Влюбена в меко казано неподходящият мъж
Здравейте! Влюбена съм в мъж доста по-голям от мен (няма да споменавам години), приятелката му е с една година по-голяма от мен. Няма да си кривя душата красива е. Постоянно си търся причини да му се обаждам и накрая тя вдигна телефона и аз се панирах и и затворих, забравих да кажа, че с нея се познаваме и сме комуникирали доста пъти. Карах мой приятелки да я добавят във фейсбук, за да видя снимките и и нещата, които публикува, след това направих фалшив профил и и писах заяждах се с нея, знам, че е ужасно тъпо за моята възраст, но уви направих го. Тя се усети, че съм аз и преди няколко дни я засякох и тя започна да ме заплашва, за малко да ме удари, той беше с нея и я подкрепяше... Знам, че не съм права но съм много влюбена е него, постоянно мисля за него и тн.. но той много обича приятелката си, дори го бях чувала да казва, че тя била жената на живота му и тн... какво да направя като не мога без него. Не мога да се меря с нея, но външният вид всичко ли е? Искам да е мой, всичко бих направила, за да ги разделя, някакви идеи?

Коментари

1.   Освен да идеш на психолог (не се подигравам) не се сещам какво можеш да направиш... Човека си е ок с момичето, ти им правиш мръсно. Излез от филма и от вас и ще видиш, че живота не е само тоя пич дето си харесала.

2.   Не си влюбенa, a обсебенa! И още по- лошо, зaвиждaш нa чуждото щaстие! Но знaеш ли, щaстие в/ у чуждо нещaстие, не се грaди.
Не, не е всичко външносттa, но ти и отвътре нямaш крaсотa.
Порaботи нaд себе си, имaш нужaд. Инaче не сaмо него нямa дa имaш ( той е открил своятa любов вече), но и друг трудно би пожелaл нещо сериозно. И не кaзвaм всичко товa зa дa те нaрaня, a зa дa си помогнеш. Дори и някогa, по някaквa причинa дa се рaздели с нея, пaк нямa дa е с теб, вече е видял нa кaкво си способнa. Постъпкaтa ти е грознa и жaлкa.
Визиятa си можеш дa подобриш с мaлко грим, но отвътре, тaм имaш нуждa от " основен ремонт", зa дa стaнеш привлекaтелнa и зa себе си и зa остaнaлия свят.

3.   Виж злобата е много лошо нещо, нещата или стават от само себе си или не не става на сила.. Това звучи много лошо, че би направила всичко да ги разделиш, ако това момче те интересува наистина ще искаш да е щастлив нали а явно е щастлив с нея, нищо не можеш да направиш продължи напред!

4.   Значи много се вбесих като прочетох историята ти. Аз съм в позицията на приятелката на мъжа в когото си влюбена. Вече 4 години сме заедно дори ни се роди дете и една пикла като тебе не спира да ме тормози по тела, фейсбука, скайп и прочие. Освен целувка между тях е нямало нищо да не говорим че ние сме от Варна, а тя от София и се познават покрай родители си. Не знам какво си е въобразила онази, с 7 години по-малка от него и лапешки акъл. Каза и се многократно, че няма смисъл. Много ме сърбят и мене ръчичките да я срещна някъде щото освен шамари ще има и избити зъби.

5.   Питай го дали иска тройка :)

6.   Някой ден може би ще имаш сериозна връзка, ще си влюбена и ще обичаш, но... някой ще поиска да ви раздели и може и да успее, е тогава ще видиш какво е да загубиш човек, който обичаш...

7.   Поговори с родителите си. Да намерят добър психиатър, докато не е станало късно.

8.   Не си губи времето. Първо това, което правиш е ужасно подло и второ дори и да успееш да ги разделиш, ако той все още е влюбен в нея, никога няма да ти го прости. А и помисли си как ще се чувстваш ти, ако си от другата страна и разбереш, че някаква се опитва да те раздели с приятеля ти. Хич, няма да ти е приятно, нали? За това остави ги на мира, защото най-много в един момент той да те намрази заради това. Ако наистина беше влюбена в този човек щеше да си щастлива да го виждаш щастлив, пък макар и с друга. Твоето не е любов, а някаква мания на всяка цена да си този мъж без значение какво чувства и иска той. За това, ако не искаш да създадеш само болка и проблеми, забрави го! И потърси любовта другаде. Има толкова много готини момчета, които са свободни. Защо не им дадеш шанс? А ако ви е било предопределено да се съберете с това момче, ще се съберете, без да се налага да правиш подли номера. Защото да знаеш рано или късно всичко се връща.

9.   Насила любов не става! Остави ги да си се радват и обичат, защото така той няма да се влюби в теб, най-много да те намрази! Боли, но е истина! Остави ги, достатъчно ниско си паднала.

10.   Искаш идеи как да им засипеш живота? Те се обичат.

11.   Жена съм и ме отвращават жени като теб.
Ти нямаш достойнство, а то е най-важното да една жена и никога няма да го имаш.
Извинявам се, че съм толкова груба, но това държание е много гнусно. И как така не можеш без него? Толкова ли си безхарактерна? Явно да... просто си стой на задните части и кротувай, защото ако един мъж иска да е с теб той ще бъде с теб не е нужно ТИ да правиш мръсно на приятелката му и да го натискаш да е с теб.

12.   никакъв шанс да ги разделиш

13.   Ако е писано, ще стане; ако не, няма начин.
Нали се сещаш, че не зависи само от тебе, тангото се играе от двама. В случая зависи от него, не от теб.
Ако той поиска да остави приятелката си и да дойде при тебе, тогава само може да стане.

14.   Аз ако съм на мястото на това момиче такива шамари ще изядеш. Ти си гнусно създание. Този мъж иска да е с Нея, обича Нея, вечер е в леглото с Нея ,целува Нея, прегръща Нея, ясно? Както са ти написали по-горе сядай си на задника и остави хората на мира.

15.   Значи хем си по-грозна от нея, хем по-тъпа и по-лоша по характер? И как точно очакваш той да те предпочете? На базата на какво? Какво можеш да му предложиш, за да замени приятелката си с теб? Помисли...ако можеш...
И още "Не мога без него" в случая звучи много тъпо, защото ти си БЕЗ НЕГО и очевидно си можеш :)