.

2.   Мненията са, че е трудно да се прецени. Понякога от такава връзка нищо не излиза, в други случаи може наистина да ви се получат нещата. Общовзето както и при всички останали хора. Възрастовата разлика не е толкова фрапираща, но все пак ти не си пълнолетна, което е определящо. Освен това не си живяла изобщо на 16. Аз имах приятелка, която много обичах и бяхме 5 години заедно, но като стана студентка се видя, че явно не съм и интересен и иска повечко забавления. Та пуснах я да си походи и се видя в края на краищата кой какъв е. Никога не знаеш. Каквото и решение да вземеш ти пожелавам успех!

3.   Родителите ми имат разлика 16 години разлика.. Ако беше по-голяма не мисля че щеше да е кой знае какъв проблем.

4.   Сега родителите ти няма да го одобрят, изчакай да станеш на 18 и тогава се събери с него, ако все още се харесвате. Не е хубаво да ти взимаш по-млад мъж, а някой по-голям който да те пази, вярно е че той може да ти е баща, но пък какво толкова, веднъж се живее. Кажи му какви чувства си имала и му кажи да изчака още 2 години. Пробвайте се пък каквото стане, нищо не губиш.

5.   Имаме с мъжа ми 20 г. разлика и проблем нямаме. Не е педофил човекът, ти си над 14 г., а и си физически порастнала жена. Останалото го решаваш сама

6.   Tова е ъпсурт, ти си още прекалено малка няма да сте заедно и това е, няма никой да ви позволи! поне така мисля аз, ходи си гледай уроците.

7.   С мъжът ми имаме 20 години разлика и мога да ти кажа, че това е най-пълноценната връзка в живота ми, най-хубавото нещо, което ми се е случвало. Годините не са определящи, важни сте вие, дали се искате, дали се обичате. Винаги ще има недоволни, но вие живеете за себе си не за околните!!!

8.   НЕДЕЙ ДА СЕ ЗАНИМАВАШ С НЕГО!
Има толкова момчета не се забърквай с този, защото накрая ти ще си наранена. Прекрати отношенията докато не е станало късно.